رزرو هتل
رزرو هتل ارزان امروزه نیاز گردشگران بوده و و اهمیت هزینه اقامت باعث شده تا رزرو هتل ها با تخفیف مورد توجه قرار بگیرد. واین مسئله باعث ایجاد هزینه های رقابتی میشود.

هتل های داخلی را به حداکثر تخفیف رزرو کنید.

مدیریت هزینه‌های سفر اهمیت زیادی برای گردشگران دارد و همه به دنبال راه‌هایی برای کاهش هزینه‌ها در مسافرت‌هایشان هستند. رزرو هتل یکی از کارهای مربوط به برنامه‌ریزی برای سفر است که معمولا هزینه قابل توجهی دارد و با افزایش نرخ هتل های شهرهای توریستی مانند هتل های مشهد، هتل های شیراز، هتل های اصفهان و ... در زمان‌هایی از سال، این هزینه بیشتر هم می‌شود. شناخت نیاز گردشگران و اهمیت هزینه اقامت باعث شده تا رزرو هتل ها با تخفیف مورد توجه قرار بگیرد.

احتمالا این سوال برایتان پیش می‌آید که فلای تودی چگونه توانسته رزرو هتل با قیمت کم را برای مسافران ممکن کند؟ و آیا تخفیف رزرو شامل همه هتل های داخلی می‌شود؟ برای یافتن پاسخ این گونه سوالات ادامه مطلب را بخوانید.

چرا قیمت های فلای تودی پایین تر از برد هتل است؟

زمانی که به فلای تودی مراجعه می‌کنید و دست به جستجوی هتل در شهر مورد نظرتان می‌زنید، فهرستی از هتل های قابل رزرو را خواهید دید. با نگاهی به قیمت های رزرو هتل متوجه می‌شوید که هزینه رزرو هتل از فلای تودی از برد هتل کمتر است؛ به عبارتی رزرو هتل از فلای تودی برای شما ارزران‌تر از مراجعه حضوری به هتل یا دفاتر رزرو هتل تمام می‌شود. در اینجا شاید به این موضوع فکر کنید که قرار است خدماتی با کیفیت پایین‌تر یا امکانات کمتری دریافت کنید؛ در حالی که این‌گونه نیست. دلیل پایین تر بودن قیمت رزرو هتل در فلای تودی این است که هتل‌ها برای رزرو آنلاین تخفیف هایی را در نظر می‌گیرند و این امری مرسوم در سراسر دنیاست. فلای تودی هم بستری آنلاین برای رزرو هتل است و به همین دلیل رزرو هتل از این وبسایت ارزان تر خواهد بود. 

رزرو آنلاین هتل

آیا رزرو همه هتل های داخلی  از فلای تودی شامل تخفیف می‌شود؟

شاید فکر کنید که تخفیف برای رزرو هتل تنها شامل برخی شهرها می‌شود و برای هتل ها در شهرهای توریستی چنین تخفیفی وجود ندارد. باید بگوییم که فرقی نمی‌کند که در فلای تودی به دنبال هتل های یزد باشید یا بخواهید از میان هتل های اردبیل یکی را انتخاب کنید، همه هتل های ایران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب شامل تخفیف می‌شوند. تخفیفی که میزان آن حتی تا 70 درصد هم می‌رسد. بنابراین برای رزرو هتل در هر شهری از ایران می‌توانید به فلای تودی مراجعه کنید و از تخفیف های ویژه بهره‌مند شوید.  

آیا تخفیف رزرو هتل داخلی برای ایام خاصی از سال است؟

در هر سال، ایام تعطیلات و پیک سفر مانند نوروز، تعطیلات تابستانی، تعطیلات مناسبتی و آخر هفته‌ها وجود دارد. در این ایام معمولا هزینه خدمات گردشگری افزایش می‌یابد و به دنبال آن هزینه سفر نیز بالا می‌رود. با این وجود رزرو هتل های داخلی در فلای تودی همچنان شامل تخفیف است و در روزهای پیک سفر هم می‌توانید از این تخفیف های جذاب استفاده کنید. با استفاده از این تخفیف ها حتی در ایام پیک سفر هم با هزینه های بسیار کم رزرو هتل خود را انجام دهید.

رزرو هتل از فلای تودی چگونه انجام می‌شود؟

رزرو هتل از فلای تودی بسیار آسان است. پس از مراجعه به وبسایت فلای تودی به منوی هتل بروید و روی هتل داخلی کلیک کنید. حالا مقصد مورد نظرتان را مشخص کنید؛ به عنوان مثال اگر به دنبال رزرو یکی از هتل های تبریز هستید، در قسمت مربوط به مقصد نام تبریز را بنویسید. اگر هتل خاصی مدنظرتان است نام آن را در بخش نام هتل وارد کنید. تاریخ اقامت، تعداد اتاق و تعداد بزرگسالان و کودکان در هر اتاق را مشخص کنید و در نهایت کلید جستجو را بزنید.

پس از چند ثانیه فهرستی از هتل های قابل رزرو در شهر و تاریخ مورد نظرتان به نمایش درمی‌آید. با استفاده از فیلترهای ستاره هتل، امکانات، قیمت و موقعیت جغرافیایی می‌توانید این فهرست را محدودتر کنید تا انتخاب خود را راحت‌تر انجام دهید. با کلیک روی نام هتل ها وارد صفحه اختصاصی آنها می‌شوید و می‌توانید توضیحات مفصلی را در مورد آنها بخوانید. این توضیحات شامل قوانین خاص، امکانات و خدمات، ویژگی‌های اتاق‌ها و سوئیت‌ها و ... می‌شوند. 
اتاق مورد نظرتان را انتخاب کنید و کلید رزرو را بزنید. پس از وارد کردن مشخصات مهمانان باید هزینه رزرو هتل را پرداخت کنید. پرداخت هزینه به صورت آنلاین و با کارت‌های عضو شتاب انجام می‌شود. پس از پرداخت، در لحظه می‌توانید واچر هتل را دریافت کنید. حالا فقط باید در تاریخ سفرتان به هتل بروید، واچر را ارائه دهید و از اقامت خود لذت ببرید.

رزرو هتل با فلای تودی

فلای تودی چگونه پیدا کردن هتل های ارزان را آسان کرده است؟

سیاری از مسافران برای مدیریت هزینه‌های سفر به دنبال هتل ارزان برای رزرو هستند. اگر شما هم جزو این دسته هستید، فلای تودی کار شما را بسیار آسان کرده است و پیدا کردن هتل ارزان در این وبسایت تنها چند ثانیه از شما زمان می‌برد.
 نیازی به انجام کار خاصی نیست. به منوی هتل در وبسایت فلای تودی بروید و مراحل مربوط به جستجوی هتل را انجام دهید. همانگونه که گفتیم، پس از فشردن کلید جستجوی هتل، فهرستی از هتل های قابل رزرو به شما نمایش داده می‌شود. باید بدانید که این فهرست بر اساس انتخاب های ارزان به گران  مرتب شده است و مورد اول در لیست ارزران ترین هتل به شمار می‌رود. 
بنابراین برای پیدا کردن هتل های ارزان نیازی به انجام مراحل خاص یا استفاده از ابزار ویژه‌ای ندارید. مثل همیشه جستجوی هتل خود را انجام دهید و به راحتی ارزان ترین هتل را بیابید.

رزرو هتل های داخلی با تخفیف های ویژه

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی