امیرحسین آرمان
برخی از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان علاوه بر بازیگری در دنیای ورزش نیز به طور حرفه ای فعالیت می کنند.

 بازیگرانی که ورزش را به طور حرفه ای دنبال می کنند 

بازیگری در صنعت سینما از ورزش جدا نیست و داشتن بدنی آماده یکی از نکات کلیدی در حرفه بازیگری است. بسیاری از بازیگران دنیا علاوه بر بازیگری در رشته های مختلف ورزشی فعالیت می کنند و چه بسا آن را به طور حرفه ای نیز انجام می دهند. در کشور ما نیز بسیاری از بازیگران فعالیت های ورزشی را به طور حرفه ای دنبال می کنند تا علاوه بر سلامت بدن، از تناسب اندام نیز برخوردار باشند.

در روزهای اخیر خبر دعوت از امیر جدیدی در تیم ملی تنیس منتشر شد. این بازیگر که برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد  از جشنواره فجر است قبل از آغاز بازیگری، ورزش تنیس را به طور حرفه ای انجام می داد.

بازیگران ورزشکار

به بهانه حضور امیر جدیدی در تیم ملی تنیس بازیگرانی را معرفه می کنیم که ورزش را به طور حرفه ای انجام می دهند.

بازیگران ورزشکار سینما و تلویزیون

تینا آخوندتبار 

تینا آخوندتبار بازیگر سینما و تلویزیون که چند سالی است ورزش بوکس را به طور حرفه ای دنبال می کند. این بازیگر با فیلم هر چی خدا بخواد به سینما راه یافت و فیلم باج به کارگرانی بهمن گودرزی آخرین حضور وی در سینما می باشد.

بازیگران ورزشکار زن

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار بازیگر سینمای کشورمان علاوه بر حرفه بازیگری در ورزش بدنسازی نیز به طور حرفه ای فعالیت می کند.این بازیگر عضو تیم والیبال هنرمندان نیز می باشد و ورزش یکی از مهمترین فعالیت های او بعد از بازیگری می باشد. 

بازیگران ورزشکار سینمای ایران

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان مانند بسیاری از جوانان به ورزش بدنسازی علاقه داشته و آن را به طور حرفه ای دنبال می کند. بازیگر نقش کاوه در سریال مانکن علاوه بر بازیگری و بدنسازی در حرفه مادلینگ نیز فعالیت می کند.

ورزش بازیگران ایرانی

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست بازیگر سینما و برنده سیمرغ بلورین از جشنواره فجر به طور حرفه ای ورزش اسکس را دنبال می کند. او علاوه بر اسکگی ورزش دوچرخه سواری را نیز دنبال می کند.

ورزش بازیگران زن

ویشکا آسایش

ویشکا آسایش بازیگر سینما و تلویزیون علاوه بر بازیگری، ورزش کوهنوردی را به طور حر فه ای دنبال می کند و تصاویر زیادی از اودر فضای مجازی در حال کوهنوردی وجود دارد.

تینا آخوندتبار

پژمان بازغی 

پزمان بازیغی یکی از بازیگرانی است که پس از تشکیل تیم فوتبال هنرمندان به آن پیوست و به طور حرفه ای آن را دنبال کرد.البته این بازیگر پس از بیماری قلبی ورزش فوتبال را کمتر دنبال می کند.

ورزش سینا مهراد

ترلان پروانه 

ترلان پروانه بازیگر جوان سینما و تلویزیون که این روزها شاهد حضور او در سریال سیاوش هستیم به ورزش اسب سواری  علاقه داشته و در اوقات فراغت به سوارکاری می رود.

ورزش تینا اخوندتبار

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات بازیگر و فعال امور خیریه یکی دیگر از هنرمندانی است که علاوه بر بازیگری برنامه های، ورزشی خود را نیز در زندگی دنبال می کند. این هنرمند به ورزش اسکی، والیبال، موتورسواری و سوار کاری علاقه داشته و در اوقات فراغت به آنها می پردازد.

ورزش لیلا بلوکات

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان مانند بسیاری از هنرمندان دیگر ورزش را در اولویت قرار داده و در کنار حرفه بازیگری به ورزشهای مورد علاقه خود ماند بدن سازی می پردازد.

ورزش الناز شاکردوست

سینا مهراد

سینا مهراد بازیگر جوان سینما و تلویزیون که با سریال آقازداه و پدر به شهرت رسید ورزش بدنسازی را به طور حرفه ای دنبال کرده و در ایام قرنطینه نیز این ورزش را در منزل را در منزل انجام می داد.

ورزش پوریا پورسرخ

بازیگران زن و مرد مشهور ایرانی که ورزشکار حرفه ای هستند

3.8149
این مطلب مفید بود ؟11237
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی