اضافه کردن مخاطب در واتساپ
گاها ممکن است برای اضافه کردن مخاطب جدید در واتساپ با مشکل روبرو شویم که در این گزارش از نمناک با نحوه افزودن “مخاطب واتساپ” آشنا خواهید شد.

افزودن مخاطب جدید در واتساپ

بصورت کلی برای افزودن مخاطب واتساپ شما می توانید از برنامه مخاطبین گوشی اقدام کنید که روال عادی این است وارد برنامه مخاطبین گوشی شوید و سپس مخاطب جدید را ثبت و ذخیره کنید. بعد از ذخیره کردن شماره، فورا مخاطبین شما در شبکه اجتماعی واتساپ، آپدیت می شوند و مخاطب جدید در واتساپ اضافه می شود و می توانید شروع به گفتگو کنید. اما برخی از کاربران هستند که دسترسی برنامه های مختلف را به گوشی از همان ابتدای نصب، قطع می کنند.

یعنی اینکه اگر بصورت پیش فرض با نصب برنامه واتساپ بر روی گوشی، به دوربین، مخاطبین، لوکیشن، میکروفون و فایل های گوشی دسترسی پیدا می کند، بنابر دلایل امنیتی ممکن است تمام دسترسی ها توسط برخی از کاربران قطع شود. از این رو بعد از قطع کردن این گونه از دسترسی ها برای مثال چگونه مخاطب جدید را به واتساپ اضافه کنیم؟ اگر تصمیم به افزودن مخاطب جدید در واتساپ از طریق برنامه واتساپ دارید، لازم به ذکر است که چنین چیزی بدون ایجاد دسترسی واتساپ به مخاطبین ممکن نیست! از این رو اگر دسترسی واتساپ به مخاطبین را بسته اید، همانند آموزش ذیل از بخش تکنولوژی نمناک اقدام به اضافه کردن مخاطب در واتساپ نمائید. همراه ما باشید.

قدم اول؛ وارد برنامه واتساپ شوید و از قسمت پائین دایره سبز رنگ را انتخاب کنید.

مخاطب واتساپ

قدم دوم؛ اینک با هشداری روبرو خواهید شد که باید دسترسی واتساپ را به مخاطبین باز کنید. در غیر اینصورت قادر به افزودن مخاطب جدید نخواهید بود. بنابراین گزینه Continue را انتخاب کنید دسترسی را به واتساپ بدهید.

اضافه کردن مخاطب واتساپ

در قدم سوم شما وارد بخش مخاطبین واتساپ شده اید. در این بخش از قسمت بالا که در تصویر ذیل مشخص شده است، گزینه "New contact" را انتخاب نمائید.

افزودن مخاطب واتساپ

قدم چهارم؛ در این بخش مخاطب جدید را باید وارد کنید که بعد از وارد کردن، گزینه Save را باید انتخاب کنید تا مخاطب جدید در مخاطبان گوشی اضافه شود و سپس فهرست مخاطبین واتساپ با یک آپدیت، فورا مخاطب جدید را در صورت داشتن حساب در واتساپ، به شما نشان دهد.از این رو هم اکنون فرآیند افزودن مخاطب در واتساپ به اتمام رسیده است و شما با موفقیت توانستید مخاطب واتساپ را اضافه کنید.

مخاطب واتساپ

آموزش تصویری اضافه کردن مخاطب جدید در واتساپ

2.516
این مطلب مفید بود ؟88
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : واتساپ
وبگردی