دانلود inshot برای اندروید و آیفون
اگر تصمیم به نصب برنامه حرفه ای برای ویرایش فیلم دارید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با برنامه کاربردی “inshot” برای اندروید و ِآیفون آشنا خواهید شد.

دانلود آخرین نسخه برنامه inshot اندروید و iOS

با جستجویی ساده در صفحات اجتماعی مختلف اعم از اینستاگرام و... با ویدیوهایی ویرایش شده ای روبرو خواهید شد که ترکیبی از عکس های مختلف با آهنگ پس زمینه می باشند. با این حال با دیدن فیلم های این چنینی طبیعتا به فکر فرو خواهید رفت که چگونه شما نیز می توانید فیلم های این چنینی از خودتان و یا هر سوژه دیگری بسازید و سپس در صفحات مختص به خودتان منتشر سازید.

اما آیا ساخت فیلم های این چنین نیاز به برنامه ها و کامپیوتر پیشرفته دارد؟! لزوما خیر. چرا که گوشی های هوشمند امروزه می توانند کارهای پیچیده و سختی که انجام دادن آنها فقط با کامپیوتر ممکن است را انجام دهند. از این رو وقتی که شما در اینترنت جستجویی ساده می کنید تا به برنامه مناسب برای ویرایش فیلم دسترسی پیدا کنید، ممکن است با صدها برنامه مختلف در این زمینه روبرو شوید که انتخاب را برای شما سخت تر خواهند کرد.

دانلود برنامه inshot

با این حال ما تصمیم داریم در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با برنامه inshot آشنا سازیم که یک برنامه کاربردی، حرفه ای و در عین حال بسیار ساده می باشد که می تواند به شما در ایجاد فیلم های مختلف کمک بسزایی کند. توجه داشته باشید که این برنامه، در میان سایر برنامه هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، حرفه ای تر و دارای قابلیت های جالب تری است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

ویژگی های برنامه inshot

برنامه inshot یکی از برنامه های کاربردی در زمینه ویرایش فیلم می باشد که این روزها توسط تعداد زیادی از ادمین های شبکه های مجازی مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه اینشات همانند برنامه های دیگر در این زمینه دارای قابلیت های متعددی است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد؛

 1. امکان ایجاد فیلم با عکس
 2. امکان ویرایش و بریدن فیلم
 3. ترکیب و تلفیق کردن چند فیلم به یک فیلم
 4. قابلیت افزایش نسخه خروجی به نسخه HD
 5. فیت کردن تصاویر و فیلم های در حال ویرایش
 6. امکان درج آهنگ بر روی فیلم
 7. ضبط صدا و درج آن بر روی فیلم
 8. افزودن عکس با افکت مستقیم درون برنامه
 9. امکان افزودن افکت بر روی فیلم
 10. تنظیم روشنایی فیلم
 11. افزودن متن به فیلم و تنظیم تایم برای نمایش متن
 12. افزودن استیکرهای متحرک
 13. ویرایش متن مانند فونت، رنگ و...
 14. اشتراک گذاری سریع و آسان
 15. بلور کردن تصاویر
 16. فرمت های مختلف برای دریافت خروجی
 17. محیط کاربری ساده و آسان
 18. برنامه حرفه ای ویرایش فیلم
 19. افزودن فریم های مختلف به فیلم
 20. قابل نصب در اندروید و آیفون و...

لینک های دانلود برنامه ویرایش فیلم inshot

برنامه inshot

تا این قسمت از این گزارش با برنامه ویرایش فیلم اینشات (inshot) آشنا شدید که اصلی ترین بخش، قابلیت های این برنامه می باشد که وقتی شما اقدام به استفاده از این برنامه کنید، متوجه میزان کاربرد و قابلیت های آن خواهید شد. خوشبختانه این برنامه برای دو سیستم عامل اندروید و iOS طراحی و منتشر شده است و شما می توانید بسیار ساده اقدام به دانلود آخرین نسخه برنامه inshot از دو فروشگاه گوگل پلی و اپ استور که در قسمت ذیل درج شده اند، نمائید؛

دانلود آخرین نسخه برنامه inshot (اینشات) برای اندروید و iOS

351
این مطلب مفید بود ؟3120
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی