شلوار مام استایل
شلوار های جین محبوب ترین شلوارها در دنیا هستند، جین مدل های گوناگونی دارد که مام استایل یکی از آنها است؛ شلوار مام از پر طرفدارترین های دنیای مد امروز است.

طریقه ست کردن شلوار مام استایل

شلوار مام استایل یکی از شلوارهای ترند و پر طرفداراست که به دنیای مد راه یافته است. شلوار مام استایل امروزه به یکی از استایل های بسیار عالی و پرطرفدار در بین جوانان جهان تبدیل شده است و شما می توانید برای داشتن استایلی زیبا و خیره کننده این نوع شلوار را با لباس های دیگر خود ست نمایید و مد روز باشید. اگر طریقه ست کردن شلوار مام استایل را با سایر لباس های خود نمی دانید، در این بخش از دنیای مد نمناک شما را راهنمایی خواهیم کرد.

تاریخچه شلوار مام استایل

شلوار مام استایل برای اولین بار در دهه 1980 به بازار وارد شد. این شلوار فاق بلندی دارد و کمر این شلوارها بالاتر از حالت عادی است. شلوار مام استایل در دهه 2000 و با تلاش و تبلیغ نویسنده ای بنام “تینا فی” به دنیای مد وارد شد. شلوار مام استایل مختص بانوان است و هر خانمی اغلب یکی از آن را در کمد های لباس خود دارد.

شلوار مام استایل برای چه افرادی مناسب است؟

شلوار مام استایل برای خانم هایی که اضافه وزن دارند مناسب است زیرا گشادی نسبی آن باعث ایجاد حس راحتی میشود.

شلوار مام استایل برای خانم هایی که اضافه وزن دارند مناسب است زیرا پوشش دهی خوبی دارد و گشادی نسبی آن باعث ایجاد حس راحتی میکند. شلوار مام استایل برای خانم های بلند و لاغر نیز بسیار مناسب است اما برای افرادی که اندام چاق و قد کوتاهی دارند، مناسب نمی باشد.

چگونه شلوار مام استایل را ست کنیم؟

جین مام استایل زیبا و مناسب خود را بپوشید و از پیوستن به این ترند هراسی نداشته باشید و با خواندن نکات زیر به راحتی این شلوار را با سایر لباس های خود ست کنید.

ست کردن مام استایل با مانتو

این نوع شلوار را می توانید با انواع مانتو بپوشید اما بهتر است مام استایل را با مانتوی کوتاه نکنید و مانتو هایی که بلندی آن تا زانو است، را انتخاب کنید؛ تا هماهنگی بیشتری با شلوار مام استایلی که با مانتو پوشیده اید داشته باشد.

فراموش نکنید که ست بودن و تنالیته ی رنگی، در هنگام انتخاب مانتو مورد نظر به همراه شلوار مام استایل بسیار مهم و ضروری است. برای داشتن استایلی هنری در بهار و تابستان می توانید از شال و مانتوهای رنگی پنبه ای گشاد استفاده کنید.

همچنین می توانید این شلوار زیبا را با انوع پالتو و بارانی در فصول سرد سال ست کنید و در مراسم رسمی یا دورهمی های دوستانه بدرخشید.

شلوار جین

مام استایل با پالتو بارانی

در فصل زمستان و پاییز برای داشتن یک تیپ رسمی در استایل خود از کت بلند یا پالتویا بارانی استفاده کنید. پوشیدن شلوار مام استایل همراه با یک کت بلند و پالتو اجازه می دهد که تضاد خاص و زیبایی در استایل شما ایجاد شود.

چه کفشی به شلوار مام استایل می آید؟

تقریبا شما می توانید هر مدل کفشی را با این مدل شلوار ست کنید اما برای شلوار مام استایل، بهترین کفش نوع کتانی و اسپورت است.

برای داشتن تیپ نیمه رسمی و مدرن می توانید شلوار مام استایل را با کفش های پاشنه دار نیز ست نمایید. در زمستان هم می توانید با این نوع شلوار نیم بوت چرم و جیر بپوشید. برای داشتن یک استایل شیک و راحت با شلوار مام استایل می توانید به سراغ کفش های عروسکی و صندل های زنانه و دخترانه بروید.

برای داشتن یک استایل هنری زیبا همراه با شلوار مام استایل، از کفش های رنگی ساق دار مثل کفش های آل استار استفاده کنید، یا اگر کفش کتونی بدون ساق دارید حتما از جوراب های رنگی بخصوص جوراب های ساق دار استفاده کنید.

شلوار مام استایل رو اینطوری باید ست کرد

4.717
این مطلب مفید بود ؟161
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ن.ح
برچسب : شلوار جین
وبگردی