مهریه بازیگران
انتشار تصویری از سند ازدواج بازیگر زن معروف ایرانی و فاش شدن مهریه او برای مخاطبان باورکردنی نبود.

سند ازدواج نیکو خردمند و مهریه اش منتشر شد

روز گذشته، یکی از پربازدیدترین تصاویر منتشر شده در میان کاربران ایرانی، تصویری بود که صفحات اصلی سند ازدواج زنده یاد نیکو خردمند را نشان میداد؛ تصویری که با افشای مهریه خانم بازیگر همه را شوکه کرد. 

همزمان با روز تولد زنده یاد نیکو خردمند، بازیگر سینما و تلویزیون، سند ازدواج این بازیگر فقید به موزه سینما اهدا شد و انتشار بخشی از این سند توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد. جالب توجه ترین بخش این سند، مهریه نیکو خردمند شد که یک جلد قرآن و یک شاخه نبات بود.

مرحومه نیکو خردمند، خواهر آهو خردمند در سال 1358 با همسرش، علیرضا خوشنویسان ازدواج کرد. 

نیکو خردمند

مختصر بیوگرافی نیکو خردمند

نیکو خردمند، بازیگر فقید سینما و تلویزیون در تاریخ 19 آبان 1311 در تهران متولد شد. وی که خواهر بزرگ آهو خردمند، بازیگر مختارنامه بود، علاوه بر بازیگری در رادیو و دوبله فیلم نیز فعالیت میکرد.

مرحومه نیکو خردمند در فیلم های بسیاری ایفای نقش کرده است که از مهمترین آنها می توان به فیلم پرده آخر اشاره کرد که برای هنرنمایی در آن موفق به کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.

بازیگر محبوب سریال پس از باران، در سال 1372 برای نقش مکمل زن فیلم بازیچه موفق به دریافت سیمرغ بلورین جشنواره شد.

نیکو خردمند مدتها به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری بود که در نهایت در 26 آبان 88 و هفت روز پس از تولد 77 سالگی اش دار فانی را وداع گفت و در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

مهریه باورنکردنی زیباترین بازیگر زن ایرانی؛ باور نمیکنید

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن /ف
وبگردی