اختلاف بازیگران
آقای بازیگر و برادرش که هر دو جزو سلبریتی های معروف ایرانی هستند، مشکل پنهانی داشتند که به تازگی فاش شده است.

این دو برادر و سلبریتی ایرانی سالهاست که با هم قهرن!!

حریم خصوصی بازیگران و سلبریتی ها همواره زیر ذره بین طرفداران و کاربران فضای مجازی باشد. این افراد گاهی قادر نیستند اطلاعات مربوط به زندگی خصوصی خود را مخفی نگه دارند و برخی از اخبار خصوصی زندگیشان در فضای مجازی منتشر می شود. اگر شما هم اخبار زندگی هنرمندان جذاب است، این بخش از چهره های نمناک را به زندگی و قهر چندین ساله دو سلبریتی کشورمان اختصاص داده ایم.

در روزهای اخیر صفحه اینستاگرامی روزنامه‌نگاران جوان با انتشار دو تصویر از ایرج طهماسب و ناصر طهماسب (دوبلور پیشکسوت) از رابطه این دو هنرمند پرده برداشته و نوشتند:

چند ساله بودید که فهمیدید این دو تا با هم داداشن و خیلی وقته با هم قهرن؟

برادران هنرمند

قهر چندین ساله ایرج طهماسب و برادرش

پس از انتشار این موضوع و قهر چند ساله، این دو برادر معروف، هیچ واکنشی از سوی آنها صورت نگرفت و بحث اختلاف خانوادگی ایرج طهماسب همچنان در حد یک موضوع در انتظار تایید و یا واکنش، فعلا دست بدست می شود.

ایرج طهماسب کارگردان و مجری معروف برنامه‌های کودک تلویزیون متولد 30 اردیبهشت 1338 در تهران است که اصالتا اهل جهرم فارس بوده و در یک خانواده پرجمعیت با 8 خواهر و برادر در خیابان عباسی بزرگ شد. برادر بزرگترایشان ناصر طهماسب است.

ناصر طهماسب متولد 1318 در تهران، دوبلور و گوینده است که در کنار دوبله، بازی در فیلم هایی مانند مرگ تدریجی یک رویا، سریال کلانتر 3، من مادر هستم را تجربه کرده است.

اختلاف خانوادگی بازیگر معروف ایرانی لو رفت!

3.834
این مطلب مفید بود ؟268
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی