سروش صحت و علی مصفا

جهان با من برقص به نمایش خانگی آمد

تاریخ انتشار : 3 تیر 1399کد مطلب : 76492زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی جهان با من برقص ساخته سروش صحت در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

جهان با من برقص به نمایش خانگی رسید

فیلم سینمایی جهان با من برقص به کارگردانی و نویسندگی سروش صحت و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان سال 97 مقابل دوربین رفت و دی ماه سال گذشته در سینماهای کشور اکران شد.

این ساخته سروش صحت برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآمد و جوایزی را برای عوامل این فیلم به ارمغان آورد.

جهان با من برقص در نمایش خانگی توزیع شد

سروش صحت در اولین تجربه کارگردانی فیلم سینمایی، جهان با من برقص را مقابل دوربین برد و در جشنواره جهانی فجر سیمرغ سیمین بهترین کارگردانی را کسب کرد.

جهان با من برقص

علی مصفا بازیگر، کارگردان و تهیه کننده کشورمان در فیلم جهان با من برقص ایفاگر نقش جهانگیر شخصیت اصلی قصه است و برای بازی در این نقش دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد را در جشنواره جهانی فیلم فجر دریافت کرد.

جواد عزتی و علی مصفا

جهان با من برقص روایتگر زندگی مردی به نام جهان است که در روزهای پایانی عمرش نگرشی متفاوت به زندگی پیدا میکند و در آخرین دورهمی دوستانه و جشن تولدش نگاهی دیگر به زندگی پیدا میکند و به فکر درباره رازهای هستی فرو میروند.

جهان با من برقص

بازیگران فیلم جهان با من برقص

علی مصفا، جواد عزتی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، سیاوش چراغی پور، کاظم سیاحی، مهراب قاسمخانی، رامین صدیقی، بهار کاتوزی، پاوان افسر، شیوا بلوچی، مهیار پوربابایی بازیگران فیلم جهان با من برقص را تشکیل میدهند.

هانیه توسلی

عوامل ساخت فیلم جهان با من برقص عبارتند از:

کارگردان :سروش صحت،تهیه کننده :محمدرضا تخت کشیان،فیلمنامه :سروش صحت و ایمان صفایی،مجری طرح و برنامه ریز :مجتبی وحیدی،مدیر فیلمبرداری :سینا کرمانی زاده،تدوین :خشایار موحدیان و شوکا زندباف،موسیقی متن :مازیار یونسی،طراحی و ترکیب صدا :سید علیرضا علویان،صدابردار :امین میرشکاری،طراح چهره پردازی :مهرداد میرکیانی،طراح صحنه :مهدی موسوی،طراح لباس :رعنا امینی،جلوه های تصویری :مجید خادمیان،مدیر تولید :مهدی چراغی،مدیر تدارکات :حامد آزادی،مشاور رسانه ای:آیدا اورنگ،عکس:رضا شریفی.

جهان با من برقص

توزیع فیلم جهان با من برقص در نمایش خانگی

35
این مطلب مفید بود ؟32
منبع : عکاس:رضا شریفی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی