جواد عزتی
جواد عزتی هم مثل هر بازیگر دیگری، شغلی را برای روزهایی که هنرپیشه نباشد انتخاب میکند. انتخابی که در نوع خود از سوی همسر مه لقا باقری، جذاب بود.

مسافرکشی شغل مورد علاقه جواد عزتی

جواد عزتی یکی از پول سازترین بازیگران سینمای ایران است که سه فیلم از او بین هشت فیلم پر فروش تاریخ سینمای ایران نهاده شده است. جواد عزتی نیز به غیر از بازیگری شیفته شغل دیگریست که در این بخش از چهره ها در نمناک به آن اشاره میکنیم، اما شغل مورد علاقه این بازیگر توانمند سینمای ایران به غیر از دیگر بازیگرهاست و مربوط به رستوران داری و انواع مشاغل لاکچری نمی شود.

جواد عزتی در برنامه دورهمی

جواد عزتی در برنامه دورهمی درباره علاقمندی ها و شغل محبوبش با مهران مدیری صحبت کرد و گفت:

یه کارگاهی دارم که کار چوب می کنم، کارهای فنی طوری رو دوست دارم و تو کارگاهم کلی ابزار و یراق از در و دیوار آویزونه اما از 90 درصدش استفاده نمی کنم.

یه جای دیگه گفتم چه شغلی دوست دارم و اینجا هم میگم، عاشق مسافرکشیم، چند ماه پیش رفتم تاکسیرانی یه ماشین ثبت نام کنم، اونها هم تعجب کردن گفتن یعنی می خوای بری مسافرکشی، گفتم نه فعلا تاکسی رو داشته باشم و ندادن بهم ولی، مسافرکشی رو دوست دارم، اینکه آدم های مختلف می شینن تو ماشین و باهاشون حرف می زنی، من عشق می ورزم به آدم ها و تقریبا هر روز عاشق میشم.

جواد عزتی و همسرش

جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری / عکس از نسیم یوسفی

علاقمندی های جالب دیگر جواد عزتی

جواد عزتی که در کارهای جدی و طنز زیادی درخشیده است، همسر مه لقا باقری بازیگر کشورمان می باشد. این بازیگر به غذا و آشپزی علاقمند است و حتی سابقه تهیه غذا با حجم بالا را هم دارد و سر دیگ های هیئتی کار کرده و برای تعداد بالا برنج تهیه کرده است.

او می گوید غذا خوردن برای من خیلی مهم است، مثلا اگر میگو دوست نداشته باشم مطمئناً یک صبح تا شب آنقدر میگو می ‌خورم تا دوست داشته باشم چون برایم لازم است.

شغل جالب جواد عزتی اگه بازیگر نمیشد

4.528
این مطلب مفید بود ؟253
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی