نیوشا ضیغمی

بازگشت نیوشا ضیغمی به تلویزیون+ تصاویر

تاریخ انتشار : 12 مرداد 1401کد مطلب : 88113زمان مطالعه : 2 دقیقه
انتشار خبری درباره حضور نیوشا ضیغمی در گروهی که پیش از این زنده یاد زهره فکور عضوی از آن بود، مورد توجه بسیاری از طرفداران خانم بازیگر قرار گرفت.

بی نشان؛ جدیدترین سریال نیوشا ضیغمی در تلویزیون

سریال تلویزیونی «بی‌نشان» به کارگردانی راما قویدل، نویسندگی مشترک آزیتا ایرایی و مهدی حمزه و تهیه‌کنندگی مرتضی رزاق‌کریمی در هفته های پیش رو روی آنتن می رود.

در این سریال که بیش از 30 قسمت دارد و از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد، نسلی از بازیگران جوان در کنار پیشکسوتان بازیگری و چهره‌های نام‌آشنای سریال‌های تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته اند که در ادامه این بخش از نمناک با آنها آشنا خواهید شد.

نیوشا ضیغمی در بی نشان

نیوشا ضیغمی در نمایی از سریال بی نشان/ عکس از علی رزاق کریمی

بازگشت نیوشا ضیغمی به تلویزیون با سریال بی نشان

نیوشا ضیغمی یکی از بازیگران جدیدترین سریال شبکه سوم سیما است که بار دیگر با این سریال به تلویزیون بازگشته است. خانم بازیگر دلیل بازگشت خود به تلویزیون را پس از سالها فیلنامه خوب این سریال می‌داند. او در سریال بی نشان نقش زنی را ایفا نموده است که در زندگی شخصی با چالش‌های زیادی روبه‌رو است و در بحبوبه اتفاقات زندگی‌اش به شخصیت شهاب برمی‌خورد.

فیلم جدید نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در سریال بی نشان/ عکس از کیوان کشاگر

سریال راستش را بگو به کارگردانی محمدرضا آهنج و سریال در چشم باد به کارگردانی مسعود جعفری‌جوزانی جزو سریال هایی هستند که نیوشا ضیغمی در آنها ایفای نقش نموده است. بازیگر فیلم اخراجی ها که بیشتر در آثار سینمایی فعالیت دارد، بیش از ده سال است که برای بازی در تلویزیون هیچ نقشی را نپذیرفته است.

مریم کاویانی، سعید زارعی، نسرین نکیسا، مالک سراج، توماج دانش بهزادی، رضا مولایی، نیلوفر پارسا، پویان گنجی، امیر سفیری، مهری آل‌آقا، رهام تدریسی، نیما توکلی، بهروز قادری، مرتضی زارع، سینا قاسمی و رضا ایرانمنش، اتابک نادری با معرفی هلن نقی‌لو، امیررضا زرین‌بخش با حضور اکبر رحمتی، کاظم هژیرآزاد، مهدی فقیه، سوسن مقصودلو و با هنرمندی رضا توکلی، احسان امانی، حسن اسدی، محمدصادق ملک، بهار نوحیان گروه بازیگران «بی‌نشان» را تشکیل می دهند.

بازگشت نیوشا ضیغمی به تلویزیون+ تصاویر

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی