رازهای جذابیت
ظاهر شما در نگاه اول گویای شخصیت شماست پس آراسته بودن استایلتان اهمیت زیادی دارد، اگر میخواهید همیشه یک خانم خوش استایل باشید باید نکاتی را رعایت کنید.

تغییرات ریز برای جذابیت ظاهر و پوشش

فرقی ندارد که چقدر در دنیای مد تخصص داشته باشید‌؛ در هر صورت باید بدانید که ظاهر شما تاثیر بسیار زیادی روی طرف مقابل دارد و باید سعی کنید که ظاهر خود را به گونه‌ای بسازید که هم خودتان می‌ پسندید و هم نشان دهنده هویت تان باشد. در این قسمت از دنیای مد نمناک راهکارهای اساسی و پایه را به شما معرفی می کنیم که باعث ایجاد افزایش جذابیت تان می شود.

مراقب طول شلوارتان باشید

بله! شلواری که انتخاب می کنید، اهمیت بسیار زیادی دارد. باید مراقب باشید که شلوار آنقدر بلند نباشد که روی کفش هایتان بیفتد و از طرفی آنقدر کوتاه هم نباشد که مچ پایتان مشخص باشد. شلوار هایی را انتخاب کنید که دقیقاً اندازه پایتان هستند و موازی با لبه کفش قرار می‌ گیرند؛ تا زمانی که آنها را می‌ پوشید، پوست پا یا جورابتان مشخص نباشد.

شلوار جین

برای انتخاب کرم پودر گردن را فراموش نکنید

اگر می خواهید آرایش کنید و به عروسی بروید، باید حواس تان باشد هر کرم پودری را که روی صورت می زنید، روی گردن هم استفاده کنید که در غیر این صورت باعث ایجاد تفاوت رنگ بین صورت و گردن می شود که اصلاً کار جذابی نیست.

لباس گل درشت نپوشید

بعضی از افراد لباس‌ های گلدار می‌ پوشند. پوشیدن این لباس ها شما را بد هیکل یا چاق نشان می‌ دهد. بهتر است از لباس هایی استفاده کنید که گل ها و نقش و نگارهای ریز دارند.

متناسب با جایی که می روید؛ لباس بپوشید

اول از همه باید ببینید که قرار است به کجا بروید. اگر جایی که قرار است بروید یک محل رسمی است، متناسب با آن لباس بپوشید و مهم تر از همه با توجه به شخصیت خودتان لباس انتخاب کنید. لازم نیست که طبق سلیقه دیگران تیپ خود را انتخاب کنید. هر طور که خودتان احساس راحتی و لذت بیشتری دارید تیپ بزنید.

لباس مناسب بپوشید

متناسب با سنتان لباس بپوشید

شاید بعضی از لباس ها را خیلی دوست داشته باشید اما متناسب با سن تان نباشد. باید دقیقاً لباسی را انتخاب کنید که به سنتان می آید. مثلا اگر در دوره میانسالی هستید، بهتر است پیراهن های زنانه بپوشید. اگر در دوره نوجوانی هستید، هرگز به سراغ این پیراهن‌ ها نروید و متناسب با سن تان تیپ بزنید.

رنگ های درست انتخاب کنید

استفاده از رنگ های غلط بزرگترین اشتباهی است که آن را انجام می دهید. به عنوان مثال زرد روشن یا صورتی خیلی گرم و جیغ، شاید برای بچه‌ ها رنگ مناسبی باشد اما برای شما خیلی جلوه خوبی ندارد. از طرفی هر کس باید لباس منحصر به فردی را انتخاب کند که به خودش می آید.

رنگ مناسب پوست

عینک مناسب انتخاب کنید

اول از همه باید ببینید که چه فرم صورتی دارید. سپس جستجو کنید و ببینید که به عنوان مثال با صورت بیضی چه عینک هایی متناسب تر است. می‌ توانید این اطلاعات را در اکثر سایت ها پیدا کنید و عینک متناسب با صورت تان را بگیرید.

سایز لباس زیرتان را متناسب انتخاب کنید

لباس زیری را انتخاب کنید که دقیقا اندازه بدنتان باشد، خیلی گشاد نباشد و خیلی فضای خالی نداشته باشد. از طرفی خیلی تنگ و چسبان نباشد که چربی‌ های بدن شما از لابلای آن بیرون بزند. تناسب لباس زیر در زیباتر نشان دادن لباس، مخصوصا لباسِ مجلسی بسیار حائزاهمیت است.

رازهایی که هر خانمی برای جذابیت باید بدونه

4.51126
این مطلب مفید بود ؟1004122
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ن.ح
وبگردی