هومن برق نورد
هومن برق نورد که با بهنام تشکر، زوج های کمدی ایران را تشکیل میدهد، در گفتگویی فامیلی قبلی خود و دلیل تغییر نام خانوادگی اش را توضیح داد.

هومن برق نورد معنای فامیلی اش را گفت

هومن برق نورد بازیگر سینما و تلویزیون که با نقش آفرینی در فیلم هایی چون دزد پلیس، ساختمان پزشکان و دودکش در میان مخاطبان شناخته شده است، از راز تعویض نام خانوادگی قبلی خود پرده برداشت و ماجرای جالب فامیلی دوم خود را بیان کرد که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک می خوانید.

هومن برق نورد

هومن برق نورد در برنامه دورهمی

راز تعویض نام خانوادگی قبلی هومن برق نورد

هومن برق نورد بازیگر طناز کشورمان که به واسطه همکاری چند باره با بهنام تشکر در عرصه هنر از او به عنوان نسخه ایرانی هاردی یاد می شود،

در دورهمی و گفتگو با مهران مدیری ماجرای جالب تعویض فامیلی خود را تعریف کرد و در پاسخ،سؤال مهران مدیری(برق نورد یعنی چه؟ از کجا اومده این فامیل؟) گفت:

یعنی برق رو می نورده

فامیلمون ایازی بود، پدر بزرگم از مهاجرهای باکو بودند که زمان جنگ جهانی اومدند، عاشق این پدیده جدید بود، برق

به همین خاطر فامیلیش رو عوض کرد و گذاشت برق نورد.

بیوگرافی هومن برق نورد

هومن برق نورد و همسرش/ عکس از غلامرضا خلیفه

مختصر بیوگرافی و فیلم های هومن برق نورد

هومن برق نورد بازیگر سینما و تلویزیون متولد 5 دی 1348 در تهران می باشد. او در یک خانواده با سه فرزند بزرگ شده، یکی از خواهرانش کارگردان و دیگری استاد نقاشی ساکن خارج از کشور می باشد.

هومن برق نورد فعالیت خود را سال 1369 از تئاتر شروع کرد و با سریال «ابووهیب بهلول» وارد قاب تلویزیون شد. او چند سالیست ازدواج کرده و متاهل می باشد. این بازیگر در آثاری چون دودکش، دزد و پلیس، آچمز، دادستان، زیرخاکی، شهرزاد، شب های مافیا، ساختمان پزشکان، فاکتور هشت، جوجه تیغی، شام ایرانی و... ایفای نقش نموده است.

فامیلی قبلی هومن برق نورد لو رفت؛ چرا برق نورد؟

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی