هومن سیدی
اگر از طرفداران هومن سیدی هستید با ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه باشید تا مروری بر سریال های نمایش خانگی هومن سیدی داشته باشیم.

سریال های هومن سیدی در نمایش خانگی

هومن سیدی بازیگر و کارگردان جوان دنیای هنر است که بازیگری را از حدود سال 83 آغاز کرد و با بازی در سریال راه بی پایان در میان مردم به شهرت و محبوبیت رسید.

این بازیگر سینما چند سال بعد از ورود به دنیای بازیگری به سمت کارگردانی رفت و فیلم آفریقا در سال 89 اولین تجربه کارگردانی او در سینما بود که در فیلم سیزده، اعترافات ذهن خطرناک من، خشم و هیاهو و مغزهای کوچک زنگ زده تکرار شد.

هومن سیدی علاوه بر سینما و تلویزیون چند سالی است که به سمت نمایش خانگی رفته و به عنوان بازیگر و کارگردان در این حوزه فعالیت هایی داشته است.

مروری بر سریال های نمایش خانگی هومن سیدی

هومن سیدی در طی سالها فعالیت در سه سریال نمایش خانگی به عنوان بازیگر و کارگردان حضور داشت که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

هومن سیدی

سریال عاشقانه 1395

سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی اولین تجربه بازیگری هومن سیدی در نمایش خانگی است که اسفندماه سال 95 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

هومن سیدی در این سریال ایفاگر نقش پیمان بود که شخصیت طنازی داشت و بازی او در این سریال مورد توجه طرفدارانش قرار گرفت.

عاشقانه روایتگر داستانی عاشقانه و اجتماعی بود که مشکلات و مسائل چند خانواده با داستان هایی مختلف در آن به تصویر کشیده شد.

هومن سیدی در سریال عاشقانه با بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، ساره بیات، پانته آ بهرام، بهاره کیان افشار، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین، علیرضا زمانی نسب، حسین یاری، مسعود رایگان، سارا رسول زاده، مهناز افشار و... همبازی بود.

هومن سیدی

سریال گلشیفته 1396

گلشیفته سریالی به کارگردانی بهروز شعیبی است که سال 96 ساخته شد و یک سریال کمدی اجتماعی بود که هومن سیدی در آن ایفاگر نقش هومن بود و باز هم در این سریال شخصیت طنازی داشت.

هومن سیدی در این سریال با بازیگرانی چون مهدی هاشمی، مهناز افشار، سیامک انصاری، نازنین بیاتی، بهاره کیان افشار، امیر مهدی ژوله، محمد بحرانی، شیلا خداداد، نسیم ادبی و... همبازی بود.

کاراکتر هومن سیدی در سریال عاشقانه و گلشیفته به هم نزدیک بود و این هنرمند کشورمان درباره بازی در این شخصیت گفت:

کارکتر هومن تو گلشیفته شاید کامل شده پیمان باشه تو عاشقانه....و خداحافظی من با این نوع کاراکترها و شاید حضور بسیار کمتر بنده تو این عرصه در آینده نه چندان دور...

هومن سیدی و بهروز شعیبی

سریال قورباغه 1398

هومن سیدی بعد از دو تجربه بازیگری در نمایش خانگی به سراغ کارگردانی سریالی برای نمایش خانگی رفت و این روزها در حال ساخت سریال قورباغه برای پخش از نمایش خانگی است.

تصویربرداری سریال قورباغه رو به پایان است و به زودی این سریال برای پخش آماده میشود و هومن سیدی علاوه بر کارگردانی، در این سریال هم بازی میکند.

هومن سیدی،نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، نوید پورفرج، یونا تدین و... در سریال قورباغه ایفای نقش میکنند.

هومن سیدی

بازیگری و کارگردانی هومن سیدی در نمایش خانگی

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی