لنگه جوراب
گم شدن لنگه جوراب یکی از مشکلات و چالش های مهم و مشترک بسیاری از ما است، با این ترفندها دیگر جورابتان را گم نمیکنید.

چطور لنگه جورابمان را گم نکنیم؟

بسیاری از ما تجربه گم شدن لنگه جورابمان را داشته ایم. وقتی که لنگه جورابی گم میشود، لنگه دیگر عملا  به دردنخور تلقی می شود برای همین باید مراقب هر دوی آنها باشیم. وجود راهکارهایی ساده و کارآمد می‌تواند به شما کمک کند تا از گم شدن لنگه جوراب جلوگیری کنید و همیشه لنگه‌های جورابتان را مرتب و منظم نگه دارید.

در این بخش از نمناک، به شما راهکارهایی را برای جلوگیری از گم شدن لنگه جوراب معرفی خواهیم کرد. با پیروی از این راهکارها، می‌توانید لنگه جوراب‌های خود را به خوبی نگه دارید، پس با ما همراه باشید و با دقت مطالب زیر را مطالعه کنید تا از این به بعد گم شدن لنگه جوراب‌ها برای شما اتفاق نیفتد.

لنگه جوراب

داخل هم قرار دادن لنگه‌های جوراب

قبل از شستشو یا جمع کردن جوراب‌ها، بهتر است از این ترفند استفاده کنید. با قرار دادن هر جفت جوراب در یک لنگه، می‌توانید جفت جوراب را با هم نگهداری کنید و جلوی گم شدن یک جوراب را بگیرید.

استفاده از ماشین لباسشویی با ویژگی مجزا برای جوراب‌ها

برخی از ماشین‌های لباسشویی دارای بخشی با نام "محفظه جوراب" هستند. این بخش به شما اجازه می‌دهد تا جفت جوراب‌ها را در یک مکان جداگانه درون ماشین قرار دهید، تا از گم شدن یک جوراب جلوگیری شود.

استفاده از کیسه مخصوص شستشوی جوراب

می‌توانید یک کیسه کوچک و مخصوص جوراب‌ها بخرید. قبل از شستشو، جفت جوراب را درون این کیسه قرار داده و سپس کیسه را درون ماشین لباسشویی بگذارید. با این روش، جوراب‌ها را در کیسه نگهداری می‌کنید و از گم شدن آن‌ها جلوگیری می‌کنید.

استفاده از جعبه یا سبد مخصوص لنگه جوراب

یک جعبه یا سبد کوچک و مخصوص لنگه جوراب بخرید و جوراب‌ها را درون آن قرار دهید. این جعبه یا سبد را در یک مکان مشخص نگهداری کنید و هر بار که لنگه جورابی در خانه پیدا شد داخل این سبد قرار داده و بعدها زمانیکه جورابی مشابه همان لنگه ها، تک شد از آن استفاده کنید. با این روش، لنگه جوراب‌ها را در یک مکان مرتب نگهداری می‌کنید و حتی از گم شدن آن‌ها جلوگیری می‌کنید.

آموزش و کمک گرفتن از بچه ها

توصیه می‌شود توجه ویژه‌تری به جوراب‌ بچه‌ها داشته باشید. در زیر تخت یا داخل کمد اسباب بازی ها، ممکن است محلی مناسب برای پنهان کردن لنگه جوراب‌ها توسط بچه‌ها باشد. به بچه‌هایتان آموزش دهید که هنگام در آوردن جوراب‌ها یا مواجهه با لنگه جوراب های دیگران، آن‌ها را کنار هم و درست داخل سبدی که صحبتش را کردیم قرار داده و با هم نگهداری کنند تا گم نشوند. با این کار، احتمال گم شدن لنگه جوراب‌ها به حداقل می‌رسد و بچه‌ها می‌توانند به راحتی جفت جوراب مورد نیاز خود و حتی لنگه جوراب گم شده شما را پیدا کنند.

با اجرای این روش‌ها، احتمال گم شدن لنگه جوراب‌ها را به حداقل می‌رسانید.

شما هم لنگه جورابتان را گم میکنید؟ راه حل اینجاست

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن
برچسب : جوراب
وبگردی