دختر ژاپنی خوشگل
به صورت زیبا و مهربان این دختر ژاپنی با دقت نگاه کنید؛ آیا متوجه چیزی غیرعادی می شوید که شما را به حقیقت ماجرا نزدیک کند؟

دختر ژاپنی زیبا که در اصل دختر نیست !!

با دیدن عکسهای مربوط این این شخص، محال ممکن است تصور کنید که به صورت یک مرد نگاه می کنید و آنچه مقابل چشمان شماست، عکس یک دختر زیبای ژاپنی نیست ولی حقیقت این است که تصاویر متعلق به مرد جوانی است که شاید بیشتر از آنچه شبیه مردان باشد، با کمی گریم تبدیل به دختر زیبایی می شود که ما را به یاد شخصیت های کارتونی محبوب، انیمه های ژاپنی و کره ای می اندازد. مرد جوان ژاپنی که نامش " هیمنی " بوده و با کمک نامزدش چنین تصاویری را که در بخش سرگرمی نمناک مشاهده می کنید، در فضای مجازی منتشر کرده و به شهرت رسیده است.

دختر ژاپنی

دلیل اینکه برخی از کاربران فضای مجازی با دیدن چهره واقعی او، پشت پرده عکسهایش را ترسناک خواندند، این بود که با مشاهده چنین مواردی، اعتماد به حقیقی بودن عکسهای منتشر شده در فضای مجازی کمرنگ شده و دیگر نمیتوان با جرات ادعا کرد که آنچه می بینیم، حقیقی است یا ساختگی.

واکنش ها به این تصاویر دو دسته بود، برخی از تغییر چهره زیاد مرد جوان شوکه بودند و او را صاحب یک چهره فوق العاده برای تبدیل شدن به یک مدل مشهور میدانستند و دسته دیگر، آن را خوشایند ندانسته و به شکلی از این نوع اتفاقات به عنوان یک تهدید و خطر نام بردند که میتواند درست مثل برخی از قابلیت های هوش مصنوعی، برای جامعه، ترسناک باشد.

معروفیت فضای مجازی

حالا شما نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید و بگویید که آیا این چنین حقایق پشت پرده عکسها، شما را هم می ترساند یا نه؟

صورت واقعی این دختر زیبا، شما را هم می ترساند؟

394
این مطلب مفید بود ؟5737
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ج
وبگردی