تولد
همایون شجریان

آقای همایون شجریان، ای کاش این کار رو نمی کردی

تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93631زمان مطالعه : 2 دقیقه
همایون شجریان پستی در رابطه با جدایی اش به اشتراک گذاشت که طرفدارانش را بسیار عصبانی کرد و موجب گرفتن واکنش های زیادی شد.

واکنش ها به پست همایون شجریان درمورد همسرش سحر دولتشاهی

در فضای مجازی هر روز شایعات فراوانی در رابطه با زندگی خصوصی بسیاری از هنرمندان منتشر می شود، همایون شجریان خواننده محبوب که مدت ها در برابر حواشی و اخبار مرتبط با زندگی مشترکش سکوت اختیار نموده بود، با انتشار یک پست موقت واکنش تندی نشان داد که با انتقاداتی از سوی دنبال کنندگانش همراه بود. در ادامه این بخش از نمناک به ماجرای انتقاد از همایون شجریان بعد از انتشار پست جدیدش می پردازیم.

همایون شجریان پسر خسروی آواز ایران که ادب و متانتش زبانزد خاص و عام است،بالاخره صبرش سرآمد و شایعه سازان را مورد انتقاد قرار داد و صفحه مجازی خود را با جمله عزیزان دل به این مزخرفات توجه نکنید، به روز کرد. پست استاد شجریان با واکنش های متفاوتی همراه بود، بسیاری از هواداران آقای خواننده به توضیحاتش درباره شایعات و ادبیات او انتقاد کرده و عنوان داشتند که استاد شجریان باید زندگی خصوصیش را مانند همیشه پنهان نگه داشته و این کار در شان ایشان نیست!

همایون شجریان

واکنش ها به همایون شجریان

سحر دولتشاهی

جدایی سحر دولتشاهی و همایون شجریان

همایون شجریان

پست عجیب و غریب همایون شجریان

طرفداران همایون شجران

کامنت های منفی طرفداران شجریان برای پست جدایی اش

ماجرای واکنش همایون شجریان چه بود؟

خبر انتشار جدایی «همایون شجریان» و «سحر دولتشاهی» از آنجایی آغاز شد که این دو چهره تمامی عکسهای دونفره خود را از صفحه شان پاک کردند. پس از آن شایعاتی چون خیانت همایون شجریان، سقط جنین سحر دولتشاهی و... در فضای مجازی پیچید. تا مدت ها سحر دولتشاهی و همایون شجریان هیچ کدام به این اخبار واکنشی نشان ندادند اما طاقت شجریان طاق شد و او برای مخاطبانش نوشت:

عزیزان دل به این مزخرفات توجه نکنید

نه خیانتی در کار من و

سحر جان بوده

نه بچه ای

که بخواد انداخته بشه

تا همیشه حمایت و رفاقت

پا برجاست

خسته شد صبر ما

همایون شجریان فرزند استاد زنده یاد محمد رضا شجریان سال پیش در برنامه فوتبال 360 درگفت و گو با عادل فردوسی پور از ازدواجش با سحر دولتشاهی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون خبر داد. همایون شجریان از ازدواج قبلی خود یک دختر بنام یاسمین دارد اما سحر دولتشاهی از همسر سابق خود فرزندی ندارد.

آقای همایون شجریان، ای کاش این کار رو نمی کردی

3.318
این مطلب مفید بود ؟126
منبع : عکس: نازی خوش اخلاق/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی