آموزش تصویری ساخت اپل آیدی
ساخت اپل آیدی، همواره یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران محصولات اپل ممکن است با آن روبرو شوند که در این گزارش از با آموزش تصویری ساخت اپل آیدی آشنا خواهید شد.

آموزش ساخت اپل آیدی

اپل آیدی یکی از مهم ترین حساب های کاربری است که هر یک از کاربران محصولات شرکت اپل باید از آن در راستای استفاده از خدمات این شرکت داشته باشند و از این رو اگر شما از محصولاتی اعم از آیفون، آیپد و مک بوک ها که توسط شرکت اپل طراحی شده اند، استفاده می کنید، باید حساب کاربری اپل آیدی داشته باشید. با این وجود به دو روش شما می توانید به اپل آیدی دسترسی پیدا کنید که این دو روش عبارتند از؛

روش اول : خرید کارت اپل آیدی از فروشگاه های مربوطه می باشد که این حساب کاربری از قبل ایجاد شده است و تمام اطلاعات ثبت شده، بر روی کارت درج شده اند و برای داشتن یکی از این کارت ها حدودا باید هزینه 50 هزار تومانی را بپردازید.

روش دوم : ایجاد حساب کاربری اپل آیدی توسط خودتان می باشد که نیازی به هزینه ندارد و شما در هر زمان و مکان با دسترسی به اینترنت و گوشی/لپ تاپ می توانید یکی را در طی حدودا 10 دقیقه ایجاد کنید.

با این حال اکثر کاربران محصولات اپل در داخل کشور، برای آنکه بتوانند خیلی ساده تر به اپل آیدی دسترسی داشته باشند، اقدام به خرید می کنند که این روش متداول می باشد. اما برخی دیگر نیز هستند که سعی بر آن دارند تا خودشان اقدام به ایجاد اپل آیدی کنند. به همین دلیل اگر شما از دسته دوم هستید و تصمیم دارید تا اپل آیدی را خودتان بسازید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را بصورت مرحله به مرحله با نحوه ساخت اپل آیدی (create apple id) آشنا سازیم. همراه ما باشید.

قدم اول؛ از آنجاییکه شرکت اپل هیچ نمایندگی و پشتیبانی در کشور ما ندارد، طبیعتا بدین معناست که امکان ساخت اپل آیدی با اطلاعات فعلی امکان ناپذیر می باشد. با این وجود باید از اطلاعات متفاوتی در این راستا استفاده کرد. به همین دلیل ابتدا شما باید وارد وب سایت fake address generator شوید تا از آدرس و اطلاعات فیک و ساختگی سایر کشورها که تحت پشتیبانی اپل هستند استفاده کنید. توجه داشته باشید که نباید از نرم افزارهای تغییر IP استفاده کنید. همچنین برای انتقال به وب سایت ذکر شده، بر روی لینک زیر کلیک کنید؛

در قدم دوم شما وارد وب سایت fake address generator شده اید که در ابتدا کمی به سمت پائین اسکرول کنید و سپس یکی از شهرهایی که در سمت راست مشاهده می کنید را انتخاب کنید.

 اپل آیدی

قدم سوم؛ بعد از انتخاب شهر، وارد صفحه جدیدی خواهید شد که در آن اطلاعات یک فرد را بصورت تصادفی برای شما به نمایش خواهد گذاشت که شما از آنها می توانید در راستای ساخت اپل آیدی استفاده کنید. لازم به ذکر است شما به تمام اطلاعات نمایش داده شده نیاز ندارید و تنها چند مورد از آنها را به کار خواهید برد. خب تا همین قسمت این آموزش را نگه دارید و تب باز شده را به هیچ عنوان نبندید.

ساخت اپل آیدی

قدم چهارم؛ اینک باید وارد وب سایت اپل برای ایجاد حساب اپل آیدی شوید که برای انتقال به این وب سایت، باید بر روی لینک ذیل کلیک کنید؛

قدم پنجم؛ شما وارد وب سایت مذکور شده اید و اینک باید از قسمت بالا بر روی گزینه "Create your apple ID" کلیک کنید.

اپل آیدی

قدم ششم؛ در این قسمت باید یک سری اطلاعات مهم را وارد کنید که این اطلاعات را باید طبق موارد ذیل پر کنید؛

آموزش ساخت اپل آیدی

  1. First name : نام
  2. Last name : نام خانوادگی شما
  3. Country : کشور (نام کشور را باید از مرحله چهارم انتخاب نمائید)
  4. Birthday : تاریخ تولد شما
  5. Email Address : آدرس دقیق ایمیل شما
  6. Password : وارد کردن رمز مدنظر شما
  7. Confirm password : وارد کردن مجدد رمز
  8. Phone number : شماره تلفن (بر اساس آموزش زیرین وارد کنید)
  9. در قسمت پائین تیک 3 گزینه فعال است. هر 3 گزینه را غیرفعال کنید.

انتخاب شماره برای ساخت اپل آیدی

همان گونه که تا این قسمت از این گزارش متوجه شدید، ما قادر به وارد کردن اطلاعات صحیح اعم از آدرس، کد پستی، شماره تلفن و... نیستیم. به همین دلیل باید از یک راهکار استفاده کنیم تا یک به یک شماره که خارج از کشورمان است دسترسی پیدا کنیم. از این رو برنامه و یا وب سایت های متعددی هستند که شما می توانید از آنها در راستای ساخت اپل آیدی استفاده کنید. به همین دلیل ما تنها قصد داریم به دو مورد اشاره کنیم که بسیار کاربردی و دقیق هستند.

1- برنامه اندروید/آیفون Textnow

اپل آیدی

برنامه Textnow از شناخته شده ترین برنامه ها برای ایجاد شماره مجازی است که شما خیلی ساده می توانید از آن در راستای ساخت اپل آیدی استفاده کنید. از این رو ابتدا باید برنامه را دانلود نمائید و با استفاده از برنامه های تغییر آی پی اقدام به ثبت نام در آن کنید که تنها با چند کلیک می توانید وارد شوید. برای دانلود این برنامه بر روی لینک مدنظر خود کلیک کنید؛

2- وب سایت receive-sms-online

ممکن است در استفاده از برنامه بالا به مشکل برخورد کنید و از این رو برای آنکه بتوانید اپل آیدی را بسازید باید به هرحال به یک شماره دسترسی پیدا کنید. وب سایت receive-sms-online دقیقا این کار را بصورت آنلاین انجام میدهد و شما می توانید از شماره های موجود در آن استفاده کنید. استفاده از این وب سایت بسیار ساده و آسان می باشد که با وارد شدن به آن می توانید شماره های مختلف را کشورهای مختلف مشاهده کنید. از این رو با کلیک بر روی هر کشور می توانید به شماره مربوطه دسترسی پیدا کنید. توجه داشته باشید که اگر شما در قدم سوم برای مثال اگر کشور آمریکا را انتخاب کرده اید، باید در این وب سایت نیز شماره مربوط به آمریکا را انتخاب نمائید. برای انتقال به این وب سایت بر روی لینک ذیل کلیک کنید؛

قدم هفتم؛ در این بخش به آدرس ایمیلی که وارد کردید، پیغامی حاوی کد 6 رقمی ارسال شده است که باید آنرا در این بخش وارد کنید.

طریقه ساخت اپل آیدی

قدم هشتم؛ اینک به شماره تلفنی که شما وارد کرده بودید، پیغامی حاوی کد 6 رقمی ارسال شده که می توانید با استفاده از آموزش بالا استفاده کنید.

اپل آیدی

قدم نهم؛ اپل آیدی شما ایجاد شده است و اما تنها یک قسمت مانده است که حتما باید آنرا تکمیل کنید. در صفحه ای که اینک برای شما باز شده است، می توانید گزینه Payment & Shipping را مشاهده کنید. بر روی گزینه Edit که دقیقا در سمت راست این گزینه است کلیک کنید و بخش های خالی را پر کنید. بخش های خالی را باید از طریق قدم سوم پر کنید که این جاهای خالی عبارتند از خیابان، شهر، ایالت، کد پستی و شماره تلفن شما است. همانند تصویر ذیل باید جاهای خالی را پر کنید. اینک در قسمت پائین تیک گزینه مشخص شده را انتخاب کنید تا اطلاعات وارد شده در بخش بالایی، در بخش پائینی نیز ثبت شود.

چگونه اپل آیدی بسازیم

قدم دهم؛ بعد ذخیره شدن اطلاعات مربوطه، شما می توانید صفحه را ببندید یا از قسمت بالا گزینه Sign out را انتخاب نمائید. مجددا وارد سایت اپل آیدی با کلیک بر روی این لینک شوید و آدرس ایمیل و رمز ثبت شده را وارد کنید. اینک کد 6 رقمی برای شماره شما ارسال شده است و باید در این بخش وارد کنید. با وارد کردن این کد خیلی ساده می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

اپل آیدی

ساده ترین روش ساخت اپل آیدی "Create Apple ID"

4.417
این مطلب مفید بود ؟152
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : ترفند آیفون
وبگردی