ژاله صامتی در عصر جدید

صحبت های متفاوت ژاله صامتی؛ علیخانی میخواد رئیس باشه

تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1401کد مطلب : 87179زمان مطالعه : 1 دقیقه
ژاله صامتی که این روزها به عنوان یکی از داوران برنامه عصر جدید بسیار مورد توجه قرار گرفته است، صحبت های جالبی در مورد احسان علیخانی مجری این برنامه دارد.

صحبت جالب صامتی از رئیس بازی احسان علیخانی در عصر جدیدش

عصر جدید بزرگ‌ترین برنامه استعدادیابی تلویزیونی به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی است که این روزها به مرحله نیمه‌نهایی خود رسیده و در نهایت، با انتخاب و رای نهایی مردم 6 فینالیست فصل سوم به قسمت پایانی و فینال خواهند رسید. ژاله صامتی یکی از داوران برنامه عصر جدید است که به تازگی انتقادهایی را در همین برنامه به احسان علیخانی کرده است که در ادامه این بخش از نمناک می خوانید.

ژاله صامتی در عصر جدید

ایمان قیاسی که به عنوان مجری دوم در کنار احسان علیخانی به معرفی شرکت کنندگان در بین میان برنامه عصر جدید می‌پردازد، در خلال برنامه با ژاله صامتی گفتگو کرد و از او درباره تعلل در زدن زنگ طلایی سؤال پرسید، ژاله صامتی بازیگر سریال زیر خاکی عنوان کرد:

آقای علیخانی اون جایی که باید حواسش به داورا باشه، اصلا نیست، ماشاالله چون یه چونه قوی داره برای صحبت کردن و الی ماشاالله تا قیامت می تونه حرف بزنه، من از آخرای اجرا اشاره می کردم زنگ طلایی روباز کن، زنگ طلایی هم متأسفانه زیر دست ایشونه باید بزنه تا بالا بیاد و.... دیگه ول کن ماجرا هم نیست، می خواد رئیس باشه دیگه.

احسان علیخانی خالق جوکر در حین اجرای برنامه به خانم صامتی تذکر داده بود که در زمان اجرا شرکت کنندگان باید رای بدهد، این تذکر آقای مجری واکنش تند و تیز خانم بازیگر را در پی داشت.

صحبت های متفاوت ژاله صامتی؛ علیخانی میخواد رئیس باشه

515
این مطلب مفید بود ؟150
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی