دختر جذاب
همه خانم ها دوست دارند در شرایط مختلف جذاب به نظر برسند، برای همین تنها روی ظاهر خود تمرکز می کنند اما برای جذابیت تنها زیبایی ظاهر کافی نیست.

اشتباهاتی که جذابیت دخترانه شما را از بین می برد

بسیاری از خانم ها برای داشتن جذابیت تنها روی ظاهر خود تمرکز می کنند اما برای اثرگذاری روی دیگران و نشان دادن وقار و جذابیت خود به چیزی بیش از زیبایی ظاهری نیاز است. ماجرا پیچیده تر از این حرف هاست، زنان جذاب و باوقار نه تنها به لباس پوشیدن و تمیزی و هر چه به ظاهر ارتباط دارد، اهمیت می دهند بلکه برای افزایش جذابیت نکاتی را در رفتارهایشان رعایت می کنند.

اگر می خواهید در گروه زنان جذاب و باوقار جا داشته باشید، طرز فکر خود را اصلاح کنید و بهبود دهید و رفتارهایی که شما را غیر جذاب نشان می دهد را انجام ندهید.

نداشتن هدف و برنامه ای برای زنگی

افراد بی هدف که هیچ برنامه خاصی برای زندگی و آینده ی خود ندارد، نمی توانند تغییرات بزرگی را هم در زندگی شان به وجود بیاورند و تمام عمرشان را بدون اینکه بدانند بابت چه چیزی و چرا زندگی می کنند، هدر می دهند.

افرادی که هدف و برنامه دارند و برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنند، در نظر دیگران جذاب تر هستند پس اگر تا به حال هدف نداشته اید، سعی کنید برنامه ریزی و هدف گذاری کنید و برای تک تک اهدافتان از همین حالا یک قدم کوچک بردارید. طوری هدف گذاری کنید و به گونه ای زندگی کنید که به خودتان افتخار کنید تا دیگران نیز به شما افتخار کنند.

هدف داشتن

بیش از حد بودن در فضای مجازی

زنانی که روابط اجتماعی مطلوبی دارند معمولا جذاب ترند. افرادی برای دیگران جذاب هستند که رفتارهایی نیک و قابل احترام از خود بروز می دهند، به همین خاطر اگر بیش از حد غرق فضای مجازی هستید و بخش مهمی از زمان ارزشمند خود را صرف کارهای بیهوده ای مانند اسیرشدن در میان محتوای بیهودهٔ شبکه های اجتماعی می کنید، برای دیگران قابل احترام نخواهید بود.

همیشه با همه چیز موافق بودن

اگر جزو کسانی هستید که همیشه با همه چیز موافقید، غیر جذاب هستید. افرادی که توانایی نه گفتن را ندارند و بر این باور هستند که تا زمانی حق اظهار نظر دارند که با دیگران موافق باشند؛ این قدرت را در خودشان نمیبینند که بخواهند نسبت به موضوعی نظری مخالف از بقیه بیان کنند.

این افراد برای افکار و عقیده شان ارزش قائل نیستند پس چگونه انتظار دارند در نظر دیگران جذاب به نظر برسند.

موافق

به دنبال تغییر دیگران بودن

زنان جذاب و باوقار روی رفتارهای خود تمرکز دارند و احساسات شان را مدیریت می کنند و می دانند که دیگران نمی توانند بدون اینکه فردی خواهان تغییردادن خود باشد، در او اصلاحی به وجود بیاورند. به همین خاطر است که ترجیح می دهند تلاش خود در تغییردادن دیگران را کنار بگذارند پس وقت شان را به جای تغییردادن افراد و دنیای اطراف شان، صرف تغییرات درونی می کنند.

دست کم گرفتن خود

همیشه زنانی جذاب هستند که اعتماد به نفس خوبی دارند. افرادی که عزت نفس تخریب شده ای دارند از درون خود را لایق توجه و ارزشمندی نمی دانند و حرمتی برای خود، نیازها، خواسته ها، احساسات و شرایط خود قائل نیستند و نمی دانند که چه می خواهند و چه نیاز هایی دارند. این افراد در نظر دیگران افرادی غیر جذاب هستند.

ناتوانی در دفاع از خود

افرادی که به دلیل ترس و اضطراب در محیط های درسی یا کاری و یا حتی خانوادگی تصمیم یا نظرخود را نمی توانند به زبان بیاورند و توانایی ابراز خود و درخواست حقوق خود بدون تجاوز به حقوق دیگران ندارند، در نظر دیگران افراد جذابی به نظر نمی رسند. اگر می خواهید در نگاه دیگران ارزشمند تر به نظر برسید، ابتدا باید به خودتان احترام بگذارید و توانایی دفاع از خود را داشته باشید.

ناتوان بودن

قدر زندگی را ندانستن

هرچه قدردانی از لحظات زندگی در فردی بیشتر شود، شخصیت او هم برای خود و دیگران جذاب تر خواهد بود. افراد جذاب و باوقار می دانند که تجربهٔ زیستن بسیار ارزشمند است پس هر روز که از خواب بیدار می شوند، شکر گذارند زیرا بازهم روزی دیگر سرشار از فرصت های رنگارنگ پیش رویشان است.

همیشه نگران ظاهر بودن

بسیاری از خانم ها از ظاهر خود راضی نیستند و بعضی از آنها عیب های بسیار کوچک صورت و بدن خود را بسیار بزرگ می بینند و همیشه نگران ظاهر خود هستند. خانم هایی که دائما خود را زشت می بینند و همیشه نگران ظاهر خود هستند، در بسیاری موارد دست به انجام عمل های جراحی زیبایی و استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی می زنند تا بتوانند ظاهر خود را بهبود ببخشند. این خانم ها هرگز بدون آرایش در جمع حاضر نمی شوند. چهره غرق آرایش و مصنوعی به هیچ وجه جذاب نیست.

ناراضی بودن

همیشه در حال شکایت کردن بودن

احتمالا خانم هایی را دیده اید که همیشه در حال غر زدون و شکایت کردن هستند، نظر شما درباره این خانم ها چیست؟ در نظر بسیاری از افراد خانم هایی که مدام در حال غر زدن و شکایت هستند، به هیچ وجه جذاب نیستند. اگر اهل شکایت مداوم هستید این کار را ترک کنید، زیرا اگر به شکایت کردن ادامه بدهید به احتمال زیادی بعضی از دوستان تان را از دست می دهید.

بیش از حد وابسته به دیگران بودن

خانم هایی که وابسته به دیگران (به خصوص همسر) هستند و همیشه به او چسبیده اند و بدون او نمی توانند کارهای خود را انجام دهند، در نظر بقیه افراد غیرجذابند. افراد وابسته معمولا از تنهایی فراری هستند و این امکان را درون خود نمیبیند که به تنهایی تصمیمات مهم بگیرند و همیشه ترس تنها شدن را دارند و کارهای خود را به گردن دیگران میندازند و از زیر انجام دادن آن ها شانه خالی می کنند.

یه دختر جذاب هیچ وقت این کارها رو نمیکنه

4.6133
این مطلب مفید بود ؟12211
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /ن.ح
برچسب : آداب معاشرت
وبگردی