جیمز گان
این روزها خبر ازدواج آقای کارگردان 56 ساله و بازیگر زن 35 ساله جزو پربازدیدترین خبرها بوده است که بسیاری از طرفدارانشان را به دلیل اختلاف سنی زیاد متعجب کردند.

ازدواج جیمز گان کارگردان با جنیفر هلند بازیگر

جدیدترین خبر منتشر شده درباره ازدواج سلبریتی ها، متعلق بود به آقای کارگردان 56 ساله و بازیگر زن 35 ساله. یکی از جزئیات خبرساز این ازدواج، اختلاف سنی 21 ساله عروس و داماد بود که از قرار معلوم برای خودشان اهمیتی ندارد.

جیمز گان کارگردان سینما با جنیفر هالند(هلند) که تصویرشان را در این بخش از چهره ها در نمناک مشاهده می کنید، ازدواج کرد. این زوج خبر و تصاویر ازدواج خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند. مراسم ازدواج هلند 35 ساله و گان 56 ساله در کلرادو برگزار شد.

جیمز گان و جنیفر هلند

مختصر بیوگرافی جیمز گان و همسرش جنیفر هلند

جیمز فرنسیس گان جونیور کارگردان، تهیه‌کننده و فیلم‌نامه‌نویس آمریکایی متولد 5 اوت 1966 است که فعالیت خود را از اواسط دههٔ 1990 با فیلم‌نامه‌نویسی آغاز کرد و سپس به کارگردانی روی آورد. خزیدن، فیلم‌های سوپر، نگهبانان کهکشان، دنباله‌اش نگهبانان کهکشان بخش 2، جوخهٔ انتحار، پی‌جی پون جیمز گان، صلح‌ آور و... ساخته این کارگردان هستند.

ازدواج کارگردان و بازیگر

جنیفر هلند بازیگر آمریکایی متولد 4 مهٔ 1987 است که در فیلم های سینمایی بسیاری همچون جوخه انتحار، کلوچه آمریکایی:کتاب عشق و برایت برن و... ایفای نقش کرده است.

ازدواج آقای کارگردان؛ عروس زیبا 21 سال از او جوانتر است

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی