گیاهان لوکس
یکی از بهترین گزینه ها برای جذابیت و شیک شدن دکوراسیون منزل استفاده گیاهان خانگی است اما باید بدانید چه گیاهانی خانه را لوکس و زیباتر می کنند.

گیاهان آپارتمانی شیک برای لوکس شدن خانه

هر زمان که می خواهید به خانه خود جانِ تازه بدهید و کارهایی کنید که دکوراسیون جذاب تر باشد، احتمالاً به این فکر می افتید که از گیاهان خانگی استفاده کنید اما اینکه چه گیاهی استفاده کنید تا خانه‌تان زیباتر باشد، اهمیت بسیار زیادی دارد. در این قسمت از نمناک قصد داریم گیاهانی را به شما معرفی کنیم که هم محیط خانه را لوکس می‌ کنند و هم از لحاظ قیمت، مقرون به صرفه هستند.

پیچک انگلیسی

پیچک انگلیسی جزو آن دسته از گیاهانی است که می توانید آن را داخل گلدان بگذارید و روی ارتفاع یا بلندی قرار دهید و ببینید که شاخ و برگ های آن به سمت پایین سرازیر شده اند و در نتیجه برای لوکس کردن محیط خانه به شدت مناسب هستند.

پیچک انگلیسی

لی لی صلح

این گل ظاهر بسیار جذابی دارد. پر رنگ بودنِ برگ های آن فضای بسیار زیبایی را به خانه می دهد و می تواند باعث ایجاد یک فضای گرم و مطبوع باشد. در نتیجه لی لی صلح گزینه مناسبی برای لوکس به نظر رسیدن خانه است.

گیاه پول چینی

این گیاه یکی از گیاهان معروف و مشهور است. به طور کل ظاهر منحصر به فردی دارد و خیلی خوب هم دوام می آورد. شاید یک بار در هفته نیاز به آب داشته باشد. مهم تر از همه این که فضای خانه را زیبا می کند.

گیاه مار

گیاه مار جزء آن دسته از گیاهانی است که داخل گلدان، خیلی تمیز و مرتب رشد می کند و می توانید آن را در گوشه ای از منزل با یک گلدان بسیار شیک قرار دهید که جذابیت بی نظیری به آن خواهد بخشید.

گیاه مار

اکسالیس

این گیاه با رنگ قرمزی که دارد، یکی از جذاب ترین گیاهان در خانه است و احتمالاً هر کس آن را ببیند، مجذوب آن می شود. مخصوصاً اگر آن را داخل یک گلدان سفید قرار دهید و در عرض مدت زمان کوتاهی هم گل می دهد که بسیار جذاب تر خواهد شد.

رشته مروارید یا دونه غوره ای

این گیاه شکل کاملا خاصی دارد و واقعا شبیه به مروارید یا دانه های غوره است که به سمت پایین رشد می کنند و بزرگ و طویل تر می شوند و یکی از جذاب ترین گیاهان خانگی محسوب می شود.

دم الاغی

شاید از نام این گیاه خوشتان نیاید اما قطعا می توانید یک ظاهر منحصر به فرد و لوکس را با وجود این گیاه در منزل تجربه کنید. این گیاه؛ در گلدان هایی که خاص و منحصر به فرد هستند، ظاهر بسیار لوکس و جدیدی را برای خانه شما به وجود می آورند.

گیاه دم الاغی

گیاه پتوس

این گیاه به شدت معروف و محبوب است، نیاز به رسیدگی سختی ندارد. مهم تر از همه این که هر چقدر بخواهید رشد می کند و شاخ و برگ می زند و در نتیجه خیلی از افراد دیوار های خود را با این گیاه تزئین می کنند.

برگ حصیری یا پنیر سوئیسی

این گیاه هم جزء آن دسته از گیاهانی است که برگ هایی با ظاهر منحصر به فرد دارد. برگ های بزرگ این گیاه با برش هایی که در اطرافشان دارند؛ ظاهر آن را جذاب تر می کنند.

گیاه نماز

چیزی که باعث جذابیت این گیاه شده، وجود چند رنگ سبز مختلف روی برگ‌هاست و شما می توانید طیف مختلف این رنگ را داخل آن ببینید. مهم تر از همه این که چیز هایی شبیه به رگه های قرمز روی این برگ ها وجود دارد که ظاهر آن را چندین برابر زیباتر می کند.

گیاهان آپارتمانی که خونه رو لوکس میکنن 

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی