استفاده از همراه بانک ملی
اگر از مشتریان بانک ملی هستید و اخیرا همراه بانک خود را فعالسازی کرده اید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “استفاده از همراه بانک ملی” آشنا خواهید شد.

راهنمای استفاده از همراه بانک ملی

همراه بانک ملی یکی دیگر از قابلیت ها و خدمات آنلاین و غیرحضوری مشتریان این بانک می باشد که عموم مشتریان این بانک می توانند بصورت رایگان از این قابلیت استفاده نمایند و شرط استفاده هم فعال کردن حضوری می باشد. از این طریق اگر شما از مشتریان بانک ملی هستید و می خواهید همراه بانک ملی خود را فعال کنید، باید بصورت حضوری در نزدیک ترین شعب مراجعه کنید و اقدام به فعال سازی همراه بانک ملی نمائید.

با این حال اگر به تازگی تصمیم به استفاده از این برنامه گرفته اید و هنوز به میزان کافی با این برنامه آشنا نیستید، به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با نحوه استفاده از همراه بانک ملی آشنا سازیم. لازم به ذکر است که برای دانلود آخرین نسخه همراه بانک ملی می توانید از این لینک از نمناک اقدام کنید. همراه ما باشید.

1- صفحه ورود همراه بانک ملی

همراه بانک ملی

بعد از نصب همراه بانک ملی، اولین صفحه ای که با باز کردن همراه بانک ملی مشاهده خواهید کرد، صفحه ورود است که باید نام کاربری و رمز عبور خود را که در حین فعالسازی در شعب به شما داده شده اند را وارد نمائید تا بتوانید وارد همراه بانک ملی شوید و از خدمات آن استفاده نمائید.

2- صفحه هوم همراه بانک ملی

همراه بانک ملی

با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری صحیح، وارد برنامه همراه بانک ملی خواهید شد که در صفحه اصلی آن قابلیت هایی اعم از خدمات کارت، خدمات حساب، دیگر خدمات، خدمات چک، مدیریت حساب، صندوق پیام و تنظیمات درج شده اند که در ادامه بصورت یک به یک به هر یک از موارد ذیل خواهیم پرداخت.

3- خدمات کارت همراه بانک ملی

همراه بانک ملی

اولین قابلیتی که قصد داریم آنرا به شما معرفی کنیم، خدمات کارت می باشد که از اصلی ترین و مهم ترین بخش های همراه بانک ملی می باشد که شامل مانده کارت، انتقال وجه کارت به کارت، پرداخت قبوض، گردش کارت، شارژ مستقیم، اعلام مفقودی کارت بانک ملی، لیست حساب های متصل و خرید شارژ برای اپراتورهای مختلف است که با انتخاب هر گزینه می توانید کارهای روزمره خود را انجام دهید.

4- خدمات حساب همراه بانک ملی

استفاده از همراه بانک ملی

با انتخاب گزینه خدمات حساب از صفحه اصلی، می توانید به قابلیت های دیگری اعم از صورت حساب، مانده حساب، انتقال وجه، پرداخت قسط، پرداخت قبض و خرید شارژ سیم کارت اقدام کنید که طبیعتا برای هر یک از ما کاربردی هستند. از این رو با انتخاب این گزینه می توانید از قابلیت های بالا استفاده نمائید.

5- دیگر خدمات همراه بانک ملی

همراه بانک ملی

بخش «دیگر خدمات» یکی دیگر از گزینه های بخش صفحه اصلی همراه بانک ملی است که شما می توانید از آن برای کارهای روزمره خود استفاده کنید. از مهم ترین قابلیت های آن می توان به شارژهای خریداری شده در یک تاریخ، اطلاعات 3 شارژ آخر، دریافت آخرین پاسخ، بررسی نسخه، یافتن شعب و یافتن شعب نزدیک اقدام کنید.

6- خدمات چک همراه بانک ملی

همراه بانک ملی

اگر سروکار شما با چک ها زیاد است می توانید از طریق همراه بانک ملی اقدام به مدیریت چک های خود کنید. از این رو با انتخاب «خدمات چک» می توانید از قابلیت هایی اعم از ثبت تاریخ موثر چک، استعلام چک و انتقال اطلاعات چک به سیم کارت فعلی استفاده کنید تا هر چه بهتر بتوانید چک ها را مدیریت کنید.

7- مدیریت حساب همراه بانک ملی

استفاده از همراه بانک ملی

یکی دیگر از قابلیت هایی که در صفحه اصلی همراه بانک ملی درج شده است، مدیریت حساب می باشد که با انتخاب این گزینه، می توانید از گزینه هایی اعم از دریافت رمز حساب، به روزرسانی اطلاعات، محاسبه شبا، انتقال اطلاعات حساب به سیم کارت فعل، لیست حساب ها و تغییر رمز حساب اقدام کنید که بی شک می توانند در طول روزمره برای شما کاربردی باشند.

8- صندوق پیام همراه بانک ملی

همراه بانک ملی

یکی دیگر از قابلیت های برنامه همراه بانک ملی، صندوق پیام ها می باشد که می توانید پیغام های دریافتی را در این بخش مشاهده نمائید که می توانید عملیات را بصورت دستی تغییر دهید. حالت هایی که وجود دارند شامل تمام حالت ها، مانده حساب، گردش حساب، انتقال وجه و خرید شارژ سیم کارت می باشد که می توانید گزارشی جامع و دقیق جمع آوری کنید.

9- تنظیمات همراه بانک ملی

همراه بانک ملی

آخرین گزینه ای که به آن خواهیم پرداخت، تنظیمات همراه بانک ملی می باشد که می توانید از این بخش تنظیمات اصلی مربوط به همراه بانک را اعمال کنید. از مهم ترین تنظیماتی که در این بخش قرار دارند می توان به زبان، انتخاب نوع ارتباط، پاک کردن صندوق پیام، تنظیمات حالت پیش فرض، تغییر رمز نرم افزار، تم، حساب های پرکاربرد، مجوز انتقال به موبایل، کارت های پرکاربرد، تسهیلات پرکاربر و تنظیم زنگ پیام اشاره کرد که کاربردی هستند.

آموزش جامع استفاده از همراه بانک ملی را اینجا بخوانید

4.895
این مطلب مفید بود ؟923
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه بانک
وبگردی