آپدیت مرورگر کروم
اگر تصمیم به آپدیت مرورگر گوگل کروم دارید و اما هنوز موفق به انجام این فرآیند نشده اید در این گزارش از نمناک با آموزش تصویری آپدیت کروم آشنا خواهید شد.

آموزش تصویری آپدیت مرورگر کروم

مرورگر گوگل کروم یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین مرورگرها برای سیستم عامل های مختلف اعم از اندروید، ویندوز، iOS و مک است که توسط شرکت بزرگ و معتبر گوگل برای عموم کاربران طراحی و منتشر شده است که دارای قابلیت های متعددی می باشد و به دلیل آنکه محیط کاربری بسیار ساده و در عین حال بسیار کاربردی که دارد، برای تمام سنین مناسب است و نیاز به تخصص خاصی نیست.

با این وجود مرورگر کروم همانند سایر برنامه ها و ابزارهایی که از گذشته تا هم اکنون مورد استفاده قرار دارند، مشکلات و باگ هایی که در آنها وجود داشت به مرور زمان برطرف شدند و خوشبختانه این روزها شاهد نسخه های کامل و بدون باگ هستیم که طبیعتا نتیجه چند سال کار مداوم می باشد. مرورگر گوگل کروم نیز از این دسته از برنامه ها جدا نیست و هرچند مدت یکبار آپدیت هایی برای آن منتشر می شود که توصیه می شود حتما نصب شوند.

زمانیکه آپدیت جدید منتشر می شود، می تواند نشان دهنده رفع باگ ها و یا تغییراتی در برنامه است که به همین دلیل در هر صورت که شما آنرا دانلود و نصب می کنید، در هر صورت به نفع شما می باشد. به همین دلیل در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه آپدیت کروم آشنا خواهید شد تا مرورگر کروم خود را آپدیت کنید. همراه ما باشید.

در قدم اول وارد مرورگر گوگل کروم شوید و سپس از قسمت بالا سمت راست، بر روی 3 نقطه عمودی کلیک کنید و سپس گزینه Settings را انتخاب نمائید تا وارد تنظیمات مرورگر کروم شوید.

آپدیت کروم

قدم دوم؛ در این قسمت توصیه می شود که صفحه مرورگر کروم را فول اسکرین کنید تا تمام صفحه را بپوشاند. اینک شما وارد تنظیمات مرورگر گوگل کروم شده اید و در قدم اول باید از گزینه های سمت چپ گزینه About chrome را انتخاب کنید. سپس در سمت راست بصورت خودکار مرورگر آپدیت جدید را شناسایی خواهد کرد و در صورت انتشار آپدیت جدید شروع به دانلود خواهد نمود و شما نیز از قسمت دومی که مشخص شده است می توانید آپدیت جدید را با انتخاب Install نصب کنید.

آپدیت کروم

آموزش قدم به قدم آپدیت مرورگر گوگل کروم در ویندوز

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : مرورگر کروم
وبگردی