حسین امیدی

سریال های حسین امیدی از ساخت ایران تا هم گناه +تصاویر

تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1399کد مطلب : 6157زمان مطالعه : 2 دقیقه
حسین امیدی بازیگر ساخت ایران 2 در جدیدترین تجربه بازیگری اش مقابل دوربین سریال هم گناه رفت و ایفاگر نقش سامان شد.

حسین امیدی بازیگر سریال هم گناه کیست

سریال هم گناه یکی از پربازیگرترین سریال های نمایش خانگی است که به کارگردانی مصطفی کیایی هر دوشنبه در نمایش خانگی توزیع میشود. این سریال مصطفی کیایی با حضور بازیگران پیشکسوت و جدید دنیای هنر مقابل دوربین رفت و تا به این جای داستان مورد استقبال قرار گرفته است.

حسین امیدی بازیگر جوان دنیای هنر است که این روزها با نقش سامان در سریال هم گناه دیده میشود. با ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه باشید تا شما را بیشتر با این بازیگر جوان آشنا کنیم.

فیلم های حسین امیدی

حسین امیدی بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و در اولین تجربه های بازیگری اش در فیلم یک داستان عاشقانه به کارگردانی مصطفی کوشکی و شب بیرون ساخته کاوه سجاد حسینی در سال 92 مقابل دوربین رفت.

حسین امیدی

حسین امیدی در چهارراه استانبول

این بازیگر جوان با بازی در فیلم چهارراه استانبول بیش از پیش دیده شد و از طریق محسن کیایی به عوامل فیلم معرفی شد و اولین تجربه همکاری او با مصطفی کیایی در این فیلم رقم خورد.

حسین امیدی در چهارراه استانبول ایفاگر نقش سرایدار ساختمان پلاسکو است که در جریان حادثه پلاسکو درگیر ماجرا میشود و این بازیگر جوان به خوبی توانست از عهده ایفای این نقش برآید.

حسین امیدی

حسین امیدی در ساخت ایران 2

ساخت ایران 2 سریالی به کارگردانی برزو نیک نژاد است که سال 97 در نمایش خانگی توزیع شد و سریال پربازیگری بود که حسین امیدی هم در نقش سیاوش در این سریال مقابل دوربین رفت.

سیاوش در ابتدای قصه یکی از شخصیت های حاشیه ای بود اما رفته رفته تاثیرگذاری او در سریال بیشتر شد و در واقع گره گشای بسیاری از ماجراهای قصه بود و آشنایی او با عوامل ساخت ایران از طریق محسن کیایی اتفاق افتاد.

حسین امیدی در ساخت ایران 2 در کنار بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، امین حیایی، محسن کیایی، مهران احمدی، سحر دولتشاهی، سارا بهرامی، امیرحسین رستمی و ... ایفای نقش کرد.

بازیگران ساخت ایران

حسین امیدی در مطرب

بازی در سریال مطرب یکی دیگر از تجربه های همکاری حسین امیدی با مصطفی کیایی است. حسین امیدی در سریال مطرب بازیگر نقش شهرام راننده تاکسی خانواده ابراهیم با بازی پرویز پرستویی در ترکیه بود.

حسین امیدی در این فیلم سینمایی با گریم جالبی مقابل دوربین رفت و با بازیگران سرشناسی چون پرویز پرستویی،مهران احمدی، الناز شاکردوست، محسن کیایی و... همبازی بود.

حسین امیدی

حسین امیدی در سریال هم گناه

حسین امیدی بعد از تجربه موفق همکاری با مصطفی کیایی در فیلم چهارراه استانبول بار دیگر با او در سریال هم گناه همکاری کرد.

این بازیگر جوان در سریال هم گناه ایفاگر نقش سامان دوست آرمان و سیما است که برای رها کردن سیما از دست پدرش که او را وادار به ازدواج میکرد، مجبور شد تا سیما را به عقد خود درآورد و این آغاز ماجرای تازه ای است که برای سامان در قصه هم گناه رقم خواهد خورد.

حسین امیدی

حسین امیدی و محسن کیایی

حسین امیدی و محسن کیایی

سریال های حسین امیدی از ساخت ایران تا هم گناه +تصاویر

4.321
این مطلب مفید بود ؟183
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی