محسن چاوشی شهرزاد
در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک مروری بر خواننده هایی که تجربه خواندن تیتراژ سریال های نمایش خانگی را داشته اند خواهیم داشت.

تیتراژ سریال های نمایش خانگی با صدای خواننده های معروف

نمایش خانگی این روزها یکی از پرطرفدارترین رسانه ها در میان مردم است و سریال های این بخش با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه میشوند.

در سال های اخیر نمایش خانگی پربارتر از سابق شده و سریال های زیادی مخصوص این شبکه ساخته میشود و یکی از بخش های جذاب این سریال ها تیتراژهای پایانی یا میانی آن است که با ماندگاری زیادی در میان مردم همراه است.

در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به سراغ خواننده هایی رفته ایم که تجربه خواندن تیتراژ برای سریال های نمایش خانگی را دارند.

خواننده های معروف و خواندن تیتراژهای نمایش خانگی

برخی از خواننده های سرشناس کشورمان تجربه های متعددی برای خواندن تیتراژ سریال های نمایش خانگی دارند که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم.

محسن چاوشی:سریال شهرزاد

محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ یکی از چهره هایی است که تجربه خواندن تیتراژهای متعدد را برای فیلم و سریال در کارنامه هنری اش دارد. این خواننده کشورمان برای سریال نمایش خانگی شهرزاد قطعاتی را ساخت و صدای او در این سریال ماندگار شد.

قطعه موسیقی همخواب، به رسم یادگار، شهرزاد، کجایی، افسار، ماه پیشونی، خداحافظی تلخ، دیوونه، فندک تب دار، ای دریغا، هوام دوباره پسه، کاش ندیده بودمت، جمعه و دل ای دل از کارهای محسن چاوشی در سریال شهرزاد است. تیتراژهای سریال شهرزاد با صدای محسن چاوشی از ماندگارترین آهنگ های این خواننده است.

تیتراژ سریال شهرزاد

سینا سرلک:سریال شهرزاد

سینا سرلک یکی دیگر از خواننده هایی است که با خواندن تیتراژ سریال شهرزاد به شهرتی بیش از پیش دست یافت. ترانه ای دریغا کاری مشترک از سینا سرلک و محسن چاوشی بود که در فصل دوم سریال شهرزاد پخش شد و مورد استقبال قرار گرفت.

محسن چاوشی و سینا سرلک

علیرضا قربانی:سریال هم گناه و شهرزاد

علیرضا قربانی یکی دیگر از خواننده هایی است که تجربه خواندن تیتراژ سریال های نمایش خانگی را دارد.

خواندن تیتراژ ابتدایی و انتهایی سریال شهرزاد در پنج قسمت ابتدایی این سریال و تیتراژ سریال هم گناه از معروف ترین و ماندگارترین کارهای این هنرمند کشورمان در نمایش خانگی است.

هم گناه و شروع ناگهان، تیتراژهای فصل اول و دوم سریال هم گناه هستند که با صدای علیرضا قربانی پخش شد.

علیرضا قربانی

فرزاد فرزین:سریال مانکن و عاشقانه

فرزاد فرزین خواننده جوان موسیقی پاپ یکی دیگر از هنرمندانی است که تجربه خواندن تیتراژ سریال های نمایش خانگی را دارد.

سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده یکی از سریال های پربیننده نمایش خانگی بود که فرزاد فرزین با دو قطعه مانکن و آینده تیتراژ ابتدایی و انتهایی این سریال را ماندگار کرد.

یکی دیگر از تیتراژهای فرزاد فرزین قطعه اقیانوس برای تیتراژ ابتدایی سریال عاشقانه بود.

 فرزاد فرزین

شهاب مظفری:سریال دل

شهاب مظفری خواننده پاپ کشورمان یکی دیگر از خواننده هایی است تجربه خواندن تیتراژ در سریال های نمایش خانگی را دارد.

سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی یکی از سریال های نمایش خانگی بود که شهاب مظفری تیتراژهای میانی این سریال و تیتراژ پایانی آن را خواندن. قطعه دیدار، رد پا، از عشق تو، الله، شناسنامه، مرد، دل خون، زیبای چشم سفید و تنهای تنها آهنگ های شهاب مظفری برای سریال دل هستند.

سریال دل

رضا بهرام:سریال دل و ممنوعه

رضا بهرام خواننده جوان کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که تیتراژهایی برای سریال های نمایش خانگی خوانده است.

قطعه دل و عادلانه نیست به عنوان تیتراژ ابتدایی و میانی سریال دل با صدای رضا بهرام پخش شد و در سریال ممنوعه هم قطعاتی به نام های دیوانه، از عشق بگو، شب های بعد از تو، بیمار و مو به مو عنوان عنوان تیتراژهای میانی و پایانی با صدای این خواننده پاپ منتشر شد.

رضا بهرام

علی زندوکیلی:سریال آقازاده

علی زند وکیلی خواننده موسیقی سنتی و پاپ کشورمان یکی از چهره های پرطرفدار دنیای موسیقی است که تجربه خواندن تیتراژ را هم در کارنامه هنری اش دارد.

سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی یکی از سریال های نمایش خانگی است که علی زندوکیلی تیتراژ پایانی این سریال را با عنوان آخرین آواز خوانده است و فصل پریشانی موسیقی میانی این سریال با صدای علی زند وکیلی است.

علی زندوکیلی

مازیار فلاحی:سریال قلب یخی

مازیار فلاحی خواننده کشورمان هم تجربه خواندن تیتراژ سریال های نمایش خانگی را در کارنامه هنری اش دارد و خواندن تیتراژ سریال قلب یخی در سه فصل این سریال یکی از کارهای ماندگار این خواننده پاپ در دوران فعالیت هنری او است.

مازیار فلاحی

حمید هیراد:سریال گلشیفته

حمید هیراد خواننده کشورمان هم در طول سالهای فعالیتش تجربه خواندن تیتراژ سریالی در نمایش خانگی را کسب کرد و تیتراژ پایانی سریال گلشیفته به کارگردانی بهروز شعیبی در سال 96 را خواند.

حمید هیراد

مسیح و آرش:سریال ممنوعه 

مسیح و آرش عدل پرور از خواننده های موسیقی پاپ هستند که تجربه خواندن تیتراژ سریال در نمایش خانگی را دارند.

قطعه غوغا میکنم، زدی پر، یادمه، نالوطی، خالی بود دستم، آرومه دلم و دریا تیتراژهای میانی و پایانی سریال ممنوعه با صدای مسیح و آرش در فصل اول و دوم هستند.

 مسیح و آرش

خواننده هایی که برای تیتراژ سریال های نمایش خانگی خواندند

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی