احمد مهران فر، مریم مومن جواد رضویان
سریال جادوگر به کارگردانی مسعود اطیابی جدیدترین مجموعه نمایش خانگی است که بازیگران مطرحی همچون جواد رضویان و احمد مهران فر با نقشهای متفاوت در آن حضور دارند.

جواد عزتی و احمد مهران فر در سریال جادوگر

جادوگر به کارگردانی سید مسعود اطیابی و تهیه کنندگی ایرج محمدی جدیدترین سریال کمدی در نمایش خانگی است که قسمت اول آن 25 اردیبهشت 1401 در نمایش خانگی منتشر شد.

این سریال در ژانر کمدی و خانوادگی با قلم مریم تاجیک و حمزه صالحی به نگارش در آمده است. مسعود اطیابی که در سال‌های اخیر فیلم‌های پرفروشی همچون دینامیت را در سینما داشته است سال 1401 را با فیلم انفرادی آغاز کرد که تاکنون از فروش نسبتا خوبی برخوردار بوده است.

تاریخ پخش و تعداد قسمت های سریال جادوگر

فصل اول سریال جادوگر با نام قبلی ناجورها در 14 قسمت ساخته شده و روزهای یک شنبه 8 صبح از طریق پلتفرم فیلیمو و نماوا در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

احمد مهران فر

گریم احمد مهران فر در سریال جادوگر

داستان سریال جادوگر

جادوگر درباره قصه دو جاعل است که پلیس هویت آن‌ها را کشف می‌کند. یکی از آن‌ها با تغییر ظاهر خود به جزیره قشم می رود تا زندگی تازه‌ای آغاز کند. طی اتفاقی که در اتوبوس رخ می دهد مسافران گمان می کنند که او جادوگر است و این ماجرا سرآغاز مسائلی جدید برای او می شود.

در خلاصه داستان سریال جادوگر آمده است:

قدرت و جهانگیر از جاعلان معروف تحت تعقیب پلیس، قصد دارند از کشور بگریزند اما این دو طی ماجراهایی در می یابند که با رمالی می توانند کار و کاسبی جدیدی را پیشه کنند و...

احمد مهرانفر و جواد رضویان

احمد مهرانفر و جواد رضویان در نمایی از سریال جادوگر

بازیگران سریال جادوگر

  • احمد مهرانفر در نقش قدرت
  • جواد رضویان بازیگر نقش جهانگیر
  • مریم مومن در نقش زنی خلافکار و باج گیر
  • نادر سلیمانی ایفاگر نقش ناخدا سهراب و پدر ساره
  • شهین تسلیمی در نقش میترا
  • عرفان ابراهیمی بازیگر شخصیت احد
  • صحرا اسدالهی در نقش ساره
  • گیتی قاسمی بازیگر نقش مادر ساره

بازیگران سریال جادوگر

مریم مومن، گیتی قاسمی و صحرا اسداللهی در سریال جادوگر

دیگر بازیگران سریال جادوگر 

 نسیم ادبی ، فقیهه سلطانی، رضا ناجی، متین ستوده، احمد ایراندوست، پونه عاشورپور، شهین تسلیمی، میثاق جمشیدی، شهرزاد کمال‌زاده، سمیه مهری، جواد پولادی، سحر سلیمانی و محمدرضا عقدایی بازیگران دیگر در سریال جادوگر هستند.

داستان سریال جادوگر و اسامی بازیگرانش+ عکس

3.834
این مطلب مفید بود ؟268
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی