سحر دولتشاهی و پدرام شریفی
سریال می خواهم زنده بمانم مجموعه جدید نمایش خانگی است که در قسمت های اول خود توانست نظر مخاطبان را جلب کند. پدرام شریفی عکسی از این سریال را منتشر کرده است.

پدرام شریفی و سحر دولتشاهی در سریال می خواهم زنده بمانم

سریال می خواهم زنده بمانم به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی محمد شایسته، سریال جدیدی است که از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است.

سریال می خواهم زنده بمان در سال 99 و شرایط سخت کرونایی ساخته شده  قسمت اول آن در هفته اول اسفند منتشر شد.

هما و نادر در سریال می خواهم زنده بمانم

پدرام شریفی بازیگر نقش نادر در سریال می خواهم زنده بمانم عکس زیر از فیلم به همراه سحر دولتشاهی بازیگر نقش هما در اینستگرام خود منتشر کرد.

پدرام شریفی و سحر دولتشاهی

این سریال داستان خانواده ای را در دهه 6 روایت می کند که درگیر اتفاقاتی می شوند و داستان با به زندان افتادن پدر خانواده آغاز می شود.

حامد بهداد در سریال می خواهم زنده بمان نقش مرموز و متفاوت شایگان را ایفا می کند. او در این سریال مشکلات مردم را با روش خاص خود حل کرده و هما برای رهایی پدرش از زندان ناچار به قبول پیشنهاد شایگان می شود.

حامد بهداد

در این سریال بازیگرن سرشناسی همچون افسانه چهره آزاد، مهران احمدی، بابک کریمی، عزت الله مهرآوران، آزاده صمدی، آناهیتا درگاهی، علی شادمان و ناهید مسلمی حضور دارند.

پدرام شریفی در دومین تجربه خود در شبکه نمایش خانگی ایفاگر نقش مقابل سحر دولتشاهی است که قبل از خواستگاری  رسمی پدر هما به دلایلی زندان افتاده و ازدواج آنها به تعویق می افتد.

پدرام شریفی

پدرام شریفی پیش از این مجموعه، در سریال همگناهان به کارگردانی مصطفی کیایی نیز حضور داشت.

سحر دولتشاهی تاکنون سریالهای قلب یخی، عالیجناب، ساخت ایران 2 و قورباغه در شبکه نمایش خانگی را در کارنامه هنری خود دارد.

سحر دولتشاهی

تیپ دهه شصتی سحر دولتشاهی در می خواهم زنده بمانم

3.625
این مطلب مفید بود ؟187
وبگردی