راز جوانی تام کروز

فرمول ماسک ضد پیری تام کروز بالاخره لو رفت!

تاریخ انتشار : 29 اسفند 1400کد مطلب : 85920زمان مطالعه : 3 دقیقه
تام کروز بازیگر مشهور آمریکایی با توجه به سنی که دارد بسیار جوان به نظر می رسد. این بازیگر جذاب راز جوانی و تناسب اندام خود را فاش کرد.

روتین و راز پنهان تام کروز برای جوان ماندن

تام کروز 58 سال سن دارد اما هنوز هم مانند قبل؛ تناسب اندام خوبی را در او می بینید. این بازیگر؛ ورزشکار بسیار بزرگی هم است. در هفته تمرینات ورزشی خودش را انجام می دهد و هیچ وقت آن را ترک نمی کند‌. در این قسمت از چهره ها در نمناک قصد داریم که در مورد سبک زندگی او و رژیم و تغذیه اش بیشتر صحبت کنیم اما پیش از هرچیز، فرمول ماسک جوانسازی اش را برایتان خواهیم گفت تا کمی شوکه شوید.

ماسک چندش آور جوانسازی پوست تام کروز

جالب است بدانید که تام کروز به جوانی صورت خود نیز توجه زیادی دارد و از ماسکی استفاده می‌ کند که در آن سبوس برنج با کمی مدفوع پرنده و آب ترکیب می‌ شود. این ترکیب غلظت بسیار بالایی دارد و استفاده از آن در هر جلسه 180 دلار برایش آب می خورد‌. این فرد مشهور به شدت به طرفدارانش توصیه می کند که از انجام جراحی های زیبایی و بوتاکس دوری کنند و از روش‌ های طبیعی استفاده کنند.

او عقیده دارد که در مدفوع پرنده یک آنزیم خاص وجود دارد که سلول های مرده را به خوبی از بین می‌ برد و شبیه به یک لایه بردار بسیار عالی عمل می کند که البته این پرنده ها مخصوص هستند و از جزیره‌ای در ژاپن برای او آورده می‌ شوند و به همین دلیل ماسک صورتش هزینه بسیار بالایی برای او دارد.

تام کروز

برنامه غذایی تام کروز

شاید تعجب کنید که تام کروز هم رژیم می‌ گیرد. او یک برنامه غذایی منحصر به فرد برای خودش دارد. حتی ممکن است که برنامه غذایی اش برایتان خیلی هم عجیب و غریب به نظر برسد.

سه وعده اصلی و 15 میان وعده

او سه وعده اصلی را در روز می خورد و 15 میان وعده خیلی کوچک هم دارد. هر میان وعده توسط یک یا دو آشپزخونه خصوصی تهیه می شوند که باید شامل آجیل، بلوبری ارگانیک فریز شده و خشک باشد.

غذای گریل شده

او در طول روز 1200 کالری مصرف می کند و رژیم او دقیقاً مثل دیوید بکام است.

هر دو سلبریتی، معمولاً غذاهای گریل شده می خورند و از مصرف کربوهیدرات تا حد نیاز جلوگیری می کنند، زیرا عقیده دارند که کربوهیدرات باعث افزایش تولید گلوکز می‌ شود‌ که چربی بالا، التهابات و دیگر نتایج ناخواسته را به وجود می آورد.

اما سؤال اینجاست که چرا غذای گریل شده؟ از نظر متخصصان غذای گریل شده به خاطر اینکه در دمای خاصی قرار می گیرد، التهابات را از بین می‌ برد. به خاطر همین خواص ضد التهابی اش، افراد ترجیح می‌ دهند که از آن استفاده کنند که معمولاً میوه های مرکبات، پیاز و سویا هم در کنار آن ها مصرف می شود.

غذای گریل شده

کالری و کربوهیدرات کم

همان طور که گفته شد، تام کروز و دیوید بکام کالری بسیار کمی در طول روز مصرف می کنند. کربوهیدرات هم نمی خورند و وعده های غذایی آن ها زیاد اما بسیار ناچیز و سبک است. در کنارش ورزش منظم هم انجام می دهند و همین باعث می شود که تناسب اندام بالایی داشته باشند.

روتین ورزشی تام کروز

تام کروز خیلی حرفه‌ای ورزش می کند. او خیلی زیاد می دود که بخشی از تناسب اندامش را تشکیل می‌ دهد؛ او همچنین به باشگاه می‌ رود و از تردمیل و وزنه‌ ها استفاده می‌ کند و ورزش بدنسازی را دنبال می‌ کند. ورزش های هوازی و قدرتی هم به انجام می رساند و هرگز آن ها را به تعویق نمی اندازد.

او 5 روز در هفته به باشگاه می رود:

  • روز اول مخصوص حرکات سینه، عضلات سه سر و شانه است.
  • روز دوم را حرکات هوازی انجام می دهد.
  • روز سوم مخصوص عضلات کمر و عضلات دوسر است‌.
  • روز چهارم مخصوص حرکات هوازی است‌.
  • روز پنجم مخصوص عضلات پا و پایین تنه است.

فرمول ماسک ضد پیری تام کروز بالاخره لو رفت!

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
برچسب : تام کروز
وبگردی