سلفی گرفتن
احتمالا شما هم متوجه این موضوع شده اید که عکس های سلفی برخی از سلبریتی ها بی نظیر است، اگر میخواهید مانند سلبریتی ها سلفی بگیرید باید نکاتی را رعایت کنید.

ترفند سلبریتی ها برای گرفتن عکس سلفی

بیایید با یکدیگر صادق باشیم. سلفی بعضی از هنرمندان و بازیگران بی‌ نظیر است و ما هر چقدر که تلاش کنیم؛ باز هم نمی‌ توانیم شبیه آن را انجام دهیم. به خاطر همین قصد داریم در این قسمت از نمناک نکاتی را به شما معرفی کنیم که سلبریتی ها هنگام گرفتن عکس سلفی آن را رعایت می‌ کنند و احتمالا شما از آن ها بی خبر هستید.

بهترین زاویه صورت خود را بشناسید

باید بفهمید که کدام زاویه برای تان بهتر است و از آن طرف از خودتان عکس بگیرید. این زاویه در افراد مختلف متفاوت است. اگر بهترینِ آن را پیدا کنید، قطعاً عکس‌ های تان خیلی زیباتر جلوه می کند؛ پس از هر زاویه ای از خودتان عکس بگیرید و آن را بررسی کنید‌.

سلنا گومز

نور خیلی اهمیت دارد

جنیفر لوپز همیشه تاکتیکی دارد که سرش را به سمت نور می چرخاند و آنقدر پوزیشنش تغییر می دهد تا بهترین نور را پیدا کند. در واقع وجود یا عدم وجود نور می تواند شما را 10 سال جوانتر یا 10 سال پیرتر نشان دهد. سعی کنید همیشه سر خود را به سمت نور ببرید. نور طبیعی خورشید بهترین حالت است که چهره شما را خیلی زیباتر جلوه می دهد.

سمت چپ یا راست صورت را نشان دهید

همه ما یک طرف صورتمان زیباتر از طرف دیگر است؛ پس سعی کنید که آن جهت مورد علاقه خود را پیدا کنید و از آن قسمت بیشتر عکس بگیرید.

از اپلیکیشن استفاده کنید

حتی سلبریتی ها هم سلفی‌های خود را ادیت می‌ کنند و تعداد کمی از آن ها هستند که بدون میکاپ، فیلتر یا بدون ادیت عکس های خود را آپلود می کنند. پس سعی کنید که با برنامه‌‌ ها، نقص ها و نقاط ضعف‌ ها را بپوشانید.

میکاپ درستی داشته باشید

درست است که شما قبل از سلفی آرایش می کنید اما نوع آرایش اهمیت بسیار زیادی دارد. باید آنقدر در این زمینه مهارت داشته باشید که ریمل؛ کرم پودر و رژلب خود را به گونه ای انتخاب کنید که رنگ چشم و صورت تان زیباتر جلوه کند که همه این ها نیاز به تمرین دارد.

آدریانا لیما

مراقب پشت سرتان باشید که سایه نیفتاده باشد

سعی کنید که فضای پشت سر را با دقت انتخاب کنید. سلفی نباید در اتاق های به هم ریخته، داخل حمام یا جایی باشد که پشت تان سایه افتاده است.

سلفی در اینه را تمرین کنید

اگر می خواهید که استایل جدیدی از خود را نشان دهید، پیشنهاد ما این است که سلفی در آینه را امتحان کنید که البته انجام این کار برای نشان دادن اکسسوری ها و جواهرات هم بسیار عالی عمل می‌ کند.

ژست خوب را امتحان کنید

همیشه با اعتماد به نفس بایستید. هیچ‌گاه قوز نکنید. ژست های مختلف را امتحان کنید تا ببینید با کدام یک با اعتماد به نفس تر و شادتر به نظر می‌ رسید و همیشه برای سلفی از آن استفاده کنید.

طبیعی باشید

قرار نیست که سلفی غیرطبیعی باشد‌. یک لبخند طبیعی و زیبا و اعتماد به نفس باعث می‌ شود که داخل سلفی خیلی جذاب تر و زیباتر جلوه کنید‌.

عکس سلفی

از دوربین دور باشید

دور شدن از دوربین باعث می شود که داخل عکس بهتر جلوه کنید، زیرا اگر مستقیم داخل دوربین نگاه کنید و یا خیلی به آن نزدیک باشید، انگار عکس تان حالت اغراق شده می‌ افتد. پس فاصله خود را از دوربین زیاد کنید.

چانه را پایین بدهید

پیشنهاد ما این است که چانه را کمی پایین بدهید و حالتی ملوس به صورت تان بدهید. کمی سر خود را بچرخانید و به آرامی رو به پایین بیاورید تا غبغب داخل عکس نیفتد و زاویه فک داشته باشید.

به لبخندتان دقت کنید

درسته که قرار است داخل عکس بخندید یا لبخند بزنید اما مراقب باشید که خیلی اغراق شده عمل نکنید‌. یک لبخند ملیح که کمی لب هایتان را کشیده کند و چشمان تان هم لبخند داشته باشد؛ کافی است.

از بالا سلفی بگیرید

می توانید دوربین را بالاتر نگه دارید تا ظاهر بهتری داخل عکس ها داشته باشید؛ که معمولا این روش توسط سلبریتی ها استفاده می شود و باعث می‌ شود که چاقی صورت و غبغب خیلی داخل عکس مشخص نباشد.

چجوری مثل سلبریتی ها سلفی بگیرم؟

4.656
این مطلب مفید بود ؟515
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ن.ح
وبگردی