بلاگر زن

صحنه ای از بلاگر زن معروف که بازیگران را عصبانی کرد

تاریخ انتشار : 19 اسفند 1402کد مطلب : 92576زمان مطالعه : 2 دقیقه
حضور زن و مرد بلاگر با چهره هایی عجیب و غریب در مکان های فرهنگی به خصوص تئاتر با واکنش های تند سلبریتی های فرهنگی مواجه شد.

واکنش تند نیوشا ضیغمی به یک تئاتر

در روزهای اخیر، حضور چند بلاگر در صحنه تئاتر، اعتراضاتی را به همراه داشت، این اتفاق موجی از نگرانی را بین اهالی تئاتر، سینما و تلویزیون ایجاد کرد و برخی هنرمندان، از سپردن صحنه مقدس تئاتر به نا بازیگران ابراز تأسف کرده و خواستار ورود وزارت ارشاد به این موضوع شده‌اند. نیوشا ضیغمی، بازیگر سینما و تلویزیون نیز با انتشار یک استوری به این خبر واکنش تندی نشان داد که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

نیوشا ضیغمی، بازیگر نقش فریده در سریال بی نشان، به اجرای یک نمایش با حضور چهره‌های عجیب اینستاگرام که وضعیت خاصی دارند، واکنش نشان داد ونوشت:

دارید با هنر و فرهنگ این کشور چه می کنید

صحنه تئاتر و خاک تئاتر حرمت داره

و جای هر کسی نیست.

نیوشا ضیغمی

واکنش نیوشا ضیغمی به حضور بلاگر زن در تئاتر

به نظر می رسد کارگردان این تئاتر با استفاده از این اشخاص سعی کرده مخاطب جذب کند و صندلی‌های سالن تئاتر را پر نماید.

مختصر بیوگرافی و فیلم های نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی بازیگر، تهیه کننده و مدل متولد 18 تیر 1359 در تهران است. پدرنیوشا مرحوم محسن ضیغمی دبیر بازنشسته و مادرش فهیمه رستم پور کارمند بازنشسته است که تجربه بازی در فیلم سینمایی چارسو را نیز دارد. روشا ضیغمی تنها خواهر نیوشاست و در فیلم چارسو و سریال ماتادور حضور داشته است. نیوشا یک دختر به نام لنا دارد که در اواخر اردیبهشت سال 1397 به دنیا آمده است.

او در فیلم و سریال هایی چون بی نشان، چشم باد، رالی ایرانی 2، راستش را بگو، شوریده، پارک وی، اخراجی ها، ایران برگر، هشتگ، خوب بد جلف، زنها فرشته اند و... ایفای نقش نموده است.

صحنه ای از بلاگر زن معروف که بازیگران را عصبانی کرد

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : نیوشا ضیغمی
وبگردی