آموزش تغییر فونت اینستاگرام
اگر تصمیم به تغییر فونت بیو و پست های اینستاگرامی خود دارید و اما هنوز ابزار مناسب را پیدا نکرده اید، در این گزارش با ابزارهای “تغییر فونت اینستاگرام” آشنا خواهید شد.

آموزش تغییر فونت اینستاگرام

برای تغییر کلی فونت برنامه اینستاگرام، شما می توانید فونت گوشی را تغییر دهید اما با استفاده از این روش هرچقدر فونت گوشی زیبا و یا زشت باشد تنها برای شما این گونه نمایش داده خواهد شد. بنابراین با تغییر فونت گوشی هیچ اثری در فونت اینستاگرام اعمال نخواهد شد و دنبال کننده های شما با فونت عادی روبرو خواهند شد.از این رو شما باید از ابزارهای مربوطه برای تغییر فونت پست یا بیو اینستاگرام خود اقدام نمائید چرا که در غیر اینصورت هیچ فونتی تغییر نخواهد کرد.

با این حال اگر در بستر وب جستجویی ساده کنید، با ده ها ابزار آنلاین و یا حتی برنامه های متنوعی روبرو خواهید شد که می توانید از آنها برای تغییر فونت اینستاگرام (change instagram font) استفاده کنید. با این وجود ما تصمیم گرفتیم تا در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با دو ابزار کاربردی برای تغییر فونت در اینستاگرام آشنا سازیم که هر دو این ابزار، آنلاین هستند و هیچ نیازی به دانلود و نصب برنامه ای ندارید. همراه ما باشید.

1- igfonts.io

تغییر فونت اینستاگرام

اولین ابزاری که ما تصمیم به معرفی آن به شما داریم، igfonts.io است که یک ابزار آنلاین و بدون نیاز به هر گونه برنامه جانبی می باشد که شما بدون پرداخت هر گونه هزینه ای می توانید از آن استفاده کنید. از این رو ابتدا با استفاده از لینک ذیل وارد سایت ذکر شده شوید و سپس عبارت مدنظر خود را در کادر بالایی وارد کنید که همزمان با تایپ در کادر بالایی، در کادر پائینی فونت های مختلفی را مشاهده خواهید کرد که به انتخاب می توانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمائید. توجه داشته باشید که این ابزار برای عبارات لاتین کاربرد دارد و از این رو باید از حروف لاتین استفاده کنید.

2- lingojam.com

نحوه تغییر فونت اینستاگرام

دومین ابزاری که در این گزارش به آن می پردازیم، lingojam.com است که همانند ابزار بالا یک سایت آنلاین می باشد که شما عبارت مدنظر خود را در کادر بالایی سایت تایپ می کنید و سپس همزمان با تایپ شما در کادر بالایی، می توانید در کادر پائینی فونت های مختلفی را مشاهده کنید که به انتخاب می توانید کپی و استفاده نمائید. برای استفاده از این وب سایت بر روی لینک ذیل کلیک کنید تا بصورت مستقیم وارد وب سایت lingojam.com شوید. توجه داشته باشید که این وب سایت نیز همانند وب سایت بالایی تنها از عبارات لاتین پشتیبانی می کند. با این وجود از این وب سایت می توانید در راستای تغییر فونت بیو اینستاگرام و یا حتی پست های منتشر شده استفاده کنید.

چگونه فونت اینستاگرام را در بیو و پست تغییر دهیم؟!

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی