تولد
سریال جنگل آسفالت

زمان پخش فصل دوم سریال جنگل آسفالت

تاریخ انتشار : 4 تیر 1403کد مطلب : 94219زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال جنگل آسفالت یکی از پر طرفدارترین سریالهای نمایش خانگی با بازی نوید محمد زاده است که زمان پخش فصل دوم این سریال به همراه بازیگران آن مشخص شده است.

فصل دوم جنگل آسفالت کلید خورد

سریال جنگل آسفالت، سریالی درام به کارگردانی پژمان تیمورتاش است که به تازگی فصل اول آن به پایان رسیده و توانسته رضایت بسیاری از مخاطبان را به دست آورد. نوید محمد زاده بازیگر سریال جنگل آسفالت در یک استوری خبر از ساخت فصل دوم جنگل آسفالت را داد که در این بخش از نمناک به جزئیات این خبر پرداخته ایم.

زمان پخش فصل دوم سریال جنگل آسفالت

فصل دوم سریال «جنگل آسفالت» پاییز سال 1403 در پلتفرم نماوا پخش خواهد شد اما تاریخ دقیق آن با توجه به سریال‌ها و برنامه‌های دیگر پلتفرم تنظیم شده و به اطلاع مخاطب خواهد رسید.

سریال جنگل آسفالت

زمان پخش فصل دوم سریال جنگل آسفالت

بازیگران فصل دوم سریال جنگل آسفالت

در فصل دوم سریال جنگل آسفالت، بازیگران اصلی حضور دارند و قراردادی که با آنها بسته شد نیز بابت فصل یک و دو بود. نوید محمدزاده، امیر جعفری، مریلا زارعی، فرشته حسینی، علیرضا جعفری، ریما رامین‌فر، نازنین فراهانی، مجید آقاکریمی، دیبا زاهدی، آزاده صمدی و مسعود کرامتی از بازیگران فصل اول جنگل آسفالت هستند.

خلاصه داستان سریال جنگل آسفالت

سریال جنگل آسفالت داستان دختری به نام هنگامه است که برادر کوچک‌تر او، دانیال، در آستانه قصاص قرار دارد و هنگامه برای نجات برادرش تمام تلاشش را می‌کند تا بتواند مبلغ مورد نظر اولیا دم را فراهم کند.

پایان سریال جنگل آسفالت

فصل اول سریال جنگل آسفالت در 14 قسمت به پایان رسید، پایان بندی این سریال موجب واکنش منفی برخی کاربران و سوالاتی شد که اسماعیل عفیفه تهیه کننده «جنگل آسفالت» درباره پایان یک باره این سریال گفت:

سریال «جنگل آسفالت» به گونه‌ای تمام شد که مشخص است این پایان برای فصل اول است؛ در واقع ما یک گره اصلی در قصه داشتیم و در طی قسمت 12 این گره بسط و گسترش یافت و در انتها گشوده شد. همزمان پرسش‌های دیگری در ذهن مخاطب ایجاد شد که طبیعتاً باید در فصل دوم به آنها پاسخ داده شود.

یکی از گره‌های داستان که گم شدن دلارها بود تا حدودی گشوده شد اما بیننده با پایان فصل یک منتظر پی بردن به دلایل این اتفاق‌ها است که البته موضوع فصل دوم است. همه سریال‌های استاندارد از این مدل قصه گویی استفاده می‌کنند به نحوی که با گشودن یک گره، گره‌های دیگری در قصه ایجاد می‌شود و از این حیث «جنگل آسفالت» نیز کاری استاندارد است.

زمان پخش فصل دوم سریال جنگل آسفالت

4.637
این مطلب مفید بود ؟343
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : نمایش خانگی
وبگردی