نشانه امیکرون
موارد ابتلا به امیکرون درحال افزایش است همچنین نشانه ای در صورت خبر از وجود امیکرون در بدن را میدهد که با تشخیص آن میتوان از شیوع بیشتر بیماری جلوگیری کرد.

ردپای نشانه کرونا امیکرون روی چشم ها

سویه امیکرون به سرعت در سراسر جهان در حال گسترش است و 99 درصد افرادی که به کرونا مبتلا می شوند؛ به این سویه دچار شده اند و این آمار از طریق سازمان کنترل و پیشگیری از بیماری ها اعلام شده است و سرعت این سویه جدید همه را شوکه کرده است؛ به خاطر همین متخصصان و پزشکان هشدار می‌ دهند که این عفونت عمومی ممکن است شدت و علائم متفاوتی داشته باشد و شما باید سعی کنید که از خودتان بیشتر مراقبت کنید. در این بین نیز ممکن است یک علامت در صورت تان ایجاد شود که نشان دهنده امیکرون می باشد، علامتی که در این بخش از بهداشت و سلامت نمناک در موردش خواهیم گفت.

خارش چشم از نشانه های امیکرون است

بسیاری از افرادی که به امیکرون دچار شده‌ اند خارش چشم داشتند. اگر در گوگل سرچ کنید، متوجه می‌ شوید که خارش و یا درد چشم می‌ تواند در بین افراد مبتلا به کرونا و امیکرون خیلی زیاد باشد.

افراد زیادی این وضعیت را تجربه کرده‌اند؛ همچنین ممکن است که در کنارش سوزش گلو را هم تجربه کنید. بسیاری از آنها در کنار خارش چشم و بینی، التهابات را هم تجربه کردند اما به هر حال نکته ای که اهمیت دارد، این است که خارش چشم می‌ تواند از علامت‌ های سویه امیکرون باشد. اگر در کنار خارش چشم علامت هایی مثل تب بالا، درد عضلانی و حالت تهوع دارید به پزشک مراجعه کنید، زیرا ممکن است مبتلا به امیکرون شده باشید.

خارش چشم

امیکرون احتمالاً بیشتر سیستم تنفسی فوقانی را درگیر کند، تا این که به سراغ دیگر قسمت‌ های بدن برود. امیکرون معمولاً احساسات ناراحت‌کننده ای مثل خارش چشم را بیشتر در خودش دارد و معمولاً التهابات در آن بیشتر اتفاق می‌ افتد.

البته خارش‌چشم تنها علامت نیست

درست است که خارش چشم را باید جدی بگیرید اما این تنها علامت امیکرون نیست. اگر علائمی شبیه به سرماخوردگی داشتید و در کنارش خارش‌چشم را احساس کردید، حتماً به پزشک مراجعه کنید.‌علامت هایی مثل سرفه، خستگی، گرفتگی بینی و آبریزش بینی جزء آن ها محسوب می‌ شود.

بعد از بهبودی امیکرون، خارش چشم باید از بین برود. اگر متوجه شدید که در دوران ابتلا به امیکرون به خارش چشم دچار شده اید، بدانید که این درد پایدار نیست، زیرا بعد از بهبود آن دیگر خارشی وجود ندارد.

برای جلوگیری از خارش مداوم؛ باید مراقب باشید که چشمان تان را نمالید، زیرا وضعیت بدتر می شود.

تغییری در چشم که نشونه امیکرونه

52
این مطلب مفید بود ؟20
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : bestlifeonline / بخش بهداشت وسلامت نمناک/ن/ش
وبگردی