دستگاه دفع حشرات

دفع دائمی حشرات و حیوانات موذی

کد مطلب : 79061زمان مطالعه : 3 دقیقه
با توجه به مزاحمت حشرات و حیوانات موذی مثل موش انسان دائما به دنبال راه حلی دائمی برای دور کردن این جانوران از اطراف خود بوده است.

تنها راهکار دائمی از بین بردن حشرات و حیوانات موذی

شرکت  الکتریک سازان افق کویر با برند ایران دی اچ (IRAN DH)، با 15 سال فعالیت در زمینه تولید دستگاه های الکتریکی دفع دائمی حشرات، حیوانات موذی و پرندگان به معرفی محصولات جدید خود پرداخت. شرکت ایران دی اچ با تلاش بی وقفه و پایان ناپذیر خود در ضمینه تحقیقات در خصوص دفع دائمی حشرات و رفع مزاحمت های دائمی حشرات و جانوران موذی و با دریافت استاندارد رضایت مشتریان (ISO 100004) و دریافت استاندارد های جهانی همچون CE و UL که استاندارد بی خطر بودن و بی ضرر بودن دستگاه های الکتریکی می باشد و همچنین ISO 14001، ISO 9001  ، IEC  ، ISO 18001 و در ادامه دریافت تندیس ها و لوح های افتخار با عناوین مختلف تنها شرکت تولیدکننده ایرانی این محصول با ضمانت طلائی کالا و 12 سال خدمات پس از فروش در ایران می باشد.

 این دستگاه ها با قابلیت های مختلف، جهت استفاده در منازل، محیط های اداری، صنعتی و کشاورزی عرضه شده است.

محصولات گروه خانگی شرکت ایران دی اچ  (iran dh)با توجه به مشکلات بزرگ خانواده ها در منازل ایجاد شده که با یک بار هزینه موجب دفع دائمی انواع سوسک (ریز، درشت و ...) مورچه، ساس، مارمولک، عنکبوت، مار، کنه و حتی موش می شود. همچنین دستگاه ضدگزش پشه و مگس نیز از دیگر محصولات ایران دی اچ بوده که مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

راهکارهای مختلفی برای خلاص شدن از دست حشرات در خانه ها وجود دارد که خود این راه ها ضرر و آسیب های جبران ناپذیری برای ما و محیط زیست دارد. در ضمن فراموش نکنیم خارج از آسیب های ذهنی، حشرات به عنوان ناقل بیماری ها هم مضر هستند.

از مزایای استفاده از دستگاه های دفع دائمی حشرات و حیوانات موذی ایران دی اچ (iran dh) برای ایرانیان، احترام به محیط زیست برای جلوگیری از کشتن حیوانات موذی و فقط دفع آنها از محیط زندگی خود است که به هرحال هرکدام از این موجودات رسالتی در چرخه آفرینش بر عهده دارند. همچنین عدم آسیب به افراد خانواده بر اثر استفاده از سموم شیمیایی است که علاوه بر هزینه مکرر، موجب بیماری های مختلف، واکسینه شدن نسل بعدی جانواران به آن سم و در پی آن استفاده از سم های قوی و قوی تر است که همه اینها سرطان زاست. 

استفاده از دستگاهی بسیار کوچک بدون نیاز به موادشیمیایی (حتی قرص) و با استفاده از تکنولوژی نوین التراسونیک در محدوده کاملا بی خطر که در طبیعت به وفور یافت می شود (کیلو هرتز) باعث فراری دادن حشرات و حیوانات موذی برای همیشه می شود.

برای مشاهده این محصولات، مدت عمر دستگاه ها و استانداردهای این مجموعه می توانید به وب سایت ایران شرکت IRAN DH مراجعه کرد. مراکز خدمات پس از فروش این شرکت در سراسر کشور در حال فعالیت هستند.

درصورتی که نیاز به مشاوره رایگان و راهنمایی بیشتر دارید می توانید با شماره 02191009659 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره رایگان را پر کنید که کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

از طریق ایمیل و پشتیبان آنلاین موجود در سایت رسمی ایران دی اچ هم میتوانید با ما در تماس باشید.

دفع دائمی حشرات و حیوانات موذی

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی