تیم ملی فوتبال ایران

واکنش هوادار جنجالی ژاپنی به کری خوانی ایرانی ها بعد برد

تاریخ انتشار : 15 بهمن 1402کد مطلب : 92048زمان مطالعه : 2 دقیقه
هوادار ژاپنی که پیش از بازی ایران و ژاپن در جام ملتهای آسیا برای ایرانی ها کٌری خوانده بود، بعد از باخت تیم کشورش واکنش متفاوتی به خوشحالی ایرانی ها داشت.

واکنش هوادار ژاپنی به حرکت متقابل فوتبالیست های ایران

دیروز شاگردان قلعه نویی به مصاف سامورایی ها رفتند و با دو گل ارزشمند، ژاپن را شکست دادند، قبل از شروع بازی ایران - ژاپن یک هوادار ژاپن در جمع گروهی از شهروندان دوحه قطر با شعری به زبان عربی برای ایران کری می‌خواند.

معنای کری این هوادار ژاپن این است:محکم بزن تو سرت ایرانی! بعد از بازی سردار آزمون، قلی زاده و مهدی قائدی با انتشار عکسی سه نفره پاسخ این هوادار ژاپنی را دادند اما واکنش هوادار ژاپنی به کری خوانی ایرانی ها دیدنی بود و فرهنگ مردم آسیای شرقی را به نمایش گذاشت.

کری خوانی زشت هوادار ژاپنی قبل از بازی ایران و ژاپن واکنش های زیادی را در فضای مجازی به راه انداخت، یوزهای ایرانی پاسخ این هوادار را با برد مقتدرانه داخل زمین دادند. سردار آزمون، قلی زاده و مهدی قائدی همچنین با انتشار پستی در فضای مجازی و عکسی سه نفره که دستشان بر سرشان بود، کری خوانی هوادار ژاپنی را بی جواب نگذاشتند اما واکنش این هوادار به بازیکنان تیم ملی دیدنی بود.

این هوادار ژاپنی که فالوور زیادی نیز دارد، یک ویدیو منتشر نمود و به ایرانیان تبریک گفت و از آنها خواست که برایش کامنت بگذراند. او همچنین زیر پست بچه های تیم ملی به واکنش آنان در برابر کری خوانیش کامنت گذاشت و با استیکر خنده پاسخ آنها را داد و استوری منتشر نمود و نوشت:

تیم بسیار قوی

تبریک می گویم

این یک روند در این رقابت خواهد بود.

تیم ملی ایران

جواب هودار جنجالی ژاپنی به حرکت ایرانی ها بعد برد

چهارشنبه 18 بهمن 1402 تیم های ملی ایران و قطر در بازی مرحله یک نیمه نهایی جام ملت های آسیا 2024، ساعت 18:30 در ورزشگاه الثمامه دوحه مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. با آرزوی موفقیت برای تیم ملی کشورمان.

واکنش هوادار جنجالی ژاپنی به کری خوانی ایرانی ها بعد برد

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش خبری نمناک/ن/ن.ح
وبگردی