همراه بانک ایران زمین
در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با برنامه “همراه بانک ایران زمین” برای دو سیستم عامل اندروید و IOS به همراه قابلیت های آن آشنا خواهیم نمود.

همراه بانک ایران زمین برای اندروید و iOS

بانک ایران زمین، یکی از بانک های جدید ایرانی است که برای اولین بار در سال 1389 تاسیس شد که به مرور زمان توانست پیشرفت گسترده ای را در خود اعمال کند و همانند سایر بانک هایی که در کشور فعالیت می کنند، خدمات بانکداری را به عموم مشتریان ارائه نماید. با این وجود تاکنون این بانک 331 شعبه را در سرتاسر کشور افتتاح کرده است که تمامی این شعب خدمات بانکداری را به مشتریان بانک ایران زمین ارائه میدهند.

همراه بانک ایران زمین

لازم به ذکر است که بانک ایران زمین نیز دارای خدمات الکترونیک اعم از همراه بانک است که اگر شما از مشتریان این بانک هستید، خیلی ساده می توانید از این برنامه برای انجام کارهای روزمره استفاده کنید. به همین دلیل در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با برنامه همراه بانک ایران زمین آشنا سازیم. همراه ما باشید.

قابلیت های همراه بانک ایران زمین

 همراه بانک ایران زمین همانند سایر همراه بانک هایی که در کشور فعالیت می کنند، دارای قابلیت های مشابه است که تمامی این قابلیت ها بیشتر برای رفع نیازهای مشتریان می باشد تا بدون هر گونه کار اضافی بتوانند تمام نیاز خود را برطرف نمایند. از این رو از مهم ترین قابلیت های همراه بانک ایران زمین می توان به موارد ذیل اشاره کرد؛

 1. دریافت شماره شبا
 2. افتتاح سپرده
 3. درافت نام کاربری و رمزهای اول و دوم
 4. مشاهده نزدیک ترین شعب
 5. تکمیل فرم های بانکی با همراه بانک
 6. انتقال وجه (کارت به کارت)
 7. خدمات چک
 8. خرید شارژ
 9. پرداخت قبوض
 10. خدمات تسهیلات
 11. دریافت صورتحساب
 12. خرید بسته اینترنتی
 13. نیکوکاری
 14. کارت هدیه مجازی
 15. باشگاه مشتریان
 16. دستیار دیجیتال
 17. انتقال از سپرده
 18. انتقال مستمر
 19. دریافت گزارش
 20. ماشین حساب بانکی و....

دانلود همراه بانک ایران زمین

همراه بانک ایران زمین

خوشبختانه همراه بانک ایران زمین برای دو سیستم عامل محبوب اندروید و iOS طراحی و منتشر شده است که شما خیلی ساده می توانید آنرا دانلود و نصب کنید. برای نصب برنامه همراه بانک ایران زمین، ابتدا سیستم عامل مدنظر خود را از لینک های ذیل انتخاب کنید و سپس اقدام به دانلود آن نمائید؛

دانلود جدیدترین نسخه همراه بانک ایران زمین برای اندروید و iOS

3.1140
این مطلب مفید بود ؟8654
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه بانک
وبگردی