بازیگرهای ایرانی

تیپ بازیگرهای ایرانی تو یه مراسم خاص+ تصاویر

تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1401کد مطلب : 87212زمان مطالعه : 1 دقیقه
برخی از بازیگران معروف ایرانی در مراسم شب بازیگر حاضر شدند تا پس از دو سال دوری از این مراسم، دوباره کنار هم روز جهانی تئاتر را جشن بگیرند.

جدیدترین عکسهای بازیگران ایرانی در مراسم شب بازیگر

هفدهمین مراسم «شب بازیگر» و بزرگداشت روز جهانی تئاتر، 24 اردیبهشت 1401 در سالن اصلی تئاتر شهر برگزار شد. این مراسم به دبیری شهره سلطانی، با اجرای امیر غفارمنش و با حضور جمعی از بازیگران صحنه نمایش و فعالان و پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر و به‌ویژه تئاترهمچون چون محمود دولت آبادی، علی نصیریان، گلاب آدینه، افشین هاشمی، اکبر زنجان‌پور، رضا بابک، جلیل فرجاد، آزیتا حاجیان، اصغر همت، مونا فرجاد، ایرج راد، شهره سلطانی، سید محمود انوشه، فرزین محدث، مریم کاظمی، آتش تقی‌پور و… برگزار گردید.

بازیگران معروف ایرانی در مراسم شب بازیگر

در مراسم شب بازیگر که دو سال به دلیل بیماری کرونا برگزار نشده بود، سید محمود انوشه، نویسنده و پژوهشگر حضور داشت و از هنرمندان پیشکسوتی مانند تانیا جوهری، محمد ساربان، بدرالسادات برنجانی، سلمان فارس صالح زهی (از پیشکسوتان تئاتر سیستان و بلوچستان) تجلیل و قدردانی شد. همچنین این برنامه بخش های گوناگونی همچون اجرای موسیقی، سیاه بازی، شعرخوانی، استداپ کمدی و... داشت. در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک تصاویری از حضور بازیگران مطرح سینما و تلویزیون را در مراسم هفدهمین مراسم شب بازیگر را منتشر ساخته ایم.

مونا فرجاد

مارال فرجاد و پدرش/ عکس از روح‌الله حسین‌زاده

رویا میر علمی

رویا میر علمی/ عکس از روح‌الله حسین‌زاده

شهره سلطانی

شهره سلطانی و همسرش/ عکس از روح‌الله حسین‌زاده

نگار عابدی

نگار عابدی/ عکس از روح‌الله حسین‌زاده

بازیگر آقا

اکبر زنجانپور/ عکس از ادریس بغدادچی

بازیگر خانم

خورشید سعیدی/ عکس از ادریس بغدادچی

مراسم شب بازیگر

امیر کربلایی زاده/ عکس از سروش منوچهری

تیپ بازیگرهای ایرانی تو یه مراسم خاص+ تصاویر

3.923
این مطلب مفید بود ؟185
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی