فرزند ابراهیم تاتلیسس

افشاگری پسر ابراهیم تاتلیس درباره پدرش؛ همه چی لو رفت

تاریخ انتشار : 8 تیر 1401کد مطلب : 87714زمان مطالعه : 2 دقیقه
ابراهیم تاتلیس، خواننده معروف ترکیه ای به تازگی با انتشار جزئیاتی خانوادگی در مورد پسرش ادعایی کرده بود که با افشاگری های احمد تاتلیس همراه شد.

ماجرای اختلاف ابراهیم تاتلیس، خواننده معروف ترکیه ای با پسرش

احمد تاتلیس پسر ابراهیم تاتلیس خواننده مشهور ترک، به مناسبت روز پدر پیامی را در توئیتر منتشر کرد که کلی جنجال به پا کرد. از سوی دیگر این هنرمند چیره‌دست با برقراری ارتباط تلفنی با برنامه "مجله سفید" که از شبکه بیاض پخش می شود، حرف های بسیار جنجالی زده است؛ اما احمد هم حرف های این خواننده معروف را بی جواب نگذاشته است. جزئیات بیشتر را در این بخش از نمناک خواهید خواند.

ابراهیم تاتلیسس

احمد تاتلیس درباره این که پدرش ادعا می کند به او هفت مغازه داده است، می گوید:

"با این که نمی خواهم در مورد مسائل خانوادگی صحبت کنم؛ اما اظهارات ابراهیم تاتلیس درباره من، مادرم و خانواده ام وحشتناک است و حقیقت را منعکس نمی کند. ابراهیم یک مغازه در اوایل دهه 2000 به من داد که به خاطر نچرخیدن کسب و کارمان آن را تعطیل کردیم.

سال ها بعد از این حادثه هم، یک فروشگاه مواد غذایی در یک مرکز خرید افتتاح کردم که به خاطر هزینه های بالای اجاره واگذارش کردم. هر چه بوده خودم انجام داده ام و چیزی را خراب نکرده ام. او من را متهم کرد که وقتی در سال 2011 به او شلیک شد، گاوصندوقش را خالی کردم.

فقط یک بار به شرکتی که خانه اش در آن واقع است رفتم و اسناد و مدارک با حضور حسابدار، مدیر شرکت و کارکنان شرکت گزارش و امضا شد. وقتی این حادثه برای ابراهیم تاتلیسس اتفاق افتاد، من تمام مدت تحتِ عمل جراحی و درمان در بیمارستان بودم، حتی در استانبول و آلمان. او حتی یک خانه هم به من نداده است؛ اما هر بار که او به من نیاز داشت، من زندگی ام را به خطر انداختم."

احمد تاتلیس در مورد توهینی که ابراهیم به مادرش کرده هم می گوید:

"مهم نیست مادرم کیست، نمی‌ توانم اجازه بدهم کسی به خاطر لباسی که انتخاب می ‌کند، تحقیرش کند. من هیچ وقت تهمت ها را نمی پذیرم و به خاطر این حرف ابراهیم که می گوید "ما او را جادو کرده ایم" سوء ظن من نسبت به سلامت روان او بیشتر شد."

احمد تاتلیسس

احمد با اشاره به تصمیم پدرش برای بخشیدن ثروتش به خیریه هم گفت:

"من از این واقعیت که مسائل خانوادگی ام این قدر تحریف می شوند تا من را تحریک کنند، واقعا ناراحت هستم؛ اما نمی خواهم به پدرم که یک چهره مردمی است، توهین کنم. من این اتهامات بی اساس به خودم را پاسخ می دهم و بعد دیگر سکوت می کنم."

افشاگری پسر ابراهیم تاتلیس درباره پدرش؛ همه چی لو رفت

453
این مطلب مفید بود ؟4211
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی