آموزش کار با بارکد خوان
اگر به تازگی برنامه بارکد خوان را دانلود و نصب کرده اید و اما هنوز موفق به استفاده از آن نشده اید در ادامه این گزارش از نمناک با نحوه کار با برنامه بارکد خوان آشنا خواهید شد.

آموزش استفاده از بارکد خوان

بارکدها امروزه یکی از ابزارهای کاربردی و هدفمند در راستای پیشرفت تکنولوژی هستند که از گذشته تا به امروز پیشرفت زیادی را در این زمینه شاهد هستیم که اخیرا نیز نسخه جدیدی از بارکدها به نام QR Code منتشر شدند و این روزها کاربرد بسیار زیادی دارند. برای مثال این بارکدها را می توان بر روی اجناسی همانند مواد غذایی، داروها، کلاس های درسی، کسب و کارهای آنلاین و... کاربرد دارد.

با این وجود شما این بارکدها را می توانید در محل های مختلف مشاهده کنید که این روزها به به میزان زیادی قابل مشاهده هستند. بطور کلی در باکدها می توان متن یا آدرس لینکی را گنجاند که هر شخصی تنها با استفاده از برنامه های بارکد خوان می تواند از آنها استفاده کند که تعداد این دسته از برنامه ها بسیار زیاد شده است. به همین دلیل در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با نحوه کار با برنامه بارکد خوان "how to use barcode scanner" آشنا سازیم. همراه ما باشید.

1- در قدم اول باید برنامه بارکد خوان را بر اساس سیستم عامل گوشی دانلود و نصب کنید که در بخش ذیل ما لینک های دانلود برنامه اسکنر بارکد و کیوآر کد را برای دو سیستم عامل اندروید و iOS درج کرده ایم؛

2- برای مثال همان گونه که گفته شد، ما آدرس وب سایت نمناک را بصورت qr code در آورده ایم و شما می توانید با استفاده از یک گوشی هوشمند و برنامه مربوطه از این بارکدها استفاده کنید.

بارکد خوان

3- بعد از آنکه وارد برنامه شدید، دوربین را در مقابل بارکد نگه دارید تا بارکد توسط برنامه خوانده شود. توجه داشته باشید که اینترنت گوشی شما باید روشن باشد.

کار با بارکد خوان

4- همان گونه که در تصویر ذیل مشاهده می کنید، بارکد توسط برنامه خوانده است و آدرسی که در بارکد گنجانده شده بود را در تصویر ذیل مشاهده نمائید؛

بارکد خوان

5- با فشردن لینک درج شده در هر بارکدی، به آن منتقل خواهید شد و به همین دلیل ما با انتخاب لینک درج شده در بارکد بالا، به وب سایت نمناک منتقل شدیم.

ترفند کار با بارکد خوان

آموزش قدم به قدم کار با بارکد خوان را اینجا بخوانید

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : اندروید
وبگردی