تیپ مشکی مردانه
رنگ مشکی یکی از بهترین و رایج ترین انتخاب لباس برای آقایان می باشد. اما باید بدانند چه نوع لباس مشکی را با چه چیزهایی می توانند ست کنند و خوشتیپ باشند.

آقایان بخوانند:چجوری تیپ مشکی بزنیم؟

تیپ مشکی یکی از استایل های لاکچری برای آقایان محسوب میشود که هیچوقت از مد نمی افتد و آنها را جذاب تر از همیشه نیز نشان می دهد. مشکی رنگی کلاسیک است و نماد قدرت و چیرگی میباشد و اعتماد به نفس فرد را بالا می برد.

ما ایرانی ها نه تنها در مراسمات مختلف از لباس های مشکی استفاده می کنیم بلکه در عزاداری های محرم و صفر و... نیز لباس مشکی به تن می کنیم. برای اینکه یک تیپ مشکی جذاب بزنید، لازم نیست که به دنیال لباس هایی خاص باشید، این بخش از دنیای مد نمناک به شما کمک خواهد کرد که نحوه ست کردن لباس مشکی مردانه را بیاموزید.

اصول ست کردن تیپ مشکی مردانه

برای اینکه یک تیپ مشکی فوق العاده جذاب داشته باشید نکات زیر را در نظر بگیرید:

کت و شلوار مشکی

برای داشتن ظاهری کلاسیک و رسمی یک کت و شلوار مشکی بپوشید. شما می توانید با خیال راحت آن را روی هر رنگ پیراهنی که به تن دارید، بپوشید.

همچنین می توانید با کت و شلوار مشکی، پیراهن مشکی بپوشید و تیپی سرتاسر مشکی و جذاب داشته باشید. بهتر است همراه با پیراهن و کت و شلوار مشکی کراوات نبندید و اگر هم خواستید از کراوات استفاده کنید رنگ آن حتما مشکی باشد.

کت و شلوار مشکی

پیراهن مشکی

پیراهن مشکی یکی از لباس های بسیار کاربردی و در عین حال شیک برای آقایان است که هم به تنهایی و هم زیر کت، پوشیده می شود. پس همه آقایان بهتر است چند پیراهن مشکی، از آستین کوتاه گرفته تا بلند، را در کمد لباس شان داشته باشند.

سویشرت مشکی

در فصل سرد بهتر است یک سویشرت مشکی تهیه کنید. سویشرت های مشکی با هر رنگی به سادگی ست می شود و بهترین انتخاب برای فصل پاییز که یک ساعت هوا خوب و ساعتی دیگر هوا سرد و بارانی ست، می باشد.

تیشرت مشکی

آقایان خوش تیپ همیشه یک تیشرت ساده مشکی در کمد لباس خود دارند. تیشرت مشکی با انواع لباس ها به راحتی ست می شود و ظاهر بی نظیری را به آقایان می بخشد اما توجه کنید این لباس پر کاربرد نباید طرح دار و یا گشاد باشد، بلکه باید کاملا فیت تن تان باشد.

تیشرت مشکی

چگونگی ست کردن تیپ مشکی برای مردان

برای داشتن تیپ مشکی جذاب نکات عنوان شده در ادامه ی این بخش از دنیای مد نمناک را به کار ببرید.

جنس لباستان را متناسب با فصل انتخاب کنید

شما باید متناسب با فصلی که در آن هستید، لباس مشکی با جنس مناسبی را بپوشید. در فصل تابستان بهتر است لباس مشکی نخی که راحت و سبک و با قابلیت نفس کشیدن بالا دارد را استفاده کنید.در فصل پاییز و زمستان لباس مشکی چرم می تواند تیپ شما را زیباتر کند. این لباس می تواند کدر و هم درخشان باشد.

از جنس هایی با کیفیت های مختلف استفاده کنید

برای بیرون آمدن ظاهرتان از یکنواختی از پارچه هایی با جنس های مختلف استفاده کنید. به عنوان مثال شلوارتان کتان و پیراهن تان نخی باشد. این روش تنوع و جذابیت خاصی به ظاهرتان می بخشد.

تیپ سیاه مردانه

رنگ مشکی بور نپوشید

تمام زیبا بودن رنگ مشکی به پر رنگ بودن آن است پس لباس مشکی بپوشید که پررنگ ترین تناژ را داشته باشد. از پوشیدن لباس های مشکی که سیر و روشن هستند خودداری کنیدمثلا پیراهن مشکی بور را با کت مشکی سیر نپوشید زیرا اینگونه ظاهرتان نامرتب به نظر می اید و آدمی دمدمی و شلخته جلوه می کنید.

پارچه های پشمی ها مشکی ترین حالت ممکن را دارند پس می تواند در پاییز این جنس پارچه استفاده کنید. پارچه های کتان اغلب به میزان کمتری مشکی به نظر می رسند پس اگر قرار است به هر دلیلی از لباسی با پارچه کتان مشکی استفاده کنید پارچه ای را با رگه هایی از جنس لاکرا تهیه کنید.

سرتاسر مشکی نپوشید

به جز مراسم عزاداری بهتر است رنگ مشکی را با رنگ های مختلف دیگری ست کنید و سر تا پا مشکی نپوشید. اگر می خواهید سرتا پا مشکی بپوشید، دیگر لازم نیست سر تا پای لباس هایتان هم یک جنس داشته باشد.

ست لباس مردانه

سایز درست را انتخاب کنید

انتخاب سایز درست هر لباس اهمیت زیادی در استایل شما دارد. اگر می خواهید اندام شما خوش فرم و لاغرتر به نظر برسد، به جای لباس های گشاد و آزاد، لباس هایی را انتخاب کنید که درست فیت بدن شما است.

مرتب باشید

برای خوش تیپ بودن همیشه باید لبا س های شما مرتب، تمیز و اتوکشیده باشند. لباسی را انتخاب کنید که با یک بار شستن یا پوشیدن، از مشکی به زغالی و نوک مدادی تغییر رنگ ندهد.

لباس مشکی تان را با شلوار جین ست کنید

می توانید انواع پیراهن و تیشرت مشکی خود را با شلوار جین بپوشید. پوشیدن یک تیشرت مشکی نخی نازک به همراه شلوار جین مشکی زاپ دار انتخاب مناسبی خواهد بود. فرقی نمی کند شلوار جین تان برفی باشد یا آبی نسبتا تیره، هر دوی این رنگ ها وقتی با پیراهن مشکی همراه شوند یک ترکیب زیبا را می سازند.

تیپ مشکی و جین

شلوار مناسب بپوشید

شما می توانید از شلوار کتان و پارچه ای و... نیز استفاده کنید اما از پوشیدن شلوار های خیلی بلند که در انتهای آن چروک شود یا خیلی کوتاه بپرهیزید.

رسمی و غیر رسمی را با هم ترکیب کنید

با توجه به موقعیت تان، شما می توانید به راحتی با پوشیدن پیراهنی مشکی تیپی رسمی و با پوشیدن یک تی شرت به همراه شلوار، تیپی اسپورت بزنید. گاهی هم می توانید رسمی و غیر رسمی را با هم ترکیب کنید مثلا یک کت کلاسیک را روی تی شرت تان بپوشید و از جذابیتی که این تضاد به ظاهرتان داده، نهایت لذت را ببرید.

کفش مناسب بپوشید

کفش ها همیشه می توانند تاثیری باورنکردنی در استایل شما داشته باشند. وقتی تیپ مشکی را انتخاب می کنید، کفش ها حتی بیشتر از همیشه می توانند توجه ها را به خودشان جلب کنند، پس بهتر است کفش شما به اندازه کافی تمیز و براق باشد.

شما می توانید با یک تیشرت و شلوار جین کتانی بپوشید و یا از کفش های مشکی و قهوه ای استفاده کنید اما سعی کنید کفش مشکی تان نسبتا رسمی و کلاسیک باشد تا اسپورت و کژوال. بوت های بندی و کفش رسمی مردانه انتخاب های خوبی برای تیپ مشکی هستند. برای تیپ رسمی کفش های بروژ، لوفر و دربی انتخاب خوبی هستند.

کتونی با تیپ مشکی

از اکسسوری مناسب استفاده کنید

بهترین اکسسوری برای استایل منوکروم مشکی انگشتر، گردنبند و یا ساعت نقره است. درباره انگشتر، سنگ های قیمتی مانند عقیق سیاه و فیروزه می توانند در اولویت باشند.در ماه محرم می توانید با انداختن شال های نستعلیق دور گردن یا روی شانه تغییری مناسب را برای خود ایجاد نمایید.

رنگهای مناسب برای ست کردن با رنگ مشکی

مشکی را با این رنگ ها ست کنید:

  • ترکیب آبی سیر با مشکی بسیار جذاب است و تداعی کننده ثروت و آراسته بودن است.
  • ترکیب قهوه ای و مشکی نیز بسیار جالب خواهد شد اما دقت کنید، رنگ غالب باید قهوه ای باشد و مشکی به عنوان رنگ مغلوب به کار برود.
  • ترکیب سفید و مشکی یکی از بهترین ترکیب رنگ های دنیاست که هیچ وقت هم قدیمی و از مد افتاده نمی شود.
  • ترکیب مشکی و نقره ای نیز بسیار جذاب است و برای یک تیپ رسمی مناسب می باشد.
  • طوسی نیز ابهت مشکی را تا حد زیادی کم و به آراسته شدنش کمک می کند، به شرطی که رنگ غالب باشد.

فوت و فن شیک پوشی مردان با تیپ مشکی

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی