تولد
چشم چرانی مردان

دلیل و راه حل چشم چرانی شوهرت رو اینجا میخونی

کد مطلب : 84702تعداد نظرات : 35 نظرزمان مطالعه : 6 دقیقه
همه خانم ها از نگاه همسرشان به خانم های دیگر ناراحت می شوند و دوست دارند که همسرشان تمام توجه خود را برای ایشان بگذارد، اما چشم چرانی آقایان علت های خاصی دارد.

دلیل و راه حل چشم چرانی مردان

همه خانم ها دوست دارند که تمام توجه همسرشان به آنها بوده و چیزی برای آنها آزاردهنده تر از نگاه کردن همسرشان به خانم های دیگر نیست.

از نظر روانشناسی، همه انسان ها به تماشای دیگران علاقمند هستند اما اگر این رفتار مکررا تکرار شود، می تواند موجب تحریک حسادت و خشم همسرو سست شدن بنیان خانواده گردد. چشم چرانی به صورت افراطی می تواند علت های خاص داشته باشد که در این بخش از خانواده پلاس نمناک به آن پرداخته ایم.

علت های اصلی چشم چرانی آقایان

برخی از علت های نگاه کردن و توجه مردان به زنان عبارتند از:

بررسی کنید آیا مشکلی وجود دارد

بین توجه به دیگران و نگاه کردن به آنها تفاوت وجود دارد. به خاطر داشته باشید که اکثر مردان بدون نیت و فکر خاصی به زنان دیگر توجه می کنند. سعی کنید تا حد امکان به موقعیت بی غرض نگاه کنید تا مشخص شود آیا واقعاً چیزی برای نگرانی وجود دارد یا خیر.

به عنوان مثال، اگر شوهر شما به همان اندازه که به لباس های زنانه نگاه می کند به کت و شلوار مردانه نگاه کند، پس او غرضی ندارد. اگر شوهرتان نظری می دهد که فردی زیبا به نظر می رسد و نظر او منطقی است جای نگرانی نیست. این طبیعی است که متوجه شود افراد زیبا به نظر می رسند به خصوص زمانی که آرایش یا موی جدیدی را امتحان می کنند.

تعریف

نقش هورمون ها را در نظر بگیرید

مردان میزان بالایی تستوسترون دارند و این هورمون میل جنسی آنها را کنترل می کند، بنابراین در توجه به زنان نقش دارد اما خیره شدن یک عادت رفتاری است که می توان آن را تغییر داد.

اکثر مردانی که از نگاه به زنان چشم پوشی می کنند این عادت را در نوجوانی زمانی که هورمون هایشان در حال افزایش بود ایجاد کرده اند. نگاه کردن به یک زن جذاب یک پاسخ شیمیایی در مغز ایجاد می کند که این را به عنوان رفتار لذت بخش تقویت و به ایجاد یک عادت واقعی کمک می کند که ترک آن سخت است.

از آنجایی که این یک عادت است، ممکن است کاری باشد که شوهرتان حتی متوجه انجام آن نشود (مثل جویدن ناخن). به همین دلیل، وقتی به شوهرتان می گویید، ممکن است حالت تدافعی به خود بگیرد و حتی تقصیر را به گردن شما بیندازد و شما را به حسادت یا کنترل بیش از حد متهم کند اما خوشبختانه چون عادت است، به شرطی که بخواهد دست از کار بکشد، امکان ترک آن نیز وجود دارد.

نکته کلیدی این است که به او کمک کنید تشخیص دهد که چه زمانی این کار را انجام می دهد تا راه هایی برای تغییر رفتار خود ایجاد کند.

پای یک اختلال روانی وسط است!

برخی از کارشناسان معتقدند، مردانی که بیش از حد چشم چرانی میکنند و این رفتار نادرست آنها قابل کنترل نیست، در واقع درگیر نوعی اختلال هستند که باید به شکل کامل بررسی و درمان شود.

چگونه با شوهر چشم چران برخورد کنم؟

برای بسیاری از خانم ها سوال است که با چشم چرانی همسرشان چگونه برخورد کنند. در ادامه راهنمایی هایی را آورده ایم که می تواند مفید باشد.

 آقای هیز

دیدگاه منفی نداشته باشید

وقتی شوهرتان به زنان دیگر توجه می کند به راحتی می توانید برداشت بدی کنید، مثلاً با این احساس که آنقدر جذاب نیستید که توجه او را حفظ کنید اما بدانید اکثر مردانی که این گونه رفتار می کنند، صرف نظر از ظاهر همسرشان این کار را از روی عادت انجام می دهند.

به خود یادآوری کنید که شوهرتان ظاهرتان را دوست دارد. همچنین نباید احساس کنید که نیاز به جذابیت بیشتری دارید تا توجه او را حفظ کنید. رفتار شوهر شما یک عادت است و ربطی به ظاهر یا ویژگی های دیگر ندارد.

به همسرتان گوشزد کنید

در لحظه به رفتاری که به نظرتان نامناسب است اشاره کنید. ممکن است متوجه نشود که چه زمانی این کار را انجام می دهد، اما ذکر آن به کاهش نگرانی تان کمک می کند.به سادگی چیزی شبیه این جمله بگویید آیا می دانید که به شخصی خیره شدید؟ از آنجایی که احتمالاً وقتی این اتفاق می افتد در ملاء عام هستید، زمان مناسبی برای بحث طولانی در مورد این رفتار نیست و فقط اشاره کردن به آن در زمان وقوع به شما یک نقطه مرجع برای بعد ارائه می دهد که بتوانید آن را مطرح و بحث کنید.

احساستان را به او بگویید

بسیار مهم است که او بداند وقتی به زن دیگری نگاه یا توجه می کند چه احساسی در شما ایجاد می شود. به او بگویید وقتی به زنان دیگر نگاه می کند یا نظرات نامناسبی می دهد باعث می شود احساس ناامیدی، حسادت، عصبانیت یا بی احترامی کنید.

آقای چشم چران

توجیهات غیر منطقی را نپذیرید

شوهرتان ممکن است کاری که انجام می دهد را به عنوان درست، عادی یا اجتناب ناپذیر توجیه کند و تقصیر را به گردن شما بیاندازد.

ممکن است همسرتان در مقابل حرف های شما از تکنیک چراغ گاز استفاده کند. در این تکنیک فرد برای کسب سلطه و کنترل بیشتری در رابطه بر روی ذهن و فکر طرف مقابل کار می کند تا طرف مقابل به حافظه، درک، تجریبات، قضاوت، هویت و کلاً به توانایی ها و ارزش های خود شک کند و تصور می کند حق با فرد آزارگر است.

نادیده بگیرید

اگر یک بار همسرتان به خانمی نگاه کرد و این کار تنها یک بار اتفاق افتاد، بهتر است آن را نادیده بگیرید، اما اگر این رفتار مکرر اتفاق می افتد، با او جدی برخورد کنید تا بداند کاری که او انجام می دهد کاملاً اشتباه و برایتان آزاردهنده است.

رابطه را به تصویر بکشید

اگر او هنوز کارهایی که انجام می دهد را توجیه می کند پس باید به او نشان دهید که چقدر جدی هستید به او بگویید که احساس می کنید رابطه تان با کاری که انجام می دهد در خطر است.

در یک ازدواج سالم، هیچ یک از طرفین نمی خواهند رفتاری داشته باشند که به طرف مقابل یا زندگیشان آسیب برسد و جدیت شما در این موضوع خاص باید به همسرتان بفهماند که رفتار او غیرقابل قبول است و باید تغییر کند وگرنه ازدواج آسیب می بیند.

صحبت کردن

به شوهرتان کمک کنید عادتش را ترک کند

اگر شوهرتان بدون اینکه متوجه باشد، زنان دیگر را بررسی می کند، ممکن است رفتار او یک عادت عمیقاً ریشه دار باشد، اگر او مایل باشد، می توانید به ترک عادت او کمک کنید.یکی از راه های خوب برای ترک عادت، پیدا کردن راهی برای جایگزینی است.

به او فرصت دهید

مهم است تا آنجا که می توانید در مورد فعالیت های آنلاین همسرتان درک داشته باشید. اگر اعتراف کرد که مرتکب اشتباه شده است و جبران می کند باید به او فرصت دهید.

در فضای باز صحبت کنید

موقعیت شما با شوهرتان منحصر به فرد است و ممکن است شامل احساسات و تنش های مختلف باشد. اجازه ندهید این ناامنی و عصبانیت مدفون شود و بعداً در زمانی که اصلاً انتظارش را ندارید دوباره بروز یابد پس تا آنجا که ممکن است مشکلات را مطرح و تمام تلاش خود را بکنید تا دیدگاه خود را تغییر دهید.

شوهر تان ممکن است هیچ بهانه ای نداشته باشد، اما به او بگویید دقیقاً چه احساسی دارید.

دعوای زناشویی

خونسردی خود را حفظ کنید

هیجان اگراز کنترل خارج شود می تواند مرگ یک رابطه را در پی داشته باشد. وقتی شوهرتان به زنان دیگر نگاه می کند، بیش از حد عصبی نشوید و احساس خود را کنترل کنید زیرا اگر بیش از حد عصبانی شوید، شوهرتان می تواند حالت تدافعی بگیرد طوری که حتی بیشتر دروغ گوید، عذرخواهی ساختگی کند.

اگر شوهرتان به زنان دیگر نگاه می کند، به او نشان دهید که هنوز به او و عشقی که به شما دارد ایمان دارید. در غیر این صورت، او احتمالاً از خشم شما به عنوان توجیهی برای دور شدن از شما و یافتن زنی که کمتر انتقادی است، استفاده می کند.

گرمای زندگی را افزایش دهید

این گام مهمی است که هر دوی شما می توانید بردارید. ببینید چه چیزی سبب می شود شوهرتان به زنان دیگر نگاه کند؟ در مورد فانتزی های همسرتان با او صحبت کنید. اندکی نقش آفرینی هرگز به کسی آسیب نمی رساند و این می تواند تنها چاشنی مورد نیاز رابطه باشد تا او را از خیال پردازی دور و به واقعیت کنونی وارد کند.

به مشاورمراجعه کنید

اگر رفتار شوهرتان شما را آزار و زندگی تان را تحت تاثیر قرار می دهد، وقت آن است که به دنبال مشاوره باشید. در چنین مواقعی اغلب نیاز به یک شخص ثالث بی طرف است تا بررسی کند که واکنش شما در مورد این نوع رفتار بیش از حد نیست.

مشاوره

به دنبال مشاوره فردی باشید

مشاوره فردی نیز ممکن است برای شما و همسرتان مفید باشد. شما می توانید در مورد اینکه رفتار شوهرتان چه احساسی در شما ایجاد می کند، با مشاور صحبت کنید. ممکن است همسر شما نیز مشکلاتی داشته باشد که باید با یک مشاور حرفه ای حل کند. اگر توانایی پرداخت مشاوره را ندارید، کتاب هایی را که می توانند به شما در ایجاد عزت نفس کمک کنند، بررسی کنید.

دلیل و راه حل چشم چرانی شوهرت رو اینجا میخونی

4.2312
این مطلب مفید بود ؟26052
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /ن.ح
35 نظر به ثبت رسیده است
حسین1400-08-28
یکی از عوامل مهم در این خصوص عدم ارائه زنان در منزل به شوهرانشان است که نمی توانند آنان را اقنا کنند یا با بداخلاقی و بی تفاوتی و یا با عدم آرایش و رسیدگی به وضعیت ظاهری در منزل ، وقتی در خانه از این مسائل غافل شود در بیرون جذابیت دیگر زنان به چشم می آید.
59120
بهار1400-08-28
بی تفاوتی زن به خاطر اینه که شما از زندگی دلسردش کردی البته دلایل زیاد داره همش چشم چرانیتون رو تقصیر زنا می اندازید خوب خودتون تبرعه میکنید واقعا آفرین به شما توجیه خوبی بود قانع شدم تاثیر گذار بود
16329
ملیکا1400-08-29
شاید درمورد بعضی افراد نظرشما درست باشد. امامواردی هم داریم ک ازدوران کودکی حلال ها و حرام هارایادنگرفته و هیچ محدویتی درخانواده از نگاه به نامحرم و ارتباط ها نداشته و به صورت عادت و کم کم به صورت غرض و... کشیده شده. زنانی هستند ک بهترین ارایش و پوشش و رسیدگی به خود و منزل و مرد را دارند و از لحاظ رفتار و اخلاق و... بهترین زنان هستند اما باز هم مردهایشان این مرض در وجودشان هست و به خیانت هم کشیده شده و طبق بررسی هایی ک شده ربطی به همسرشان نداشته و برحسب رفتارهای غلط و تربیت خانوادگی و ضعف ایمان دچار چنین درد و مرضی هستند و درمانشان بسیار سخت هست
1065
مهدی1400-08-29
دو تا عامل خیلی مهم اند:مرد تو خونه تمیز باشه و در بیرون چشم پاک - زن هم تو خونه تمیز و زیبا باشه و در بیرون با حجاب
هر کدوم از عوامل بالا نباشه وضعیت تغییر نمیکنه
2610
شیوا1400-08-29
این خارجی ها که اصلا اهل آرایش نیستن شوهراشون چشم چرانی میکنن.جناب مشکل از تربیت بیمار هست نه مواردی که شما میگین
221
مریم رسولی1400-08-29
زنی که بیرون از خونه آرایش کنه فقط برای دیگرانه اومده بیرون که مردهای نامحرم اونو ببین زنی که زن باشه فقط تو خونه برای شوهرش آرایش میکنه فقط باید برای شوهرش باشه
2418
بهمن شیرگیر1400-09-04
زن باید برای همسر خود آرایش کند
1615
سعادت ب1400-08-28
همانطوری که زن هنگام خروج از خانه به زینت خود می پردازد،برای دید عموم،ودرخانه اصلا برای مهم نیست پس باید منتظر عواقب کارش باشد
5469
بهار1400-08-28
شما خیلی نادان هستید کسی که به ظاهر بیرون از خانه میرسه اونم احتمالا توی خونه همون ظاهر ساده وبی آرایش رو هم داره پس فرقی با همسر شما نمیکنه شما اگر راست میگی ببین خودت مشکلی نداری شاید خانمت حسی به شما نداره که حوصله اینو داشته باشه که به خودش برسه متاسفانه اکثر مردها همین هستن فقط میخان همیشه زن آراسته باشه خودشون بیننده????
10837
فری1400-08-29
زن در نهایت سادگی باز هم جذاب است و اینکه در خونه آرایش نمیکنن فقط بهانه ای است برای چشم چرانی
264
دندان شکن1400-08-29
شما از لحن صحبت کردنت مشخصه چه سواد و چه شعوری داری.
درمورد زندگی کسی قضاوت نکن.
زن اگر زن باشه خودشو برای شوهرش آراسته میکنه نه برای نامحرم!
شما فقط سکوت کن.
6346
بهار1400-08-29
ببینید همون زنیکه شما بیرون بهش نگاه میکنی مطمعن باش تو خونه اونهمه رژلب نمیزنه.فکر نکن چون ۳کیلو بیرون رژ زده پس تو خونه هم همون مدلیه..دوما شما مردا تو خونه زشت ترین تیپ دنیارو دارین،موی پاهاتون شبیه موی بزه..پس ما خانوما هم باید همش به مردا نگاه کنیم درسته؟
12630
ندا خانم1400-08-29
عالی بود حرفاتون... مخصوصا قسمت پاچه بزی شونو.....
ولی در کل، غلط میکنن چشم چرونی کنن، اگه برای من پیش بیاد این موضوع، بالشخصه همون لحظه بهش خطاشو میگم و اینم میگم که الان ناچارم عمدا چشم چرونی کنم مثل خودت، تا دقیق حس یک زن رو بهتر درک کنی!
حالا اساتیده همیشه حاضر در صحنه میخوان بیان نصیحت که روش ت غلطه و اشتباهه، بدونن واسم مهم نیست.به خودم مربوطه. پس چرند جواب ندید وقتی حساب حسابه و هر دو جنس برابر!
6018
مرتضی1400-08-29
شما خیلی بی تربیت هستین که راجع به همه ی مردان این شکلی نظر میدین .به نظر من شما مشکل روانی دارین،خدا به داد شوهرت برسه
2449
انسانم آرزوست1400-08-28
بدبختانه زنان جامعه ما اینقدری که به زیبایی خودشان دربیرون از منزل به خود رسیدگی میکنن اصلا بفکر آراستن و زیبا کردن خود در محیط خانه نیستن ووقت نمیذارن،یا اینکه خانم میره برای فلان وسیله خونه هزینه سنگینی رو دست شوهرش میذاره که شاید درطول سال یکبار هم از اون وسیله استفاده نکنن ولی به خودش زحمت نمیده که مثلا یکدست لباس شب بخره که ازنظرقیمت قابل مقایسه با اون وسایلی که گفته شد نیست،وبا تنوع دادن به رابطه ش با همسرش چشم و دل شوهرش را سیر کنه...طرف میشنه پیش شوهرش بوی قرمه سبزی وسیر وپیاز هفته گذشته رو میده خب معلومه که اون شوهر چشماش به همه جا خیره میشه...
8062
مهدی1400-08-28
به ذات آدمها بستگی داره واینکه مردوزن تو چه خانواده ای تربیت شده باشند فرقی نمی کنه خانم وآقا باید چشم عفیف داشته باشند ووقتی از گناه فاصله می گیرند خدا رو همون جا احساس می کنند کافیه انسان رو خودش کار کنه متاسفانه گاهی وقتها خانم ها هم تلافی می کنند وازدواج کاملا به خطر می افتد
1016
فاطیماگلی1400-08-29
متاسفانه مشکل زن شوهر ها این هست که ازهم خواسته هایشان را نمیگویند ویا طاقت ندارند طرف مقابلشان ازشان انتقاد کنه ویاتوفکر خودشان از همسرشان توقع زیادی دارند اما بیان نمیکنند وقتی اون فکری که توسرشان هست بیان نمیکنن کم کم یین شون طلاق عاطفی رخ میدهد اکثر ما از بیان کردن خواسته مان از همسرمان خجالت میکشیم به خاطر همین رفتارمان هست در زندگی زناشویی مان دچار مشکل میشویم وقتی هم دچار مشکل شدیم وحاد شد یا پیش مشاوره میرویم ویا پیش رمال دعا نویس که هیچکدام به ما کمک نمیکنه کسی می تواند به ما کمک کنه خودما هستیم
393
فرنا1400-08-29
سلام ، شوهر چشم چران اصلا براش مهم نیست که همسرش توی خونه آراسته باشه یا نه ، فقط طبق عادت چشم چرانی میکنه .
12511
ناشناس1400-08-29
سلام واقعا همین جوره کسی که ذاتا چشم چران هس را نمیشه تغییر داد کسانی هستند که خانم های خیلی زشتی هم دارن ولی اصلا به زنهای دیگه نگاه نمیکنن وبرخلافشم کسانی هستن زنهای زیبایی دارن ولی همش چشم چرانی دارن
749
ملیکا1400-08-29
موارداین چنینی داریم ولی درمورد همه يکسان صدق نمیکنه... گاهی مواقع واقعا خوو مرد دچار مشکل هست و به نوعی بیماری روانی دچارشده و نیاز به درمان و مشاوره داره منتها چون به سادگی مشکلشون رو نمیپذیرند و چشمچران ورفتاراهای نامناسبشون رو عادی میدونند درمانشون کارآسانی نیست
444
م.ک1400-08-29
درسته و این مسئله بی توجهی مسئله ی خیلی مهمی هست که برخی از خانم ها اصلا توجه نمیکنن بهش
1311
رها1400-08-29
قورمه سبزی درست نکنه تو از گرسنگی می‌میری بدبخت
7010
رضا1400-08-29
عزیزان با لحن های تند نه تنها مشکلی حل نمی شود بلکه نمی توان از مطالب استفاده کرد خواهشا نظرا ت با دلیل باشد که ما هم بتوانیم استفاده کنیم .سپاسگزارم
302
فاطمه مرتضوی1400-08-29
مگه قرمه سبزی را برای کدوم نمک نشناسی درست کرده کوفتش کنه؟!
202
حامی محسنی1400-08-29
هرکس نظری برای راه حل این موضوع(چشم چرانی...)داره.
مردی که به این کار عادت کرده باشه هرکاری هم براش بکنی بازم...خیلی ازآقایون این عادت زشت رو سرلوحه کارشون کردن دیگه براشونم فرقی نداره که متاهل باشه یامجرد و فقط دنبال ارضای روحیه خود باچشم چرانی هستن.
571
بانوی شرقی1400-08-29
باسلام به همه خانوما اگر می خواهین همسرتان چشم چران نباشن باید محیط خانه را برایشان راحت کنید یعنی بهترین ارایش وبهترین غذارابرایشان تدارک ببینید ومهربان وخوش برخورد باشید باشوهراتون دوست باشید وبهشون اعتماد کنید هرچی گیردهید بیشترلج میکنن
4750
ناصری یکتا1400-08-29
لطفا بهانه تراشی نکنیم !باید اینو بدونیم همیشه پولدارتر و زیباتر از همسرانمون هم در اطرافمون هست این غیر ممکنه همرو بتونیم داشته باشیم بهترین راه اینه برای داشته هامون وقت بزاریم که اونا هم انرژی بگیرن و هرچه بهتر در کنار ما زندگیرو بگذرونن .اینکه پاکیزگی و زیبایی یه خصلت همه پسنده درش شک نیست ولی گاهی پیش میاد روزانه آدم نتونه کاملترین حالت زیبایی رو داشته باشه اگه عشق و علاقه واقعی باشه دیگه نیازی به اما و اگر نداره !!آقایون میتونن تو خونه همیشه کت و شلوار بپوشن ؟میتونن همیشه موهای آراسته داشته باشن ؟آیا همیشه شرایطشون برای داشتن لبخند و مهربونی و .....مهیاست ؟با هرکس دیگه ای هم ازدواج میکردیم باز مشکلات و کم و کاستی ها وجود داره و خواهد داشت ،همشون فقط زیر یک سقف مشخص میشه نه فقط با دلبری ها و رنگ و لعاب های کوچه خیابون
614
سما1400-08-29
من نظرات همه دوستان رو خوندم در کل چشم چرانی یه جور بیماری هست که باید درمان بشه‌ربطی هم به این نداره زن من خودم یه عمه ای دارم یعنی قیافه و ظاهرش حال بهم زن هست همه هم بهش میگن همه موندن شوهرش چطوری نگهش داشته ولی خیلی شوهره سربزیری داره والا .ولی برعکس داشتیم موردی که خانمش عین گل بوده هم زیبا هم آراسته هم خوش اخلاق شوهرش از چشم چرونی و خیانت هر بلایی بگید سر این زن آورده الان که پا رو سن گزاشته تازه قدر زنش رو فهمیده .اصلا چشم چرونی و رفتارهای خیانت امیز هیچ ربطی به خانم نداره خود اون اقا مشکل داره اقایون کلا زیاده خواه هستن در مورد زنها تمومی ندارن خواسته هاشون .باید تحت نظر و درمان هم روانشناسی هم معنوی قرار بگیرن .
485
علی1400-08-29
هستند کسانی که با لباس هایی عجیب و غریب میان بیرون آدم خودش رو جای اونا میزاره با خودش میگه منو بکشن از این لباس ها نمیپوشم شما رو نمیدونم چه مردش چه زنش خانوم هایی که با لباس نامتعارف میان بیرون آدم جای اونا خجالت می کشه انشالله خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه
بدتر از نگاه کردن اونه که گناه بین مردم عادی بشه شاید شما هم دیده باشین کسانی که به راحتی در ملاعام گناه میکنن و نیششون رو باز میکنن میخندن میری بیرون یه هوا بخوری میری بیرون شهر کوه و دشت وبیابون همه جا میبینی موندیم کجا بریم رازی نیستم از خونه بیام بیرون با این وضعیت اعصابم خراب میشه وقتی اینجوری میبینم .خیلی بد وضعیتیه مواظب رفتارمون باشیم به حقوق دیگران احترام بزاریم وضعیت خیلی بهتر میشه .
4013
شیوا1400-08-29
به نظر من یک زن باید روی اعتماد به نفس خودش کار کنه و خودش را باور کنه مردی که چشم چرانی می کند لیاقت عشق ندارد پس باید رهاش کرد و بجای اینکه خودمون را زجر کش این رفتار غیر انسانی اش بکنیم بهتره به خودمون و آرزوهای قشنگمون فکر کنیم آدم که ازدواج نمیکنی که مغز خودش را خراب کنه خودمون از همه مهمتریم
213
نیما1400-08-29
این مشکل یک راه حل بیشتر نداره واون حجاب داشتن خانم هاست.
چرا عبور از این همه سنگلاخ را پیشنهاد می کنید، اما راه حلی راکه خدای من وشما نشان داده، نادیده می گیرید
5931
فرامرز1400-08-29
به نظر من هم راه حلش حجاب داشتن خانم هاست
1811
مهدی1400-08-29
چادر و حفظ حجاب یکی از راههای کنترل چشم چرانی است.اما در جامعه کنونی ما نه تنها حجابها کمرنگ شده، بلکه آرایش های به شدت جذاب و غلیظ در جامعه، مردان را بیش از پیش به چشم چرانی وا میدارد.
1512
حامد1400-08-29
سلام
بنظر من خانمی که توی خونه به خودش نرسه و اهمیت به شوهرش نده مرد هم معلومه که چشم چرونی میکنه . آقایونی هم که مشکل از طرف خانمشون نیست و ادامه میدند اینکارشون درست نیست چون اون زن هم حق داره که شوهرش ماله خودش باشه درضمن حروم حلالی رو با این مطالب قاطی نکنید مگه صحبت مال خوردنه این برمیگرده به مشکلات اخلاقی و خانوادگی طرف
البته ببخشید شایدم من اشتباه میکنم نظر شخصی بود
ایشالا همه زن وشوهرا خوش و سلامت درکنار هم باشند
دنیا ارزش نداره سعی کنیم خوب باشیم
ممنون از نگاهتون
513
بهمن شیرگیر تالش1400-09-06
به نظرمن مقصر زن هست
زن باید اخلاق همسرش را بدست بیاره ومیتونه هم این کار را انجام بده
337
وبگردی