برنامه مهمونی ایرج طهماسب

شاهکار جدید برنامه مهمونی ایرج طهماسب رو شد

تاریخ انتشار : 2 خرداد 1401کد مطلب : 87301زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه مهمونی جدیدترین اثر ایرج طهماسب، هرروز با معرفی یک عروسک با کاراکتر جدید بینندگان این برنامه را حیرت‌زده و پای تلویزیون میخکوب می کند.

وجود روح در برنامه مهمونی ایرج طهماسب

برنامه مهمونی جدیدترین اثر ایرج طهماسب است که در آن نشانی از کلاه قرمزی و دوستانش نیست اما آقای مجری حتی بدون حضور کلاه قرمزی توانسته است تماشاگر را در برابر تلویزیون میخکوب کند.

در برنامه مهمونی که پیش از این در بخش فرهنگ و هنر نمناک در موردش صحبت کردیم، عروسک های جدیدی وجود دارند که اکثر آن ها کارکنان سالن عروسی نزدیک خانه جدید ایرج طهماسب هستند و اتفاق های جذابی را رقم می زنند. در قسمت یازدهم برنامه مهمونی روح مهمان آقای طهماسب و عروسک‌ها است اما صداپیشه شخصیت عروسکی جدید در برنامه‌ مهمونی چه کسی است؟

ایرج طهماسب

روح جدیدترین شاهکار ایرج طهماسب

مجید توکلی مشاور کارگردان و خواننده تیتراژپایانی در برنامه مهمونی به تازگی ویدیویی از شخصیت عروسکی جدید در برنامه‌ مهمونی را منتشر کرد و از صداپیشه آن رونمایی نمود و نوشت:

وبالاخره «روحی» رونمایی شد. شخصیت دوست‌داشتنی جدید مجموعه «مهمونی» که با خلاقیت و نبوغ ایرج طهماسب شکل گرفت و با صدا و مغز بهادر مالکی جان گرفت و دو چیره‌دست عروسک‌گردانی، محمد لقمانیان و علی پاکدست هم بازی‌دهندگانش هستند.

فارغ از علاقه شخصیم به این عروسک، به نظرم یکی از پیچیده‌ترین شخصیت‌هایی است که تا امروز ایرج طهماسب خلق کرده و یک قمار تمام عیار به حساب میاد. و چقدر خوب که همه‌چی دست به دست هم داد تا «بهادر مالکی» صداپیشه خلاق روحی باشه.

این 58 ثانیه فقط بخش کوتاهی از همه‌ی این نبوغ و خلاقیته. ترکیب نبوغ خالق شخصیت همراه با خلاقیت ذهن بهادر.

به گفته‌ی «روحی» سعدی سه جلد کتاب داره:گلستان، بوستان و روحستان!

برنامه مهمونی

مختصری درباره صدا پیشه روح برنامه‌ مهمونی

بهادر مالکی صداپیشه و عروسک گردان متولد 8 اسفند 1361 در تهران است. او فارغ‌التحصیل رشته نمایش عروسکی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران می باشد. بهادر مالکی فعالیت در تلویزیون را به عنوان صداپیشه، در برنامه «خانم حنا» آغاز نمود و صداپیشه فامیل دور است و به تازگی نیز به برنامه مهمونی ایرج طهماسب اضافه شده و صداپیشه شخصیت عروسکی جدید روح در برنامه‌ مهمونی می باشد.

شاهکار جدید برنامه مهمونی ایرج طهماسب رو شد

4.533
این مطلب مفید بود ؟303
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی