در حالی که به دلیل شیوع ویروس کووید-19 به همه مردم توصیه شده در خانه بمانند، عده ای از هموطنان عزیزمان سر کار حاضر می شوند تا چرخه فروش و تامین مواد اولیه و مورد نیاز زندگی مختل نشود.

 در حالی که به دلیل شیوع ویروس کووید-19 به همه مردم توصیه شده در خانه بمانند، عده ای از هموطنان عزیزمان سر کار حاضر می شوند تا چرخه فروش و تامین مواد اولیه و مورد نیاز زندگی مختل نشود. 

کارمندان هایپراستار که قهرمانان این روزها به حساب می آیند، با تجهیزات حفاظتی کامل(ماسک، دستکش و گارد) و انجام دقیق پروتکل های بهداشتی به خدمت رسانی مشغولند. همه این افراد به صورت روزانه معاینه می شوند تا از ورود فردی که نشانه های بیماری دارد به سطح فروش خودداری شود. 

مسوولیت پذیری و روحیه این افراد همیشه الهام بخش مدیران هایپراستار بوده و در این روزهای سخت نیز سختکوشی و دقت در کارشان باعث شده تا همه مردم به راحتی بتوانند اقلام مورد نیاز خود را از هایپراستار تهیه کنند. 

 

اقدامات هایپراستار 

 
فروشگاه های عرضه کننده مواد غذایی و سایر کالاهای ضروری زندگی، نقش مهمی در این روزهای بحرانی ایفا می کنند. این فروشگاه ها در صورتی که اقدامات مناسبی برای پیشگیری از کرونا انجام دهند می توانند باعث تامین مواد مورد نیاز همه مردم و جلوگیری از شیوع بیماری شوند.
 با خرید از فروشگاه های بزرگ که همه نیازهای شما را زیر یک سقف فراهم کرده اند می توانید رفت وآمد خود را به حداقل برسانید و با یک بار مراجعه به فروشگاه تمام اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنید. 
هایپراستار از نخستین ساعات اعلام ورود ویروس کووید-19 به کشور اقدامات پیشگیرانه خود را آغاز کرد. در نخستین مرحله تمام چرخ دستی ها، صندوق ها و سایر سطوح به طور مرتب ضدعفونی شدند و در ورودی فروشگاه ها دمای بدن مشتریان اندازه گیری شد. همچنین افرادی که به هایپراستار مراجعه می کنند می توانند در ورودی دست های خود را ضدعفونی کنند و دستکش رایگان دریافت نمایند. 
کارمندان هایپراستار نیز با ماسک و دستکش و گارد به خدمت رسانی مشغولند و به طور روزانه معاینه می شوند. 
به تازگی هایپراستار از اقدامات جدید خود برای جلوگیری از شیوع بیماری ویروسی رونمایی کرده است. این اقدامات هایپراستار را بیش از پیش، تبدیل به محلی مناسب برای خرید در زمان شیوع بیماری ویروسی کرده است. 
هر روز ساعت 9:30 تا 10:00 صبح در تمامی فروشگاه های هایپراستار، به خرید افراد بالای 60 سال و سایر گروه های پر خطر بیماری کرونا اختصاص دارد. این افراد می توانند با همراه داشتن کارت شناسایی در این زمان به فروشگاه های هایپراستار مراجعه کنند تا در آرامش و به دور از شلوغی فروشگاه خرید خود را انجام دهند. 
اقدام دیگر استفاده از برچسب های مخصوص روی زمین برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی است که به مردم یادآوری می کند حتما باید فاصله ایمن خود را با دیگران حفظ کنند. 

سرگرم کردن مخاطبین در خانه

برای افرادی که در خانه هستند نیز اقداماتی صورت گرفته و با تولید محتوای سرگرم کننده و چالش های جذاب در صفحه اینستاگرام هایپراستار 
سعی شده روزهای خانه نشینی برای مخاطبین هایپراستار سرگرم کننده باشد. 
در جدیدترین چالش هایپراستار که با جوایز نفیسی همراه است، مخاطبین خاطرات خود از روزهای قرنطینه را با استفاده از هشتگ های #چالش_هایپراستار و #هایپراستار به صورت نوشتن متن و ساخت ویدیو روایت می کنند. 
نکته جالب در مورد این خاطرات، حمایت مردم عزیزمان از افرادی است که این روزها فداکاری می کنند تا سایرین نیازهای ضروری خود را تامین کنند. یک نمونه از این خاطرات را با هم مرور می کنیم: 
“ خاطره این روزهای سخت قرنطینه من این بود که خیلی به یاد خدا بودم. همیشه برای مردم کشورم و همینطور برای مردم کل جهان دعا کردم. مخصوصا برای کادر درمان که جان خودشون رو فدای سلامتی ما کردند.
 برای پرسنل شهرداری ها و آتش نشان های کشورم که همیشه در حال ضدعفونی کردن معابر شهر بودند دعا کردم و خدا را شکر کردم که هنوز انسان هایی هستند که جانشان را فدای یکدیگر می کنند. این قرنطینه باعث شده که بیشتر به خدا نزدیک بشم و قدر سلامتی را بیشتر بدانم و متوجه بشم چقدر سلامتی مهمه و باید با هم مهربان تر باشیم و برای همه کس و همه چیز ارزش قائل باشیم. “ 
شما هم می توانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام هایپراستار به آدرس @hyperstar_ir در این چالش و سایر مسابقات جذاب هایپراستار شرکت کنید و جوایز نفیس ببرید. 

با قهرمانان این روزهای سخت آشنا شوید

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی