گوشی اپل
افتادن گوشی داخل آب برای بسیاری از افراد اتفاق افتاده است اما حالا اتفاق عجیبی برای این گوشی اپلی که داخل آب بود افتاد که خبرش در فضای مجازی به سرعت پخش شد.

گوشی آیفونی که به مدت 10 ماه زیر آب ماند اما هنوز کار میکرد

اگر تصور میکنید، افتادن گوشی تلفن همراه در آب، پایان کار اوست شاید در اشتباه باشید. این را ما نمی گوییم، بلکه داستانی که در این بخش از نمناک خواهید خواند به نوعی آن را ثابت کرده است.

میگوئل پاچئوی، اهل انگلستان در یک رودخانه ای در حال قایق گردی با خانواده اش بودند تا اینکه متوجه شیئی آبی رنگ داخل آب شدند؛ آن ها جستجوی خود را ادامه دادند و فهمیدند که این جسم؛ یک گوشی موبایل آیفون است که مقدار زیادی گل و لای روی آن را پوشانده؛ اما به جای اینکه نا امید شوند و گوشی را داخل آب رها کنند، تصمیم گرفتند که شانس خود را امتحان کرده و ببینند که ایا گوشی سالم است یا خیر.

در واقع احتمالِ سالم بودن گوشی خیلی کم بود؛ اما بعد از این که آن را جلوی باد کولر خشک کردند و شب تا صبح خاموش نگه داشتند، در کمال تعجب متوجه شدند که بعد از زدن گوشی به شارژ، روشن شد.

گوشی آیفون

گوشی نه تنها در حال شارژ شدن بود؛ بلکه خیلی هم خوب کار می کرد و این باور نکردنی بود؛ حتی عکس یک زوج هم روی صفحه بود و تاریخ گوشی روی 13 آگوست مانده بود؛ تاریخی که مربوط به 10 ماه قبل بود.

این داستان در شبکه های اجتماعی به سرعت منتشر شد و عکس صاحب گوشی و خود گوشی هم پست شد تا اینکه صاحبان آن در اسکاتلند این پست را دیدند.

ظاهرا صاحبِ گوشی ده ماه قبل با نامزدش در حال قایق سواری در همان محل بودند و گوشی آیفون او هم که در جیب پشت شلوارش بوده، داخل آب افتاده بود.

البته این اولین باری نیست که یک گوشی آیفون داخل آب می افتد؛ اما باز هم بعد از مدت ها سالم مانده و کار می کند. در سال گذشته نیز یک گوشی آیفون بعد از یک سال از داخل آب پیدا شد که هنوز هم کار می کرد و به صاحبش برگردانده شد.

اتفاقی باورنکردنی برای گوشی اپل که داخل آب افتاده بود

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی