مه لقا و جواد عزتی

عاشقانه خاص جواد عزتی برای تولد همسرش مه لقا

تاریخ انتشار : 24 خرداد 1401کد مطلب : 87536زمان مطالعه : 2 دقیقه
مه لقا باقری و جواد عزتی از زوج های پرکار و موفق در سینمای ایران هستند که عاشقانه های زیبایی از یکدیگر در صفحات شخصی خود به اشتراک می گذارند.

ژست احساسی مه لقا باقری در اینستاگرام همسرش

جواد عزتی یکی از پولسازترین و مهمترین بازیگران سینما است که در سال های اخیر هم در ژانر کمدی و هم غیر کمدی موفق عمل کرده و حضورش در هر فیلم، موفقیت نسبی آن فیلم را تضمین می کند. این بازیگر مطرح سینمای ایران در زندگی شخصی نیز جزو بی حاشیه ترین هاست؛ او چندین سالی است که ازدواج کرده و با همسرش مه لقا باقری زندگی عاشقانه ای دارد.

تولد مه لقا باقری

عکس پر از احساس مه لقا باقری در اینستاگرام جواد عزتی

جواد عزتی بازیگر نقش اصلی سریال‌های طنز تلویزیون با انتشار عکسی پر از احساس و زیبا از همسرش در کنار دریا او را یکی از مهم ترین دلخوشی هایش نامید و تولدش را در استوری اینستاگرام خود تبریک گفت و نوشت:

دلخوشی ها کم نیست

تولدت مبارکمون باشه

مه لقا باقری و جواد عزتی

جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری/ عکس از سجاد احمدی مجد

مه لقا باقری این روزها پرکارتر از همیشه

مه لقا باقری همسر جواد عزتی متولد 25 خراد 1360 در تهران است که به‌صورت حرفه ای در حوزه کارگردانی و بازیگری تئاتر فعالیت دارد و در جشنواره های داخلی و خارجی در کشور هایی نظیر فرانسه، روسیه و اسپانیا حضور داشته است.

مه لقا باقری به تازگی در سریال حکم رشد درنقش محبوبه نیز بازی کرده است. او این روزها پرکارتر از همیشه دیده می شود، مه لقا در تازه ترین اثر محمد کارت سریال یاغی نقش نرگس مادر ابرا را ایفا می کند، زنی که نگران آینده فرزندش است و به همین خاطر مانع از ازدواج دخترش با جاوید با بازی علی شادمان می شود.

مه لقا باقری

 مه لقا باقری در فیلم یاغی/ عکس از مجید طالبی و پیموده باران

مه لقا باقری و جواد عزتی از سال 1385 با هم ازدواج کرده اند، مه لقا 6 ماه از همسرش جواد عزتی بزرگتر است. این زوج بازیگر در حال حاضر فرزندی ندارند. او در سریال هایی مانند باغ مظفر، قهوه تلخ، دردسرهای عظیم 2 و زخم کاری و همچنین فیلم سینمایی آینه بغل و شنای پروانه با همسرش جواد عزتی هم بازی بوده است.

عاشقانه خاص جواد عزتی برای تولد همسرش مه لقا

3.935
این مطلب مفید بود ؟278
منبع : عکاس: سجاد احمدی مجد / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی