ناصر طهماسب

واکنش متفاوت ایرج طهماسب به فوت برادرش ناصر

تاریخ انتشار : 3 دی 1402کد مطلب : 91543تعداد نظرات : 1 نظر
ایرج طهماسب واکنش متفاوتی به درگذشت برادرش ناصر طهماسب نشان داد.

پست احساسی ایرج طهماسب برای برادرش ناصر طهماسب

ناصر طهماسب؛ گوینده و دوبلور پیشکسوت سینمای ایران یکم دی ماه 1402 به دلیل سکته مغزی درگذشت. مراسم تشیع و خاکسپاری این هنرمند در سکوت خبری برگزار شده است. ایرج طهماسب کارگردان و مجری معروف برنامه‌های کودک تلویزیون در صفحه مجازی خود به فوت برادرش واکنش نشان داد. در ادامه این بخش از نمناک اولین واکنش ایرج طهماسب به درگذشت صدای ماندگار دوبلاژ را مشاهده می کنید.

ایرج طهماسب خالق کلاه قرمزی که بارها شایعه قهر او با برادر بزرگترش ناصر طهماسب سوژه رسانه ها شده بود، به فوت صدای ماندگار دوبله ایران واکنش نشان داد و عمق اندوه خود را با تنها یک جمله (و ناصر...) نشان داد و هنرمند فراوانی به ایشان در فضای مجازی تسلیت گفتند.

ناصر طهماسب

پست ایرج طهماسب برای درگذشت برادر مشهورش ناصر طهماسب

مختصر بیوگرافی ناصر طهماسب صدا پیشه معروف

زنده یاد ناصر طهماسب دوبلور و گوینده و بازیگر متولد 24 آذر 1318 در تهران است که اصالتا اهل جهرم فارس بوده و در یک خانواده پرجمعیت با 8 خواهر و برادر در خیابان عباسی بزرگ شد.برادر کوچکترایشان ایرج طهماسب است. استاد ناصر طهماسب متاهل بوده و یک پسر به نام کیومرث دارد.

ناصر طهماسب دوبله را به صورت حرفه ای از اوایل دهه 1341 آغاز کرد و افزون بر گویندگی نقش های اول، در فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی زیادی به عنوان مدیر دوبلاژ و سرپرست گویندگان فعالیت داشته است. این هنرمند بازی در فیلم هایی مانند مرگ تدریجی یک رویا، سریال کلانتر 3، من مادر هستم را نیز تجربه کرده است.

ایرج طهماسب کارگردان و مجری معروف برنامه‌های کودک تلویزیون متولد 30 اردیبهشت 1338 در تهران است که بازیگری، کارگردانی و نویسندگی آثاری همچون مهمونی، کلاه‌قرمزی و پسرخاله، یکی بود یکی نبود، دختر شیرینی‌فروش، کلاه‌قرمزی و سروناز، زیر درخت هلو، عینک دودی و کلاه‌قرمزی و بچه‌ننه را در کارنامهٔ هنری‌اش دارد.

واکنش متفاوت ایرج طهماسب به فوت برادرش ناصر

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : عکس: فاطمه تقوی/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
1 نظر به ثبت رسیده است
سیروس میرزایی1402-10-03
سلام آقای ایرج طهماسبی آخرین غمت باشد ان شاءالله تعالی باز ماندگان زنده باشند برادر کوچک شما
00
وبگردی