ایرج ملکی
ایرج ملکی یکی از چهره های طنز کشورمان است که به زندگی شخصی و معروفیت او به دلیل انتخابات میپردازیم.

ایرج ملکی ملقب به استاد ایرج ملکی کیست؟

انتشار تصویری دیگر از تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی این را نشان میدهد که، بعد از بهمن دان که کاندیداتوری خود را طی روزهای گذشته رسانه ای کرد، بازیگر دیگری هم به این عرصه ورود کرده است؛ ایرج ملکی که که در این بخش از نمناک، کمی بیشتر او را معرفی می کنیم.

ایرج ملکی، از بازیگری تا انتخابات مجلس شورای اسلامی

بیوگرافی ایرج ملکی را در این حد برایتان بازگو کنیم که او متولد 1352 در کرمانشاه است که در عرصه بازیگری و کارگردانی سابقه فعالیت داشته و یکی از کارمند دولت نیز محسوب می شود. تحصیلات ایرج ملکی در مقطع لیسانس روابط عمومی و مهندسی کامپیوتر و فوق لیسانس علوم ارتباطات از دانشگاه تهران بوده.

ایرج ملکی

ایرج ملکی در انتخابات مجلس شورای اسلامی

ازدواج و همسر ایرج ملکی

پس از انتشار عکس تبلیغاتی ایرج ملکی برای انتخابات مجلس 1402، برای برخی از کاربران شناخت همسر او جالب شد و در این بین یکی از تصاویر او در کنار خانمی جوان، اشتباها با عنوان ایرج ملکی و همسرش در برخی از کانال ها منتشر شد درحالیکه عکس منتشر شده، مربوط به همسر ایرج ملکی نبوده و او را در کنار مونا ملکی نشان میدهد که همان منا ملکی معروف و برادرزاده ایرج ملکی است.

اینطور که پیداست، ایرج ملکی هنوز ازدواج نکرده است و جزو بازیگران مرد مجرد محسوب می شود.

ایرج ملکی و مونا ملکی

ایرج ملکی در کنار مونا ملکی

ایرج ملکی در برنامه جوکر

یکی از جدیدترین برنامه هایی که ایرج ملکی در آن حضور داشته است، برنامه جوکر احسان علیخانی بود که در نقش زامبی وارد برنامه شد و بعد از این برنامه به نوعی معروفیت خود را مدیون جوکر علیخانی میداند.

تایید صلاحیت ایرج ملکی برای انتخابات

ایرج ملکی بعد از انتشار خبر دریافت صلاحیتش برای حضور در انتخابات مجلس، ابتدا با واکنش هایی روبرو شد و دوستانش تصور کردند این اقدام او یک شوخی است ولی با شروع تبلیغات رسمی انتخابات مجلس مشخص شد، جدی بودن تصمیم او مشخص شد. ایرج ملکی در حال حاضر یکی از کاندیداهای اصلی کرمانشاه محسوب می شود و در ویدئوهای منتشر شده از او، امیدواری برای پیروزی در انتخابات توسط وی کاملا مشهود است.

همسر ایرج ملکی کیست که بخاطر انتخابات معروف شده؟

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی