کارخانه ایران خودرو

طرح بازدید نوروزی ایساکو از 11 اسفند

کد مطلب : 86368زمان مطالعه : 1 دقیقه
شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو طرح ویژه بازدید پیش از نوروز خودروهای تولیدی ایران‌خودرو را به مدت 8 روز، از یازدهم تا نوزدهم اسفند ماه سال جاری اجرا می‌کند.

طرح بازدید قبل از نوروز ایساکو از 11 اسفند ماه اجرایی می‌شود

به گزارش روابط عمومی شرکت ایساکو، این طرح با محوریت ارائه خدمات در سراسر کشور با تخفیف‌های متنوع در «اجرت بازدید» یا «اجرت ﺗﻌﻮﯾﺾِ ﻗﻄﻌﺎت و لوازم مصرفی» با هدف افزایش رضایت مشتریان و امنیت خاطر آنان در آستانه تعطیلات نوروز برگزار می‌شود.

شرکت ایران خودرو

بنابراین گزارش در این طرح، «اجرت بازدید کلی خودرو» برای مجموعه چرخ‌ها، چراغ‌ها و سطح مایعات 100 در صد رایگان خواهد بود. این بازدید شامل بررسی لنت‌های جلو، وضعیت کیفی تایرها، گردگیر پلوس و فرمان، چراغ‌های جلو، چراغ‌های عقب، چراغ ترمز، چراغ دنده عقب، چراغ‌های راهنما و فلاشر، سطح روغن ترمز، سطح روغن هیدرولیک، سطح روغن موتور، سطح مایع خنک کننده، پمپ و مخزن شیشه شوی، عملکرد ترمز دستی، بررسی عملکرد تیغه برف‌پاک‌کن‌ها، دسته موتور بالا، بررسی تسمه دینام و کولر، موقعیت و کیفیت کلاچ، عملکرد فن رادیاتور و بررسی سیستم بخاری و کولر می‌شود.

همچنین تعویض ﻗﻄﻌﺎت و لوازم مصرفی همچون روﻏﻦ، ﻓﯿﻠﺘﺮ روﻏﻦ، ﻓﯿﻠﺘﺮ ﻫﻮا، ﻓﯿﻠﺘﺮ ﺑﻨﺰﯾﻦ و ﺷﻤﻊ نیز با 100درصد تخفیف در اجرت (رایگان) و برای دﯾﺴﮏ و ﺻﻔﺤﻪ، ﺗﺴﻤﻪ ﺗﺎﯾﻢ و ﻟﻨﺖ ﺟﻠﻮ با 50درصد تخفیف در اجرت انجام خواهد شد.

گفتنی است لیست نمایندگی‌های منتخب انجام این طرح در سایت ایساکو به آدرس www.isaco.ir قرار گرفته است.

طرح امداد نوروزی ایران خودرو

روابط عمومی ایساکو ضمن اعلام اجرای این طرح، از آمادگی برای اجرای طرح امداد نوروزی 1401 ایران‌خودرو از اواخر اسفند ماه سال جاری تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داد.

طرح بازدید نوروزی ایساکو از 11 اسفند

4.715
این مطلب مفید بود ؟141
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی