تولد
حفظ رابطه از راه دور
از نگرانی های افرادی که به دلایل مختلف از همسراشان دور هستند، حفظ کردن رابطه از راه دور است که لازمه ی آن آشنا بودن باچگونگی حفظ رابطه از راه دور است.

حفظ رابطه از راه دور با شوهری که مدام در سفر کاری است

شاید تصور این موضوع برای تان سخت باشد اما معمولاً کسانی که همسرشان در جایی غیر از شهر خودشان کار می کنتد، درآمد بالایی دارند اما مجبورند از خانواده خود دور باشیند که این جدایی ها و فاصله، آن ها را از نظر احساسی و عاطفی درگیر می کند. به همین دلیل در این قسمت از خانواده پلاس نمناک قصد داریم در مورد این موضوع صحبت کنیم و راهکارهایی را به افرادی که همسرشان سفر زیاد کاری دارند؛ معرفی کنیم.
معمولاً زمانی که فاصله و جدایی بین دو نفر اتفاق می‌ افتد، میزان درک و تفاهم بین آن ها کم تر می شود و هر کدام به فکر برآورده کردن انتظارات خودشان هستند. از لحاظ عاطفی و حتی جنسی، نیز رابطه آسیب می بیند و در نتیجه احتمال خیانت هم وجود دارد. به همین دلیل باید سعی کنید با افزایش آگاهی، رابطه خود را از راه دور، یک رابطه سالم و عاشقانه نگه دارید اما سوال اینجاست که دقیقاً باید چه کار کنیم.

در مطلب " نکاتی برای حفظ رابطه عاشقانه حتی از راه دور" بطور کامل به نکات اولیه پرداختیم و حالا به ادامه ی آن اشاره خواهیم کرد.

زوج شاد

اولین کاری که باید انجام دهید این است که در دسترس باشید

اگر همسر شما خیلی زیاد سفر می رود، به طور منظم با یکدیگر تماس برقرار کنید. همیشه از طریق پیام با هم در ارتباط باشید. با هم تماس تصویری بگیرید و عکس بفرستید و سعی کنید که ارتباط خود را کاهش ندهید و همیشه چت دوستانه داشته باشید.

از راه دور حداکثر استفاده را کنید

شما شانس دیدار از نزدیک را ندارید و در نتیجه باید سعی کنید که با ارتباط از راهِ دور صمیمیت خود را افزایش دهید و هرگز از انجام این کار دریغ نکنید.

تماس تصویری

از روابطی که امنیت ازدواج شما را تهدید می کنند، فاصله بگیرید

وقتی که از همسر خود دور هستید، باید حواس تان باشد که با چه کسانی رفت و آمد می کنید. ممکن است در این بین با افرادی آشنا شوید که امنیت ازدواج شما را تهدید می‌ کنند. تا جای ممکن از آن ها فاصله بگیرید و سعی کنید که تمرکز تان را روی ارتباط از راه دور با همسرتان اختصاص دهید، زیرا زمانی که ما احساس تنهایی می کنیم، احتمال این که با افراد نادرستی ارتباط بگیریم، زیاد است که این موضوع معمولا برای بعضی از افراد؛ باعث ایجاد خیانت هم می شود اما شما باید سعی کنید در این شرایط ارتباط خود را هر طور که شده با همسرتان صمیمانه تر کنید.

برای یکدیگر از راه دور هدایا بفرستید

می توانید زمانی که دور از یکدیگر هستید، از پست استفاده کنید و برای هم هدیه بفرستید.

هدیه دادن

نیاز های یکدیگر را بشناسید و به آن احترام بگذارید

در چنین شرایطی باید درک کنید که هر دو طرف تحت فشار هستند و فقط شما نیستید که خسته شده اید. پس سعی کنید که یکدیگر را درک کنید و عامل از بین رفتن انرژی و انگیزه دیگری نباشید.

حفظ رابطه از راه دور با شوهری که در سفر کاری است

59
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
وبگردی