نصب برنامه روی آیفون بدون اپ استور
اگر برنامه ای خارج از فروشگاه اپ استور دانلود کرده اید و اما موفق به استفاده از آن نشده اید، در ادامه این گزارش با نحوه نصب برنامه روی آیفون بدون اپ استور آشنا خواهید شد.

ترفند نصب برنامه روی آیفون بدون اپ استور

سیستم عامل iOS یکی از سیستم عامل های کاربردی و بسیار محبوب در سطح جهانی می باشد که دارای قابلیت های متنوعی است که از مهم ترین و اصلی ترین آنها می توان به امنیت بالای آن اشاره کرد که دست سوء استفاده کنندگان را از اطلاعات شما کوتاه می کند. از این رو یکی از دلایلی که باعث گران شدن محصولات شرکت اپل شده است، امنیت بالای آنها می باشد. اما قابلیت های دیگری نیز این گوشی ها دارند که به دلیل امنیت بالا گاها می توانند کاربران را کمی اذیت کنند.

برای مثال بنابر تحریم هایی که این روزها شاهد آن هستیم، برنامه هایی که ایرانی هستند به سختی می توانند در فروشگاه اپ استور برنامه های خود را درج نمایند تا کاربران ایرانی از طریق این فروشگاه برنامه های دلخواه خود را دانلود و نصب نمایند. از این رو برخی از برنامه های ایرانی بصورت غیر رسمی منتشر می شوند و شما باید به نحوی دیگر آنها را بر روی سیستم عامل iOS نصب کنید. به همین دلیل در ادامه این گزارش از بخش تکنولوزی نمناک شما را با آموزش نصب برنامه روی آیفون بدون اپ استور آشنا خواهیم کرد. همراه ما باشید.

1- برنامه ای که تصمیم به نصب آن دارید را انتخاب کنید و کمی صبر کنید تا برنامه مربوطه همانند تصویر ذیل بر روی گوشی شما نصب شود.

نصب برنامه روی آیفون

2- بعد از نصب کامل برنامه، شما قادر به اجرای آن نخواهید بود چرا که امنیت گوشی اجازه اجرای آنرا به شما نخواهد داد چرا که شما آنرا از طریق فروشگاه اپ استور دانلود نکرده اید. از این رو برای فعال کردن این برنامه باید وارد تنظیمات سیستم عامل iOS شوید تا دسترسی برنامه را بصورت دستی اعمال کنید. با این وجود باید وارد تنظیمات گوشی شوید و سپس گزینه General را از لیست منو انتخاب نمائید.

نصب برنامه روی آیفون

3- در مرحله بعدی باید گزینه "Device Management" را همانند تصویر ذیل انتخاب نمائید.

نصب برنامه روی آیفون

4- برنامه ای که ما آنرا دانلود کرده ایم، برنامه همراه بانک یکی از بانک های کشور می باشد که لینک دانلود آن از اپ استور حذف شده است و ناچار به دانلود آن از طریق لینک مستقیم شدیم. از این رو این برنامه در دسته سوم قرار یعنی "...Advanced Banking" قرار دارد و ما وارد گزینه سوم می شویم.

نصب برنامه روی آیفون

5- در این بخش شما می توانید برنامه همراه بانک مربوطه را مشاهده کنید که در کنار آن عبارت "Verified" درج شده است و این به معنای تائید شدن برنامه در گوشی می باشد. از این رو اگر این گزینه کنار برنامه قرار نداشتف شما باید برنامه را در این بخش انتخاب کنید و سپس گزینه "Trust"را بفشارید تا در گوشی شما تائید و فعال شود.

نحوه نصب برنامه روی آیفون

نحوه دانلود و نصب برنامه روی آیفون بدون استفاده از اپ استور

2.9269
این مطلب مفید بود ؟158111
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : ترفند آیفون
وبگردی